Sev Yeter 79. Bölüm Özeti 4 Ekim Perşembe Fragmanı # Raman ve Ishita Ayrılıyor

Burak 29 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 79. Bölüm Özeti 4 Ekim Perşembe Neler Yaşanacak ?

Raman iş için Singapura gitme hazırlığına başlamıştır. Bunu yapmasının nedeni aslında Ishita’nın moralinin düzelmesini sağlamaktır. Fkat Ruhi babasından ayrolacağı için çok üzgündür. Raman, Ishita’nın yanına gider ve ben yokken Mani ile kahve içebilirsin der. Ishita ise snin yerini kimse tutamaz diye cevap verir. Her ikisinin de gözleri dolmuştur. Raman akşam yemeği için gitmesi gerektiğini söyler ve Shagun2un yanına gider. Adi’nin tüm okul masraflarını ödediğini söyler ve Adi için endişelenmene gerek yok der. Gİtmeden Adi ile de görüşmek istediğini söyler. Fkat Shagun uyduğunu belirtir. Raman daha sonra gelirim diyerek ayrılır. 4 Ekim Perşembe günü yaşanacakları Sev Yeter 79. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık

Sev Yeter 4 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı

Raman, Adi!nin güvende olmadığını düşnmektedir. Shagun, Ashok’un altı yıllık ilişkiyi bir anda yok ettiğini söyler. Ashok, Mihika’yı arar ve Mihika telefonu öfkeli bir şekilde açarak konuşmaya başlar. Ashok, Raman’ın Ruhi’yi kendisinin sayesinde aldığını söyler ve bunun bir evlilik hediyesi olduğunu anlatır. En kısa zamanda evleneceklerini söyler. mihika ise seden nefret ediyorum der. Fakat Ashok oralı olmaz ve en büyük aşklar nefretle başlar diyerek telefonu kapatır. Daha sonra Suraj’a oyun daha yeni başaldı der. Raman, Mani ile buluşmaya gider ve Ishita’nın en iyi arkadaşısın benide arkadaşın olarak gör der.Mani ise Ishita ile evli olduğun için çok şanslısın der.

Raman ise Ishita’ya huzursuzluktan başka birşey getirmedim der. Mani bazen zıt kutupların birbirini çektiğini hatılatır. Raman, Ishita’nın büyük bir kalbi olduğu için benim eksiklerimi kapatıyor der ve Ishita’ya göz kulak olmasını rica eder. Raman oradan ayrılır ve sokata yalnız başına yürümeye başlar. Ishita’nın Mani ve Ruhi ile çok daha mutlu olacağını düşünmektedir. Ishita ile geçirdiği anları hayal ederek ağlamaya başlar. Ishita ise bu sırada Raman’ın kıyafetlerini hazırlamaktadır. Bu sırada Mani arar ve Raman ile görüştüğünü söyler ve Raman seni gerçekten çok seviyor der. Ishita’da gitmeden önce Raman’a onu sevdiğini söylemek ister.

Ishita, Raman’ı arayarak akşam erken gelmesini ister. Seninle bazı konular konuşacağım der. Raman ise akşam Adi ile buluşmaya gideceğim der. Ishita ısrar eder ve akşam burada ol diyerek telefonu kapatır. Ishita üzerine mor bir elbise giyer ve mumlar yakarak akşam için hazırlanmaya başlar. Öte yandan Raman , Ishita bensiz daha mutu olacak diye düşünmektedir. Ruhi gece Raman ile yatmak istediğini söyler. Ishita babasının Adi ile buluşmaya gittiğini belirtir. Ruhi Ishita ile birlikte uyur. Raman geçsaatlerde eve gelir. Ishita ,Ruhi’nin uyuduğunu görerek ağlamaya başlar. Ramanda ağlamaya devam etmektedir ve  salonun kendisi için süslendiğini görür. Bu sırada su içmek için kalkan Bayan Bhalla Raman’ı görür.

Bhalla, Raman’a neden ağladığını sorar. Raman uzağa gideceğim diye cevam verir. Bhalla ise sadece on gün için gidiyorsun ayrılamayacaksan başkasını yolla der. Raman ise bu iş benim sorumluluğumda diyerek annesine yatmasını söyler. Ertesi sabah Ishita uyandığında Raman’ı göremez. Bhalla sabah erkenden çıktığını söyler. Raman avukatı Pathak’ın yanına gelir ve boşanma kağıtlarını hazırlamasını ister. Pathak bu  sözleri duyunca adeta şok olur. Duyduklarına inanamaz. Raman ise doru duyduğunu ve Ishita’dan boşanmak istediğini söyler.

Pathak bunu bir an önce Ishita’ya anlatması gerektiğini düşünür. Bu esnada Ishita, Raman’ı arar. Raman ona bir şey söylemez ve daha sonra arayacağın söyleyerek kapatır. Daha sonra şimdilik Ishita’nın bundan haberi olmasın der Singapur’a gittikten sonra belgeleri yolla der. Bu sırada Ishita, Raman’a aşk mektubu yazmaktadır. Birçok kez beğenmeyerek kağıdı yırtar ve yeniden yazmaya başlar. Daha sonra Mani’den yardım ister. Raman ise saat dokuzda yola çıakcaktır.

Raman eve geldiğinde Ruhi ile ilgilenerek moralini düzeltmeye çalışmaktadır. Ona bir resim çizerek resimdekilerin kim olduğunu söyler fakat kendisi resimde yer almamaktadır. Ishita bu durumda şüphelenir. Ruhi’ye babanı biraz ödünç alıyorum diyerek Raman’a odasına gelmesini söyler. Raman çantasını kontrol ederken çok fazla kişisel eşyanın olduğunu farkeder. Ishita neden garip davrandığını sorar ve bu Singapur işi nereden çıktı der. Raman iş nedeniyle gitmesi gerektiğini söyler. Bu sırada Pathak eve gelir. Raman avukatı kenara çekerek belgeleri imazalar. Ishita ve Ruhi’yi de dua etmeleri için tapınağa gönderir. Siz geldikten sonra gideceğim der.

Raman trafiğin yoğun olacağını bahane ederek evdekilerle vedalaşır. Simmi, Ishita ve Ruhi gelmeden gittiği için ona kızar. Raman , Ruhi’yi görürsem ayrılamam diyerek gideceğini söyler. Ishita ve Ruhi geldiklerinde Raman’ın gittiğini öğrenince ağlamaya başlarlar. Mani’de gelir ve Raman’ın Singapur’da bir ev satın aldığını ve geri dönmeyeceğini söyler. Herkes şok olmuştur. Pathak gelip elindeki boşanma kağıtlarını görnce bir şok daha yaşanır. Mani, Raman’ın Ishita’yı hak etmediğini düşündüğü için ayrılmaya karar verdiğini söyler. Ishita hemen Raman ile konuşmak için yola çıkar.

Ishita, Bayan Bhalla ile birlikte hava alanına doğru gitmektedir. Raman ise bir baba kızı izleyerek duygusal anlar yaşamaktadır. Polisler yolda Ishita’yı durdurur. Ishita polise derdini anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Raman’ın uçağı kalkmak üzeredir. Ishita sonunda polisleri ikna etmeyi başarır. Polisler Ishita’ya  yetişmesi için yardım edeceklerini söylerler. Sirenleri çalıştırarak yolu açarlar ve Ishita ile Bhalla’yı havaalanına götürürler. Raman uçağa doğru hareketlenir. Ishita aprona girmeye çalışır fakat görevliler izin vermez. Daha sonra birtanesi Ishita’yı tanır ve geçmesine izin verir. Bayan Bhalla, Ishita’ya git ve Raman’ı alıp buraya getir der…

Sev Yeter 79. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 79. Bölüm Özeti 4 Ekim Perşembe Fragmanı # Raman ve Ishita Ayrılıyor” üzerine 7 yorum

 1. meryem dedi ki:

  Bende hintlileri çok severim helede sev yeteri

 2. merve dedi ki:

  Sizi çook seviyorum her gün bakıyorum sık ekleyin

 3. reyhan dedi ki:

  Ne olu çoook uzun sürsün hiç gitmesin ve finali mutlu sonla bitsin ayy yerim sizi canlarım benim raman ve işhitammm

 4. bahar dedi ki:

  İşhita ve raman size bayılıyorum bu site iyiki var hergün 6-7 kez giriyorum

 5. ay dedi ki:

  Raman ve ishita birbirlerini çok seviyorlar

  1. bahar dedi ki:

   Aynen hem de çook seviyorlar umarım hiç ayrılmazlar

 6. Vusale dedi ki:

  Nolur devami gelsin. Ellerinize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir