Sev Yeter 78. Bölüm Özeti 3 Ekim Çarşamba Fragmanı # Ruhi’nin Velayet Davası Sonuçlandı

Burak 29 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 78. Bölüm Özeti 3 Ekim Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ederken işler tam anlamıyla karımış durumdadır. Bala, Mihika’nın kurtulması için tek çaresi olan Reina’nın elinde düşmüştür. Reina, Bala’dan ailesini terk ederek yanına gelmesini isterken Mihika’yı şantaj yapmak için alet eder. Bala büyük bir ikilem yaşamaktadır. Ya ailesini karşısına alacak ya da masum bir kızın damgalanmasına göz yumacaktır. Bala’nın ne yapacağı büyük merak konusudur.

Sev Yeter 3 Ekim Çarşamba Özeti 78. Bölüm Fragmanı

Suraj yaralı bir şekilde yere yığılmıştır. Raman ve Shagun müdürle karşı karşıya kalmıştır. Raman müdür ile konuşmak ister fakat müdür oralı olamz ve arkasını sönerek gider. Bala, Mihika için Reina ile konuşmaya gider ve Mihika için yardım isterken Reina sen benim öğretmenimsin ve şartlarımı daha önce belirttim der. Bala ise bir ailesi olduğunu ve onları çok sevdiğini söyler fakat Reina sürekli aynı şeyleri tekrarlamayı bırak der. Bala ayrılmasının ardından benim istediğime geleceksin diyerek söylenir. Raman, Mihir ile konuşur. Mihir, Mihika’yı gördüğünde Ashok ile yatak odasında kaldığını hatırladım der ve Raman’ı şaşırtır.

Raman, Mihir’den ona sahip çıkamsını ve zor anlarda yanında olmasını ister. Raman, mihir’den destek konusunda söz ister ve Ashok’u cezalandıracağını söyler. Mihir başıyla onay verir ve bunu deneyeceğim der. Mihika ise pencereden onları izlemektedir. Konuşma bitikten sonra Mihir, mihika’dan dışarı çıkmasını ve Mihir ile buluşmasını ister. Mihika buna gerek olmadığını söyler. Ishita ve Raman arasındaki tartışma şiddetlenince Mihika gitmenin daha doğru olacağını düşünür. Raman telefonda Suraj’ın durumunu sorduğu sırada Ishita’ya gerçekleri anlatmanın iyi olacağını düşünür fakat Mihika’nın etkileneceğini düşünerek vazgeçer.

Ishita kuryelerden dava dosyalarını alır. Herkes merak içinde dosyanın ne olduğunu beklemektedir. Ishitaü Ruhi’nin velayet davasının tekrar açıldığını söyler ve ağlamaya başlar. Ashok, Mihir’in evine gelerek saldırır. Nasıl olur da kardeşime saldırırsın diyerek bağırır. Mihir ise beni dinlemen lazım der. Raman velayet davasının kendisi yüzünden açıldığını söyler. Ruhi’yi okula götürürken Suraj ile karşılaştığını ve sinirlerine haim olamayarak onu hastanelik ettiğini söyler. Bunlar yaşandığı sırada yargıç da okuldaydı ve herşeye şahit oldu der. Bayan Bhalla ve Ishita Raman’a kızarlar. Raman ise herşeyi düzelteceğim der.

Mihika, Mihir’in sözlerini düşünerek ağlamaktadır. Ashok ona arkadan yklaşarak teselli etmeye çalışır. Mihika nasıl olup da buna cür’et ettiğini sorar. Mihir ile arasına duvar öremeyeceğini söyler. Mihika’nın ayrılmasından sonra Ashok sen benimle evlenmek zorunda kalacaksın der. Shagun yargıcı etkilemek için Adi ile birlikte gider. Yargıca Raman’ın çok sert olduğunu söyler. Ayrıca Mihika’nın Ashok ile beraber yakalandığından bahseder. Yargıç ise bunun çocuğun yanında konuşulmamasını ister. İleride anne ve babayı ifadeye çağıracağını söyler. Shagun, Ishita benim Ashok  umu benden çaldı benden Ruhi’yi onun elinden alacağım der.  Sev Yeter 78. Bölüm Özeti devam ediyor.

Shagun, Ruhi için velayet davasını yeniden açmıştır ve Shagun bu defa işinin daha kolay olduğunu düşünmektedir. Davaya bakan yargıç Raman’ın bir kavgaya tutuştuğunu görmüş ve Raman hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmuştur. Sharavan, Ruhi ile birlikte yemek yemeğe gider. Ruhi hamburger yemek istediğini söyler. Raman onun her dediğini evet dmektedir. Hava soğuk olduğu halde dondurma yemesine bile izin vermiştir. Ruhi ise siz her dediğimi yapıyorsunuz demekki yargıcın dedikleri gerçekmiş der. Evdekiler ağlamaya başlar Ruhi ise ben hiç biryere gitmiyorum der.

Ruhi beni neden gönderiyorsunuz yoksa istemiyor musunuz dierek koşarak odasına gider. Daha sonra arkasından Ishita’da gelir ve ondan özür diler. Kimse seni bir yere gönderemez der. Ruhi’nin taklidi yaparak onu güldürmeye çalışır. Raman’da odaya gider ve Shagun’a gitmeyeceğini bir kez daha söyler. Ruhi siz dünyanın en iyi anne babasısınız diyerek onlara sarılır. Ashok, Surj’ı ziyarete gittiği sırada ondan özür diler. Mihika’ya sahip olarak Mihir’den intikam alacağını daha sonra Mihir’i ceza evine göndereceğini söyler. Suraj ise bunların zor olacağını söyler.

Mahkeme günü geldiğinde Shagun, Ruhi’nin içinde olduğu ortamın ruh hali için iyi olmadığını ve etrafında şiddet olayları döndüğünü söyler. yargıç tam karar vermek üzereyken Ashok çıkagelir. Ashok, Shagun’un dengesiz biri olduğunu ve çocuklara bakacak durumda olmadığını söyler. Bu nedenle bu kadınla tam 6 yıldır evlenemiyorum der. Herkes şok olmuş durumdadır ve Shagun gelip Ashok’a bir tokat patlatır. Ashok hemen yargıca dönerek iste kendi gözlerinizle gördünüz der. Yargıç ise daha önce Ruhi’yi almak istiyordun şimdi neden fikrini değiştirdin der. Ashok ise Ruhi’nin iyi bir ortamda büyümesini istiyorum bu nedenle der.

Yargıç ise bu durumda Ruhi’nin Sosyal Kurumlara teslim edilmesi gerektiğini söyler. Ishita hemen buna itiraz eder ve ağlamaya başlar. Ishita, RUhi’nin bütün aile tarafından sevildiğini bu nedenle uzak kalmasının çok yanlış bir karar olacağını söyler. Ishita yargıcı etkileyen bir konuşmanın ardından yargıç Ruhi’nin Raman ve Ishita ile kalmasına karar veirir. Shagun göz yaşları içinde kalırken Ruhi çok mutludur. Raman, Ashok’a yaklaşarak kesnlikle bir planın vardı bu nedenle Shagun aleyhinde ifade verdin der. Ashok ise evet yakında planımdan haberdar olusun der. Shagun, Ashok’u gçrerek neden böyle yaptığını sorar. Ashok ise benden nefret etmeni ve evlenmekten vazgeçmeni istediğim için yaptım der.

Öte yandan yönetim kurulu Raman’a yeni bir iş teklifinde bulunur. Fakat yeni iş Singapurda’dır. Yönetim gitmek zorunda değilsin der. Fakat Raman Ishita zayıflığını görmesin diye işi kabul eder. Raman eve geldiğinde durumu açıklar. Ruhi bunu duyunca ağlamaya başlar.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.