Sev Yeter 72. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Fragmanı # Adi, Ishita’yı Hapse Attırır

Burak 17 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 72. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde annesinin intikamını almak isteyen Adi bir tuzak kurmuştur. Palmit’in de bu planda parmağı vardır. Raman duygularını Ishita’ya aktardığı sırada romantik anlar yaşanır. Shagun, Ashok’u sakin bir yerde sıkıştırarak Adi için vasiyet belgelerini imzalamasını ister. Mani gelen bir telefonla dışarı çıkar. Polisleri görünce yanlarına gidip ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Polisler Ishita için geldiklerini söyler. Adi’nin adi planı tutmuştur… 25 Eylül Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 72. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 25 Eylül Özeti 72. Bölüm Tüyoları

Raman ve Ishita duygusal anlar yaşarken Mani gelerek Ishita’nın gitmesi gerektiğini söyler. Raman tam açılmak üzereyken bu durumun yaşanmasına bozulurken Ishita, Mani ile birlikte polislerin yanına gider. Polis Ishita hakkında Adi’yi dövmek ve elini yakmak suçuyla itham edildiğini söyler. Ishita bunun bir şaka olduğunu zanneder fakat her şeyin gerçek olduğunu öğrenir. Adi’nin acı içinde kıvrandığını gören Shagun şok olur. Herkes Adi’ye ne olduğunu anlamak için başına üşüşür. Raman’da hemen doktor çağırılmasını ister. Ishita nerede diye sorar. Ishita’yı arar fakat ulaşamaz ve Mani’yi arar. Mani polisler tarafından götürüldüğünü söyler.

Raman karakola gittiğinde Ishita’nın nezarette olduğunu öğrenerek yanına gider. Ishita açıklama yapmaya çalışırken Raman senin yapmadığını biliyorum der ve kurtarmak için elinden geleni yapacağını söyler. Parmit keyifli şekilde içkisini yudumlarken Simmi herşeyi anlamıştır ve nasıl olurda Adi’yi bu işe alet edersiniz der. Ishita’nın bunu yapacağına inanmadığını söyleyerek onu tehdit eder. Shagun doğruyu söylemesi konusunda Adi’ye baskı yapar. Raman gelir ve Adi’nin karakola gidererk ifade vermesi gerektiğini söyler. Adi karakolda korkarak herşeyi itiraf eder.

Raman, Ishita’dan özür dilemesini ister. Fakat Adi bunu reddeder. Raman çok öfkelenir. Shagun Adi’ye tokadı indirir ve her defasında beni rezil ediyorsun der. Müfettiş Ishita’nın şikayet etmesi durumunda Adi’nin ceza alacağını söyler. Ishita ise bu aile arasında bir mesele diyerek şikayetçi olmaz. Raman, Ishita’ya teşekür eder. Ashok, Mihika’yı evlerinde sıkıştırır fakat Shagun’un geldiğini fark edemez. Mihika’nın gülmesi ile hemen numara yapmaya başlar. Mihika şaşırır. Shagun, Ishita, Adi’yi affetti der ve onunla arkadaş olmak ister. Mihika tavuk partisi yaparak Ishita’yı da çağırmalarını ister.

Ishita eve geldiği zaman Mihir, Shagun adına senden özür diliyorum diyerek işlevlerin tamamlanmasının ardından onunla kalmayacağını söyler.Ishita, Shagun’un karakola gelerek Adi’yi azarladığını söyleyerek onunla ilişkisini bozmamasını söyler.

Sev Yeter 72. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Görüş ve önerilerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. İyi Seyirler…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 72. Bölüm Özeti 25 Eylül Salı Fragmanı # Adi, Ishita’yı Hapse Attırır” üzerine 4 yorum

 1. Dayanc dedi ki:

  Bayildi bu filme.

 2. Melek dedi ki:

  Selam nuranaay ben dizi centere giremiyorum

  Ne oldu yine yaa sardırı mı oldu

  Sen gire biliyormusun

 3. NURANAAY dedi ki:

  Mereba Pinar ablam cooooook tesekkur ederim eline emegine saglik ozetler ucn cnm saol iy geceler.

 4. Hayat dedi ki:

  Pınar Ablacım eline emeğine sağlık çok teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir