Sev Yeter 75. Bölüm Özeti 28 Eylül Cuma Fragmanı # Mihika İntihar Eder…

Burak 22 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 75. Bölüm Özeti 28 Eylül Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ashok’un yaptığı  plan Mihika’yı çok zor duruma düşürmüştür. Mihika kamera döşettiği teknisyeni çağırarark her şeyi anlatmasını ister. Fakat teknisyen müşteri odalarına kamera koyamayacağını söyleyince Mihika sinirlenir. mihika kendi eliyle odayı arar fakat kamera bulunmaz. Shagun, Ishita ile mihika’nın evlenmelerini istemediğini söyler. 28 Eylül Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 75. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 28 Eylül Özeti 75. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Mani, Ashok’a gelir ve Ashok sözleşme karşılığında evlenmeyi kabul etti seni sevdiği felan yok der. Fakat Shagun, Ashok’un sözlerine inanır ve Mani ile tartışmaya başlar. Bu esnada eve gazeteci Tanu gelir ve beni Ishita çağırdı der. Ishita ise çağırmadığını söyler. Shagun, Ashok’un rezil olduğunu duyurmak için Ishita’nın medya mensuplarını çapırdığını söyler ve Ishita’yı suçlar. Raman, mihika’nın ağlamasına ve Shagun’un suçlamalarına daha fazla dayanamaz ve eve gitmek ister. Raman, Mihika’nın bir oyunu ortaya çıkarmak için uğraştığını fakat Ashok’un çok daha büyük bir planı olduğunu söyler ve Mihika’ya güveiyorum der.

Suraj, Shagub’un mihika’yı suçladığını fakat halen evlnemek istediğini söyler. Ashok bu nedenle Tanu’ya telefon ettiğini söyler. Gazete başlığı “Mihika, Ashok ile Shagun’un Evliliğini Bitirdi” olsun der. Tanu her zaman kötü olduğunu söyler ve gider. Suraj bütün bunları Parmit ayarladı derken Parmit pis pis sırıtmaktadır. Simmi olanları gizlice dinlerken Parmit’in bu kadar kötü bir insan olduğunu bilmediğini düşünür. Ashok, Mihika’ya hiçbir şekilde elini sürmediğini, ptel görevlilerinin üzerini çıakrdığını anlatır. Mihika eve gittiğinde Amma onun üzerine yürür fakat Ishita ve diğerleri araya girerek Mihika’yı kurtarırlar.

Shagun gözyaşları içerisinde odasına girer ve elindeki takıları fırlatıp atar. Bhalla’nın Raman’ın evliliği Ashok için bıraktığını bu nedenle başına böyle birşeyin geldiğini söylediği sözleri yeniden kulağında yankılanır. Adi kapıya gelir ve annesine seslenerek kapıyı açmasını ister. Shagun kimseyi görmek istemediğini söyler. Raman, mihika’ya destek olmalıyız dediği sırada Vandu ağlamaktadır. Ashok, Suraj ve Parmit ile galibiyetini kutlamaktadır. Bu sırada gelen Mani Ashok’a tokadı indirir. Ashok evden gitmesini ister. Onun yüzünden Ishita ve ailesinin aşağılandığını söyler. Sözleşme yapmayacağını ve Shagun ile asla evlenmeyeceğini söyler. Mani giderken Suraj onunla aranı bazmasan iyi olurdu der. Ashok ise ben onun gibilerini pamağımda oynatırım der ve eğlenmeye devam ederler.

Parmit, halla evine gelir. Simmi’nin kendisini çağırdını söyler. Raman ise bu köpeği neden çapırdın diyerek Simmi’ye tepki gösterir. Parmit, Simmi yalnızlığın ne demek olduğunu anladığı için beni çapırdı der. Simmi, Parmit’e bir tokat indirir. Gazeteci Tanju’yu Parmit’in çağırdığını ve kamera için adama rüşvet verdiğini daha sonra suçu İshita’ya yıktığını anlatır. Raman’dan onu pataklamasını ister. Raman onu dövmek için hareketlenir fakat Parmit sürekli sırıtmaktadır. Romi hareketlenir ve Parmit’i pataklamaya başlar. Raman onu evden kovar. Ishita ve Raman odalarına geçer ve Mihir hakkında konuşmaya başlarlar. Mihir’in nerede olduğunu merak ederler. Sev Yeter 75. Bölüm Özeti devam ediyor.

Raman, Mihir’i aradığı sırada Mihir eve gelir. Raman, Mihir’i teselli etmeye çalışır. Mihika aslında Shagun’u korumak için uğraşıyordu fakat Ashok’un gazabına uğradı der. Mihika’nın Shagun gibi olmadığını söyler. Mihir, Shagun ile konuşmaktadır. Shagun eşyalarını toplar ve Ashok’un evine gideceğini söyler. Benim yokluğumu Mihika iyi değerlendirdi  der. Mihir, Raman’a Shagun’un gitmek üzere olduğunu ve Adi’yi de götürdüğünü söylediğinde Raman, Adi’nin Ashok’un pislik evine gitmesine izin vermeyeceğini söyler. Shagun ise Ashok’un evine gelmiştir ve Ashok, Mihika’yı suçlamaktadır.

Shagun bunu bildiğini söyler ve evliliklerineengel olmadığını anlatır. Shagun senin yüzünü kızarttım der ve seninle evlenemeyeceğim der. Bütün medyanın dilinde olduğunu bu utanç ile evlenmesinin imkansız olduğunu söyler. Raman ve Ishita ise onları uzaktan serederler. Shagun onları gördüğünde çok öfkelenir ve Ishita’ya kızar. Raman ise tartışmak için gelmediklerini söyler ve oğlumu alıp gideceğim der. Fakat Adi ben gelmeyeceğim der. Mihika çok bunalmıştır ve canına kıymaya karar verir. Bileklerini kesmeye başlar. Bu sırada Ishita onu aramaktadır.

Amma, Mihika’nın odasına geldiğinde kötü bir manzara ile karşılaşr. Onu hemen alır ve hastaneye yetitşritmeye çalışırlar. Ashok’da hastaneye gelir. Basın mensupları yine oradadır ve Ashok, Mihika2nın yanlışından dolayı kendini öldürmek istediğini söyler. Mihir ona sadırır. Polisler araya girerek engel olurlar.

Sev Yeter 75. Bölüm Özeti’nin sizilerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 75. Bölüm Özeti 28 Eylül Cuma Fragmanı # Mihika İntihar Eder…” üzerine 20 yorum

 1. Arkey Madhubala dedi ki:

  Sayfamız duzeldı

 2. Asi. Aygün. dedi ki:

  Kolay gelsin Serpilim ikizlermi? Cok sukur iyiyim canim sabah erkenden kalkmisdim simdi ayak uste uyku bastiriyor sen nasilsin?

 3. Arkey Madhubala dedi ki:

  Tunaydın prenseslerım yegenlerım geldıler ders yaptırıyorum.Nasılsınız

 4. Asi. Aygun dedi ki:

  Zaram ben cok iyiyim kiymetlim annem lavas bisirir ona yardim ediyorum sen nasilsin? Evet yazin gec cikiyor sen yazarken mail adresinidemi yaziyorsun ondan gec cikiyordur kesin yoksa bizim yazdiklarumiz neden gec cikmiyor
  bende seni cooooook seviyorum en kiymetlim

 5. Asi. Aygun dedi ki:

  Zaram sol yanim. Serpilim bal damlam gunaydinlar mutlu pazarlar

 6. Zara dedi ki:

  Aygünüm Biriciğim Serplim prensesim Günaydın iyi pazarlar nasılsınız canlarım napıyorsunuz
  Ya kızlar dün yazdığım iki yorumum çıkmamış spama düşdü galiba bide yorumlarım geç çıkıyor neyse kızlar sizi çok ama çok seviyorum

 7. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyi geceler Sol yanim senin yazdiklarin neden gec cikiyor anlamadim

 8. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar Serplim nasılsın canım iyimisin iyi seyirler bende sev yeteri arada izliyorum

  Biriciğim iyi seyirler iyi
  Canlarım iyi geceler Allah’a emanet olun yarın görüşürüz inş’Allah

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyı geceler Zaram.Yarın goruşmek uzere prensesım

 9. Asi. Aygun dedi ki:

  Hep iyi ol Serpilim iyi seyirler sana bende cani elestirerek erkenci kusu izliyorum:)

 10. Asi. Aygun dedi ki:

  Sev yeteri izliyormusunuz?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Sev yeterı vakıt buldugumda ızlıyorum.Yalancı baharı ızlıyorum.Çok ıyıyım Asım

 11. Asi. Aygun dedi ki:

  Hayirli aksamlar Serpilim hos geldin cok sukur iyiyim sen nasilsin? Neler yapiyon

 12. Arkey Madhubala dedi ki:

  Geldım prenseslerım.Hayırlı akşamlar .Nasılsınız

 13. Asi. Aygun dedi ki:

  Sagol kiymetlim sende hep iyi ol iyi seyirler sana:) Dar jean aldim sol yanim tarzim oyle kumas pantolon sevmem tayt hic giymedim bile bide cizgili mavi gomlek aldim:) serpil burda yaziyor iste telde soyledim ya ikimizin yerine sayfasinda yaziyoruz diye eger ora kalabalik gelirse sana burda yazariz dedim o sayfada yazmak istemezsen serpile bu sayfaya gelmesini soylerim

  1. Zara dedi ki:

   Tamam canım Bi bakıyım o sayfaya

 14. Zara ❤️♥️ dedi ki:

  Sol yanım hep iyi ol canım bende çok şükür iyiyim evdeyim uzanıb TV izliyorum. Canım dün misafirlerim geldi o yüzden yazamadım bide serpilim hangi sitede hangi sayfada yazıyor?)) kolay gelsin aldın mı nasıl paltolun aldın ben İspanyol faca ve tayt severim)

 15. Asi. Aygun dedi ki:

  Iyi gunler Sol yanim cok sukur iyiyim disari cikmisam kendime pantolon almaga sen nasilsin vazgecilmezim neler yapiyorsun dun aksam seni bekledim diyer hint dizisi sayfasinda serpilde ordaydi

 16. ??? dedi ki:

  Ilk benim hediyem nerde

 17. Zara dedi ki:

  Günaydın iyi hafta sonları vazgeçilmezim nasılsın iyimisin ne var ne yok herşey yolunda mı
  Napıyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.