Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 2 Ekim Salı Fragmanı # Mihir Mihika’ya Evlenme Teklifi Eder

Burak 25 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 2 Ekim Salı Neler Yaşanacak ?

Raman’on işadamları başkanı olarak seçilmesi sonrasında katalog resimleri çekilmiştir. Raman resimlere Simmi’nin eksik olduğunu söyleyerek aile resimlerinin yeniden çekileceğini söyler. Fakat fotoğrafçı makinenin şarjının bittiğini söyleyerek çekimlere ara verir. Bir süre sonra Simmi, Ananya ile beraber gelerek çekimlere kaldığı yerden devam eder. Ishita, Raman’dan uzun olmamak için topuklu ayakkabılarını çıkarır. Çekimlerden sonra Simmi, Parmit’in kirli çamaşırlarını anlatır. Bu esnada Mihika odasında ağlamaktadır. Simmi, Ashok’un Mihika’ya dokunmadığını ve otel personelinen bir kadının üzerini değiştiriğini anlatır. Raman bu kız herşeyi aydınlatacak der. Romi de otele tanıdıkları olduğunu söyler. Mihika için knıt toplanacağını söyler.

Sev Yeter 2 Ekim Salı Özeti 77. Bölüm Fragmanı

Simmi, Parmit gibi bir adama nasıl olupda inandığını söyleyerek ağlar ve Ishita’ya çok haksızlık ettiğini söyler. Appa, kapının önüne otururken Mihika’nın durumunu düşünür ve ona yardım edemeiği için üzülür. Bazı komşular yanına gelerek onların siteden çıkmalarını ister. Appa, Mihika sizin bildiğiniz türden bir şey yapmadı derken komşuları Raman’ın zengin olduğunu ve istediği her yerden ev bulabileceğini söyler. Appa tartışmaya devam ettiği sırada Raman gelir ve basında çıkan her şeye inanmayın der. Eğer böyle bir şey olsa ilk olarak Appa gelirdi fakat siz düşene vurmak peşindesiniz der.

Romi olayın olduğu esnada otelde görevli olan kişiyi öğrenir. Raman ve Ishita onunla konuşmaya giderler. Mihir ve Mihika ile kahve içmeye gider. Karşı masada biri onlara bakarak gülmektedirler. mihir daha fazla dayanamaz ve adamların üzerine yürür. Mihika ondan durmasını ister Mihir de neden bakıyorsunuz diye bağırır. Kadın Mihika’nın kolyesini çok beğendiğini bu nedenle baktığını söyler ve bu kadar büyük tepki vermenize gerek yok der. Mihir onlardan özür iler. Raman ve Ishita Romi’nin bahsettiği kızın yanına giderler. Kız burada stajyer olduğunu ve o gece olanları bilmediğini anlatır.

Raman ve Ishita eve geldiklerinde Simmi herşey benim yüzümden oldu diyerek ağlar. Ishita onu sakinleştirmeye çalışır. Raman kızın yalan söylediğini düşünmektedir. Mihika müşterilere sert yapan Mihir’i azarlarken Mihir kendine hakim olamaığını söyleyerek özür diler. Mihika kendisini bu şekilde mutlu edemeyeceğini aksine daha çok ifşa edeceğini söyleyerek kızarken Ishita ve Raman onların kavgalarını duyarak kavgayı bitirirler. Ishita, Mihika’yı götürürken Raman’da Mihir’i alır. Raman ve Ishita onları bazı konularda uyarırken Mihir, Mihika’nın yanına gierek ona evlenme teklif eder.

Mihika bu teklif karşısında şok olur. Ishita’da Mihir’in teklifini kabul etmesini ister. Mihika evet diyeceğim fakt ilk oalrak Ashok ile Shagun’un gerçek yüzünün ortaya çıktığı gün der. Mihika yanlarından ayrılırken Raman onun gitmesini ister. Mihir bir kanıt olup olmadığını sorar. Raman olmadığını söyler. Mihir, Mihika’nın yanlış bir şey ypmasından korkar.

Bayan Bhalla baharatlı yemekler yapmış ve Appa’yı çağırmıştır. Appa yemeklerin baharatlı olmasından dolayı rahatsız olmuştur. Fakat belli etmemeye çalışır ve su içerek zorla yemekleri bitirmeye çalışmaktadır. Simmi yeniden tabağını doldururken Romi artık yeter der. Etraftakiler gülüşmeye başlar. Raman, Reina ya bir miktar para vermeliyiz derken Ishita bunun arka planını araştırmamız gerekiyor der. Raman Mihika’nın halen endişeli oluğunu düşünmektedir. Yalnızca Raina’nın gelmesi ile her şeyin düzeleceğini düşünmektedir. Bala, Raina ile buluşmaya gelir. Reiana geleceğini biliyordum der ve Bala’ya yakın ilgi gösterir.

bala evli biri olduğunu ve çocuklarının olduğunu hatırlatır. Bu ilişkinin asla olamayacağını söyler. Reina karısını bırakmasını ve kenisine gelmesini ister. Bala geçen gün evime kadar gelerek çocuğumu götürmen son derece yanlıştı der. Reiena ise buna mecbur kaldığını söyler.  Reina ona Mihika’dan bahseder. O gece Mihika’nın üzerini değiştirdiğini ve Ashok’un ona dokunmadığını söyler. Bala şaşırırken bunları Mihika’ya da anlatmasını ister. Reina da bu senin elinde der ve şantaj yapar. Bela sinirlenerek çıkar. Bala kapının önündeki bankta otururken bir tarafta ailesi öbür tarafta ise masum Mihika’nın olduğunu söyleyerek arada kaldım der.

Bala Reina’nın talebini kabul etmeyeceğini söyler. Onun öğrencisi olduğunu bu nedenle herhangi bir şey yapamayacağını düşünmektedir. Eve geldikleri sıraa Ishita ile karşılaşır. Ishita onda bir sorun olduğunu düşünmektedir. Shagun, Mihir ile konuşmaktadır ve Ishita ile mihika’nın hayatını mahvettiğini söyler. Shagun, Ashok ona tecavüz etmedi Mihika kendi isteği ile çağırdığını söyler. Mihir daha fala dinlemek istemez. Her ikiniz de benim hayatımı mahvettiniz er ve gider. Adi, Ruhi’yi  Ishita’ya karşı kışkırtmaktadır. Birbirlerine girerek kavga etmeye başlarlar. Adi güçlü fiziği ile Ruhi’yi pataklamaya başlarken Raman ve Mihir yetişirler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 77. Bölüm Özeti 2 Ekim Salı Fragmanı # Mihir Mihika’ya Evlenme Teklifi Eder” üzerine 3 yorum

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Gunaydın prenseslerım

  2. Anonim dedi ki:

    İkinci ben

  3. ??? dedi ki:

    Ilk benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.