Sev Yeter 8 Ağustos Çarşamba Özeti 38. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Amma Romi’nin adını sayıklar.

Sev Yeter 8 Ağustos Çarşamba Özeti 38. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Önceki bölümde Romi’nin bilgisayarında Mihika’nın fotoğraflarını gören Amma Ishita’ya giderken Romi onu önlemek amacıyla arabayla çarparak kaçmıştı. Raman kazanın olduğu yerden geçerken yerde yatan kişinin Amma olmasıyla şok olmuştu ve Amma hastaneye kaldırılmıştı.

Raman memurlara Amma’ya çarpan beyaz araba ile ilgili bilgi veriyor. Bayan Bhalla Amma’yı uyandırmak için onunla tartışıyormuş gibi rol yapıyor, ağlıyor . Ishita da ağlıyor ancak Amma bir reaksiyon göstermiyor.Daha sonra Bayan Bahalla konuşmaya devam ediyor sen benimle devamlı kavga etmeye hazırdın buradaki herkes senin için ağlıyor diyor. Bir ara Amma parmaklarını kıpırdatıyor. Bayan Bhalla Ruhi için uyanmasını söylüyor uyanmazsan Ruhi’ye yumurta yapacağım diyor. Amma gözlerini açar ve Issu doktoru çağırır. Doktor Amma’yı kontrol eder ve size bir şeyler söylemek istiyor, der.

Amma Romi der ve tekrar bilinci gider. Bayan Bhalla neden Romi diye sayıkladığını merak eder ve Simmi’ye problemin ne olduğunu sorar. Romi yanlış bir şey mi yaptı onu ara nerede olduğunu sor, der. Simmi hayır der Romi yanlış bir şey yapmadı. Romiyi arar ve olanları bildiğini söyler.Ruhi ve Shravan Amma’nın kurtulması için dua ediyor. Ishita eve Amma’nın tıbbi kayıtlarını almak için gittiğinde Romi’yi beyaz bir araba içinde görür ve aklın Raman’ın söyledikleri gelir. İner ve Romi ile konuşur. Romi arabanın arkadaşının olduğunu ve arkadaşlarıyla birlikte olduğunu söyler. Ishita kızar ve arabayı Amma’ya çarpmak için mi aldın der Romi’yi suçlar. Arkadaşının ismini ver der Romi’yi zorlar. Simmi gelir ve Romi’nin tarafını tutar. Romi’ye problem çözülene kadar kaybol der .Yoksa Raman seni kendi elleriyle hapse koyar der.

Appa doktora hastane masraflarını sorar. Appa’nın tıbbi yardım kartı dolmuştur ve parayı ödeyemez. Raman bunu görür ve tedavi masraflarını kendisi öder. Appa hayır der. Raman ben senin oğlun sayılırım der. Appa ağlayarak  Raman’a sarılır. Issu gelerek Ammanın sağlık kayıtlarını doktora verir ve Rominin kazayla ilgili olduğunu düşünmektedir. Raman ve Issu herkesi göndererek Amma’nın yanında kalacaktır. Issu Raman’ın en son ne zaman hastanede kaldığını sorar. Raman Adi’nin doğumunda der. Issu ailesini yanında yer aldığı için Raman’a teşekkür eder ve Raman Issu’nun boynuna dayanarak uyuya dalır.

Hemşire gelir ve onları uyandırır. Amma’nın bilincinin yerine geldiğini söyler. Issu Amma ile konuşur. Amma konuşmaya çalışır ve laptop der. Ishita onun laptopı sende ne arıyordu der. Mihika’nın görüntülerini laptopta olduğunu söyler.O esnada Raman gelir ve Amma’ya nasıl olduğunu sorar. Issu ya neden Romi diye sayıkladığını sorar o arada doktor gelir ve hastanın durumu iyi bilinci yerine geldi dualarınız kabul oldu der. Issu laptopı kontrol eder ve Mihika’nın resmini görür Raman’a Amma bana bunu söylemek için gelirken Romi tarafından çarpılarak engellenmek istendi der. Raman benim kardeşim bunu yapmaz. Çok saçma , O bir suçlu değil bana kanıt göster der. Issu beyaz araba ile onu gördüğünü ve suçlu şekilde davrandığını söyler. Ayrıca Amma’daki laptopunda Mihika’nın resimleri var der. Raman ikna olur ve kardeşinin yaptıklarına çok kızar ve onu kendisinin cezalandıracağını söyler.

 

dizibilgi google play

Sev Yeter 8 Ağustos Çarşamba Özeti 38. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Amma Romi’nin adını sayıklar. (1 Yorum)