Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı# Raman ve Ishita Barışıyor

Burak 16 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ishita ve Raman arasındaki dargınlık sona erer. Bu durumdan başta ikisi olmak üzere herkes memnundur. Bayan Bhalla artık Ruhi’nin , Shagun’a gitmesine izin vermeyeceğini söyler. Ishita bu duruma itiraz eder. Shagun ve Ruhi’nin anne kız olarak birbirlerini görmeye hakkı olduğunu söyler. Fakat Bhalla kararını verdiğini belirtir. Raman araya girerek anesine karşı gelmemesini söyler. Bhalla gittiğinde Ishita ben Bayan Bhalla’yı ikna edebileceğini söyleyerek Raman’a meydan okur. Raman tamam der. 21 Eylül Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 70. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 21 Eylül Özeti 70. Bölüm Fragmanı

Ishita, Simmi ve bay Bhalla ile işbirliği yapar ve Bayan Bhalla ile konuşur. Sonunda Bhalla’yı ikna etmeyi başarır ve Raman’a karşı yaptığı meydan okumayı kazandığını söyler. Raman onu odasına götürür ve ona aldığı kolyeyi verir.  Ayrıca Ishita’nın ona aldığı ilekliği takar. Ishita bu duruma çok sevinir. Ertesi gün Ashok ve Shagun arasında yüzük takma merasimi gerçekleşecektir. Raman, Ishita’ya mavi bir elbise beğenir. Fakat aynı anda Shagun’da bu elbseyi beğenir. Shagun , Raman’ı ikna eder ve elbiseyi alır. Ishita ise nikah esnasında sari giyeceğini söyleyince Raman buna biraz bozulur.

Nikah işlevi başladığında Raman, Ishita’yı sari ile görünce işte annem de gelmiş der. Mihika, Mhir’in yakışıklı erkek moduna girmesinden dolayı dalga geçerken bu gün özgür olduğunu ve birinin telefonunu geitmrisini ister. Mihir iyi görünümlü bir erkeğin herşeyi yapabileceğini söyler. Mihir bir kızla flört esnasında numarasını almayı başarır ve Mihika’ya gösterir.  Mihika sinirlenerek tuvalete gider. Gazeteciler Ashok ve Shagun’un etrafında çekim yaparlarken bir gazeteci Ishita’nın sari içerisinde sade ve güzel gözüktüğünü ayrıca Hint kraliçesi olduğunu söyleyerek iltifat yağdırır. Shagun onu çok kıskanır.

Mani elinde çiçeklerle gelir ve Ishita’yı görür. Sari’ler içerisinde muhteşem göründüğünü söyler. Raman hariç herkes Ishita’dan etkilenmiştir. Mani, Ashok’un yanına gider ve etkileyici bir evlilik teklifi yapmasını ister. Ashok dizlerinin üzerine çökerek senden başka kimse bni diz çöktüremez diyerek evlilik teklifi yapar. Shagun evet diyerek cevaplar. Bu sırada Ishita sıkıca Raman’ın elini tutmaktadır. Raman elini bırakmasını ve alkışlayacağını söyler. Ishita, Raman’ın elinde bir kutu görür. Raman aynısını Shagun’a hediye ettiğini söyler. Shagun, Raman’dan gelen hediyeyi görünce çok heycanlanır. Ashok’a dönerek kesin benim için mücevher almıştır der.

Shagun hediyeyi açtığında içinden düdüklü tencere çıkar. Ishita hediyeyi görünce gülmeye başlar ve bunu neden yaptığını sorar. Raman neden pahalı bir hediyemi almalıydım der. Bundan sonra ev hanımı Shagun güzel yemekler pişirir diye alay eder. Shagun çok fena bozulmuş bir halde tencereyi elinden fırlatır. Raman, Ishita’dan gözlerini kapatmasını ister. Ishita gözlerini açtığı zaman Raman’ın kendisine nikah yüzüğü aldığını görür. Bu formalite evlilikte Ruhi’nin tenekeden yüzüğünü taktığını fakat bu kez gerçek yüzük takarak yeniden hayatlarını birleştirdiklerini söyler.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir