Sev Yeter 74. Bölüm Özeti 27 Eylül Perşembe Fragmanı # Ashok Düğün Günü Mihika ile Basılır

Burak 20 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 74. Bölüm Özeti 27 Eylül Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan devem ediyoru. Raman, Mani’nin sözlerinin ardından kendisini Ishita’ya layık olmadığını düşünür. Shagun, Ashok ile ertesi gün evlenecektir fakat Mihika bu evliliğin olmasını istemez. Bu durumu Ishita ile paylaşır. Ishita, Mihika’nın cesur biri olduğunu ve gereken ne varsa yapacağını düşünmektedir. 25 Eylül Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 74. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 74. Bölüm Özeti 25 Eylül Perşembe Fragmanı

Ashok ile Shagun arasında yapılacak olan evlilik merasimi yaklaşmakta iken Mihir’in annesi hava koşullarından dolayı uçağı kaçırır ve gelemez. Bayan Bhalla, Shagun’a haldi (kına) yapacaktır. Bhalla mutfağa gidererk haldinin içine bolca acı biber koyar. Shagun haldiyi uygulayınca yanmaya başlar. Bhalla, Simmi’ye fısıldar ve olacakları izle der. Bhalla baharatçı kalitesiz kına göndermiş derken Ishita hemen buz getirmek için mutfağa gider. Mutfakta duran acı biberi  görünce durumu anlar. Ishita yardım ederken Simmi ve Bhalla gülmektedirler. Shagun aynı uygulamayı yapan Ashok’a neden uayrmadın derken Ishita bu senle alakalı senin sanırım alerjin var der.

Mihika, Ashok’a telefon eder ve bir otel odasını dekore ettirdiğini bu nedenle yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Ashok ise sıkıldığını söyleyerek geleceğini belirtir. Mihika her yere kameralar koyarak Shagun’a herşeyi ititraf ettirmeyi planlar. Suraj, Mihika’nın herşeyi bildiğini ve Shagun’a her hangi bir şey söylemediğini anlatır. Ashok, Mihika’nın oynadığı oyunda bir adım önde olduğunu düşünür. Ashok, Mihika’nın oynanan oyunda bir adım önde olduğunu düşünür. Mihika’nın planını öğrenirken kendi kazdığı kuyuda kalacağını Suraj’a anlatır. Parmit ise olanları gizlice dinlemektedir. Ashok, Mihika’dan telefon alır. Mihika onu otele çağırır.

Mihika ve Ashok otelin balayı suitindedirler ve Mihika, Ashok’un hissettiklerini öğrenerek yakınlaşmaya çalışır. Ashok saat beşte Shagun ile evleneceklerini söylerken Mihika bir kaç saat içinde bir çok şeyin olabileceğini söyler. Mihika Ashok’u konuşturduğunu düşünerek soruları sıralamaya başlar. Ashok da onun istediği cevapları verirken Mihika bu kadar kanıt yeterli der ve çıkmak ister. Ashok önce evlenelim daha sonra bakarız der ve gitmesine engel olur. Üzeirine bir de Mihika’ya ilaçlı içki içirir ve kızı kucağına düşürür. Bu sırada herkes Ashok’un nerede olduğunu merak etmektedir.

Simmi, Parmit ve Suraj’ı konuşurken görür. Parmit, Ashok’un bir kızla birlikte otel odasında görüldüğünü söyler. Simmi bir  şeyler yapması gerektiğini söyler ve ayrılır. Suraj ve Parmit amaçlarına ulaştıklarını düşünerek gülümserler. Simmi, Ishita’ya Ashok’un nerde olduğunu söylediği esnada Shagun bunu duyar. Hep birlikte otele giderek kapıyı kırdırırlar. Parmit de basın mensuplarını oraya çağırmıştır. Herkes Mihika’yı yatakta çırılçıplak görür ve şok olur. Ishita, Mihika’yı uyandırmaya çalışırken basın Mihika’yı Ashok’un metresi olarak tanıtır. Mihika adeta çileden çıkar.

Ashok, Mihika beni oda düzenlemesi için çaırdı fakat beni tuzağa düşreceğini hiç düşünmemiştim der ve üzgün olduğunu söyler. Shagun, Mihika’yı suçlarken Mihika kendisini bir türlü ifade edemez. Şimdi herkes Mihika’nın otele neden geldiğini sorgulamaktadır. Mihika’nın bu durumdan nasıl kurtulacağı merak konusudur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 74. Bölüm Özeti 27 Eylül Perşembe Fragmanı # Ashok Düğün Günü Mihika ile Basılır” üzerine 1 yorum

  1. ??? dedi ki:

    Ilk benim hediyemi isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir