Sev Yeter 76. Bölüm Özeti 1 Ekim Pazartesi Fragmanı (1. Kısım) # Simmi, Parmit’in Evine Yerleşir

Burak 23 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 76. Bölüm Özeti 1 Ekim Pazartesi Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Ashok’un oynadığı oyun sonrası gururu kırılan ve kendini kirlenmiş hisseden Mihika intihar etmeyi seçmişti. Mihika bir jiletle bileklerini kesmiş ve hastaneye kaldırılmıştır. Herkes ondan gelecek bir habere kilitlenmiştir. Ashok da hastaneye gelerek Mihika ile beraber olduklarını söyleyince mihir çileden çıkmştır. Basın da yayınladığı çirkin haberle olayı iyice magazin yapmıştır. Mihika’nın bundan sonra ne yapacağı merak konusudur. 27 Eylül Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 76. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Doktor MihikaYı muayene eder ve Ishita, Mihika’nın yanına gider. Bu şekilde hiç bir şeyin çözülemeyeceğini anlatır. Senin suçsuz olduğunu herkes biliyor diyerek onu rahatlatmaya çalışır. Doktor Ishita ile görüşmek istediğini söyler. Ishita ile odasında görüşen doktor Mihika’nın tertemiz olduğunu basındaki haberlerin yalan oluğunu söyler. Mihika’nın psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu söyler. Ishita bu habere çok sevinir ve doktora teşekkür eder. Ashok da Mihika’yı ziyarete geldiği sırada doktorun sözlerini duyarak Ishita’nın gerçekleri öğrendiğini anlar.

Ashok bir şey yapmadıı taktirde Ishita’nı her şeyi berbat edeceğini düşünerek Mihika’nın yanına gider. Onu sevdiğini söyler ve evlenmek istediğini tekrarlar. Mihika ben yalnızca Mihir’i seviyorum der ve evlenmeyi reddeder. Ashok şantaja başlar ve seni bu halinle kimse kabul etmez der. Bunun dışında annesinin hiç bir şeyden haberi olmadığını duyduğu taktirde herşeyin berbat olacağını söyler. Bayan Bhalla, Amma, Vandu ve Sİmmi oraya geldiği sırada Ashok ile karşılaşır. Bhalla odadan ayrılmasını isterken Amma polis çağıracağını söyler. Ishita yolda Ashok ile karşılaşır. Ashok’a oyun bitti artık der.

Adi arabanın tekerleklerine vurarak sinirini dağıtmaya uğraşırken Raman gelir. Adi onan gitmesini ister fakat Raman, Shagun’un annesi olduğunu fakat Ashok’dan uzak durması gerektiğini belirtir. Bu esnada Shagun da gelir. Raman, Adi’yi dolduruşa getirmekle suçlar. Onlar tartıştığı sırada Ishita gelir. Shagun’a gerçekleri göstereceğini söyleyerek onu götürür. Ishita Shagun’u doktorun yanına götürür ve doktorlardan aynı şeyleri Shagn’a anlatmasını ister. Doktor ben ne yaptım ki diyerek Ishita’yı şoka uğratır. Ishita doktorları kandırmamasını  söyleyerek ona çıkışır. Raman Ishita’dan sakn olmasını isterken ve Ashok gülerek doktora para verir. Bunu kesinlikle Shagun bilemsin der.

Ishita, Raman’a doktor nasıl olur da yalan söylüyor anlayamıyorum der. Raman, mihika’yı başka bir doktora muayene ettirebileceklerini söyler. Ishita, Ashok’un herkese rüşvet verebilecek biri olduğunu söyler ve hiç umut yok der. Mihir geldiğinde Raman onu Mihika’nın yanına götürerek yalnız bırakır. Mihir, Mihika’nın yanına yatarak ona güvendiğini söyler. Sensiz yaşayamam der ve bir daha böyle birşeye kalkışmamasını ister. Shagun gazeteci Tanu’yu arayarak röpmrtaj yapmakistediğini belirtir. Shagun röpörtaja başladığında Ishita’nın zenginlerin çocuklarına el koyarak zenginlik kovalayan bir kadın olduğunu söyler.

Bu haberi Amma da göz yaşları içerisinde izlemektedir. Appa’nın duyması halinde yıkılacağını düşünür. Raman, Shagun’un Ashok ile birlikte olmak için bütün pisliklerini etrafa yaydığını söyler fakat ben ona dünyanın kaç bucak olduğunu göstereceğim der.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 76. Bölüm Özeti 1 Ekim Pazartesi Fragmanı (1. Kısım) # Simmi, Parmit’in Evine Yerleşir” üzerine 1 yorum

  1. ??? dedi ki:

    Ilk benim hediyem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir