Sev Yeter 73. Bölüm Özeti 26 Eylül Çarşamba Fragmanı # Romi Merdivenlerden Yuvarlanıyor

Burak 19 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 73. Bölüm Özeti 26 Eylül Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Parmit yeniden Adi’nin peşindedir ve kafasını karıştırmaya devam etmektedir. Ishita’nın ortak düşmanları molduğunu söyleyerek anesinin tavuk partisine Ishita’nın da geleceğini beliritir. Ishita’ya Shagun’un telefonundan yanlış bir adres vereceklerini ve Ishita’yı küçük düşüreceklerini söyler. Adi ise karşılığında istediklerini sıralamaya başlar. Shagun yalnızca kızların davetli olduğu bir parti organiza eder. Mihika ve Vandu ise Tavuk partisine gider. Ishita’yı Raman bırakacaktır. 26 Eylül çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 73. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 73. Bölüm Özeti 26 Eylül Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Romi partideki kızları gözetlediği esnada bir telefon gelir. Telefona bakmak isteteyen Romi camdan merdivenlere düşerek yuvarlanır. Romi kemiklerim kırıldı diye bağırırken Vandu  gelir ve Mihir ile Bala’nın onu casıs oalrak gönderdiğini düşünür. Vandu, Romi’yi alarak hastaneye götürür. Raman da Ishita’yı Shagun’un gönderdiği mekana götürmektedir. Ishita içeri girdiğinde bir kadın elindeki çantayı alır. Ishita içerisinin çok karanlık olduğunu düşündüğü sırada sarhoş bir adam bizi eğlendirmek için mi geldin diyerek onu taciz eder ve kolunu tutar. Ishita yanlışlıkla geldiğini anlatmaya çalışsa da adam onu dinlemez.

Mihika Raman’ı arar ve Ishita’nın neden halen gelmediğini sorar. Raman endişelenir ve hemen Ishita’yı arar. Fakat telefonu onu taciz eden sarhoş açar. Ishita’nın kendilerini eğlendirmekte olduğunu söyler. Raman adam bağırıp çağırıken onu almak için harekete geçer. Ashok, Parmit gibi Ishita’nın da içki içmeye geldiğini söyler. Ishita adamlardan kurtulmaya çalışr fakat başaramaz. Adamlardan biri Ishita’ya yavşamaya çalışırken Mani gelir ve adama saldırır. Mani adamı döverken Raman gelir o da adama saldırıp öldüresiyedövmeye başlar. Ishita korkarak Mani’den Raman’ı durdurmasını ister. Raman, Ashok’un köpekleri bunu yaptı diye bağırır. Bu sırada Ashok gelir ve Ishita’nı dansçılardan biri olduğunu zannettiğini söyler. Mani beni böyle kolayca kandıramazsın der ve uzaklaşır.

Raman, Ishita’yı sakinleştirmeye çalışırken Ishita ağlamaktadır. Shagun’un bu adresi mesajla gönderdiğini söyler. Eve geldiğinde Ishita yatmak istediğini söyler ve Raman’a ışıkları kapatıp gidermisin der. Ishita adamların onu aşağıladığı anları hatırlayarak ağlamaktadır. Bayan Bhalla onun yanına gelerek teselli etmeye çalışır. Doktor Romi’yi muayene eder ve ciddi birşeyi olmadığını söyler. Sarika aynı hastanede elinde bir rapor ile görünür ve Romi’nin yakında kendisini kötü hissedeceğini düşünür.

Raman, Shagun’un yanına giderek Ishita’nın telefonuna neden yanlış mesaj gittiğini sorar. Shagun mesaj yollamadığını söylese de Raman o halde senin şifreni bilen biri göndermiştir der. Shagun sakinleşince Raman, Adi’nin bunu yapmış olabileceğini söyleyerek onu çağırmasını ister. Adi, Raman’ı bağırırken görür ve kaçar. Adi, Parmit’in yanına giderek bana bu kadar kötü sonuçlar yaşanacağını neden söylemedin der. Parmit ise Adi’yi iyice korkutur ve Adi gider. Ashok ve Suraj, Parmit’in performansını çok beğenir. Raman, Ashok’un evine gelir ve Adi ile konuşana dek gitmeyeceğini söyler.

Adi gelerek Ishita’dan nefret ettiğini söyler. Ishita’nın Ruhi’yi kayırdığını ve Shagun’u küçük düşürdüğünü söyler. Raman’ın sürekli bağırdığını hatırlatarak Ishita dışıda kimseyi düşünmediğini söyler. Ishita’dan her zaman intikam almaya çalışacağını söyler. Raman şok olmuş durumdadır.

Ishita karanlıkta oturmaya devam ettiği sırada Raman onun yanına gelir ve yatmasını ister. Ishita ona dönerek sen çok iyi birisin başka bir erkek kirlenmiş olduğmu düşünerek beni evden atardı der. Ishita yatar. Simmi ise büyük bir pişamnlık içerisinde geröekleri anlatır. Adi’nin suçsuz bir çocuk olduğunu herşeyi planlayanın Parmit olduğunu söyler. Raman, Parmit’e dersini vermek için giderken Ishita onu durdurur. Biraz sakin şekilde düşünmesini söyler ve ortada evli bir kadın ve cocukların olduğunu unutmamasını söyler. Öte yandan Simmi, Ishita’dan tekrar tekrar özür dilerken Ishita onu affeder ve sarılır.

Mani, Ishita’nın kliniğine gider ve Raman’ın onun için uygun bir eş olmadığını söyler. Ishita ise Raman’ı sevdiğini ve onun da her ne kadar söyleyemese de kendisini çok sevdiğini söyler. Bu sırada Raman elinde çiçeklerle Ishita’yı ziyarete gelmiştir ve herşeyi duyar. Sessizce çiçekleri vermeden dışarı çıkar.  Yolda sürekli Mnai’nin kendisi için söylediklerini düşünür. Arabadan iner ve çiçekleri yere fırlatır. Ben Ishita’ya layık değilim diye düşünmektedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 73. Bölüm Özeti 26 Eylül Çarşamba Fragmanı # Romi Merdivenlerden Yuvarlanıyor” üzerine 1 yorum

  1. Dayanc dedi ki:

    Muhtesem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.