Sev Yeter 71. Bölüm Özeti 24 Eylül Pazartesi Fragmanı # Shagun, Ruhi’nin Üzerine Yürür

Burak 17 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 71. Bölüm Özeti 24 Eylül Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Ashok ve Shagun yüzükleri takmıştır. Raman ise Ishita için pahalı bir yüzük almıştır ve nikahlarını tazelemişlerdir. Ertesi gün Ashok ile Parmit’in mehendi (kına) töreni vardır. Parmit düzenlemelerle ilgilendiği sırada Simmi’yi görür. Simmi ona neden bu işlerden bahsetmediğini sorar. Parmit, Ashok’un kişisel sekreteri olmadığını ve onun işlerini takip ettiğini söyler. Daha sonra görüşürüz diyerek gider. Parmit’in işlerini yürüten biri Simmi’ye gider ve altı gündür Parmit için çalıştığını fakat parasını alamadığını söyler. 24 Eylül Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 71. bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 24 Eylül Özeti 71. Bölüm Tüyoları

Simmi, Parmit’in bebeğini dahi görmeye gelmediğini Ashok’un hizmetçisi olduğunu ve Romi’ye oyunlar çevirdiğini düşünmektedir. Bütün bunları neden yaptığını bulacağını söyler. Mehendi töreni devam ederken Ruhi, Shagun’un başında kınayı izler ve sıkıldığını belirterek Raman’ın nerede olduğunu sorar. Shagun onun Adi ile beraber olabileceğini söyler. Ruhi  babasını aradığı esnada Suraj’ın odasına girer. Suraj rahatsız ettiği için Ruhi’ye bağırıp çağırır. Ruhi ağlayarak dışarı çıkar ve Shagun’un yanına gider. Shagun’da mehendisini Ashok’a göstermektedir. Ruhi Shagun’a çarpınca mehendi Ashok’un elbisesine bulaşır. Ruhi bir fırça da Ashok’dan yer.

Shagun da öfkeyle elini kaldırıp Ruhi’ye bir tokat atmaya kalkışırken Ishita onun elini yakalar. Ona vuramazsın derken  Shagun ben annesiyim sen karışamazsın diyerek Ishita’ya çıkışır. Ishita sadece aile gibi poz vererek aile olunmaz der. Herkes şaşkınlıkla yaşananları izlemektedir. Raman, Ruhi’nin yanına giderek göz yaşlarını siler ve ağlama der. Raman ve Ishita töreni terkederler. Mehendi töreni bitince Shagun odasına giderek ağlamaya başlar. Ishita’nın kendisini aciz duruma düşürdüğünü söyler. Adi annesine bir bardak su götürür ve Ishita’ya gereken dersi vermesi gerektiğini düşünür.

Raman, Ishita ile yakınlaşmak için her şeyi yapmaya başlar. Fakat bir türlü başaramaz. Shagun ile konuşur ve evlenene dek Adi’nin kendisi ile kalmasını ister. Ruhi’nin Suraj tarafından azarlandığını ve kortuğu için Ashok’a çarptığını anlatır. Suraj’ın gelmesinin ardından Ashok’un çok değiştiğini ve Adi’ye hiç ilgi göstermediğini söyler. Bu meseleyi karşılıklı halletmeliyiz der. Ashok her seferinde Mihika ile konuşmak ister. Mihir’in onun yanında olması dahi bunu değiştirmez. Shagun, Ashok ile önemli bir konu konuşacağını söyleyerek onu odasına götürür. Shagun elindeki belgeleri Ashok’avererek Adi’nin velayetini alması ve varisi olması için kağıtları imzalamasını ister.

Ashok sen bana güvenmiyor musun diye sorar. Shagun, Adi’nin güvenliğini sağlamak için bunun gerekli olduğunu söyler. Suraj’ın, Adi’yi Raman’ın oğlu olarak gördüğünü ve çok gereksiz tepkiler verdiğini söyler. Kağıtları imzalamaman halinde seninle evlenmeyeceğim der. Ashok, Suraj ve Parmit ile konuştuğu sırada çok gergindir. Suraj’a, Shagun’dan kurtulması gerektiğini fakat Mani’nin buna engel olduğunu anlatır. Suraj ise endişelenme yakında  kurtulacak der. Raman, Ishita’ya olan hislerini bu gece anlatmaya kara verir. Ertesi gün Ashok ile Shagun arasında “Sangeet” denilen yeni bir ritüel gerçekleşecektir. Bu gecede Amma ile Bhalla ve Raman ile Ishita “Manwa Laage” şarkısı eşliğinde çok güzel danslar ederler.

Raman ve Ishita’nın Dans Performansı

Parmit, Adi’yi Ishita ile ilgili doldururken Adi hizmetçiden sıcak su ister. Daha sonra polisi arayarak Ishita’nın kendisine saldırdığını ve elini yaktığını söyler. Adi intikam vakti geldi diye mırıldanır…

Keyifli bir “Sev Yeter” özetini daha sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 71. Bölüm Özeti 24 Eylül Pazartesi Fragmanı # Shagun, Ruhi’nin Üzerine Yürür” üzerine 3 yorum

 1. Ayka dedi ki:

  Muhtesem

 2. Melek dedi ki:

  Merhaba site sahibi elinize sağlık özetler çok güzel olmuş sizden bir ricam var lütfen başka dizilerinde özetlerini paylaşın kanal 7 de yayınlanmamış dizilerin mesala silsila badalte rishton ka çok güzel bir dizi o dizinin de özetlerini paylaşın bu dizi kadar çok ses getirecek bir dizi lütfen site sahibi cevap verirseniz çokkk sevinirim

  1. Göker dedi ki:

   Merhaba hint dizilerinin özetlerini hazırlamak gerçekten zor ve emek isteyen bir şey. Televizyonda yayınlanmamış dizilerin özetlerini yayınlamamız durumda fazla talep olmayacaktır. Kanal 7 zaten güzel olan dizilerin hepsinin haklarını satın aldı. Kanal 7 de yayınlanan tüm dizilerin özetleri sitemizde olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.