Sev Yeter 7 Mayıs Salı Özeti 232. Bölüm Fragmanı

Burak 10 Nis 2019 Sev Yeter  0

Shagun Pihu’yu sonunda almıştır. Mani ona bu konuda en çok destek olan isim olmuştur. Bunu yaparken de Ishita’yı harcamıştır. Aliya’ya asit atan kişinin hiç bir kanıt olmamasına rağmen Adi olduğunu düşünmektedir. Pihu’nun evden gitmesi Bhalla ailesinde büyük üzüntü yaratır…

Sev Yeter 232. Bölüm Özeti

Pihu yatmadan babanesi ile telefonda konuşur. Shagun bu durumdan rahatsız olarak ona belli etmeden telefonun fişini çıkarır. Pihu, Bhalla ile konuşurken aniden kapattı der. Shagun insanlar değişebilir der. Elindeki sütü Pihu’ya verir ve birlikte televizyon izlerler. Pihu çok sevinir.

Ertesi sabah, Ishita, Raman’ı uyandırmaya gider. Raman, Pihu’nun okula geç kalığını söyleyerek Pihu’nun odasına koşar. Odanın boş olduğunu görünce onun gittiğini hatırlar. Ishita ve Raman birbirlerine sarılırlar. Adi tüm bu yaşananlardan kendisini sorumlu tutmaktadır. Aliya, Adi ile görüşmeye gideceğim der. Mani ona engel olur.

Aliya, Ishita’nın kalbini kırarak hata yaptım der. Şimdi Adi’nin yanında olmalıyım der ve gider. Shagun endişelidir. Adi, Ruhi ve Aliya ile birlikte bir terapiste gider. Terapist Adi’ye rahatlamasını söyler. Onun bilinç altında kalmış şeyleri ortaya çıkaracağını söyler. Adi o gün arkadaşıyla arabaya bindiğini daha sonra onu bıraktığını ve alkol aldığını söyler.

Daha sonra parka gittiğini söyler ve birinin Aliya’ya yaklaşarak asit attığını gördüğünü fakat kim olduğunu net olarak göremediğini söyler. Adi yüzünü yıkamaya giderken Ruhi terapistten neler olduğunu öğrenir. Terapist bir sonraki seansta her şey netleşecek diyerek randevu verir. Adi de sarhoş olarak Aliya’yı kurtaramadığından üzgün olduğunu söyler. Aliya her şeyin yoluna gireceğini söyleyerek ona sarılır.

Adi, Ruhi ve Aliya ofise gelerek Mihir’in personelle konuştuğunu görürler. Adi, Mihir ile konuşmaya çekinir. Daha sonra ona sarılır. Mihir bu konuşma her şeyi açıklıyor der ve daha fazla konuşmaya gerek yok der. Ruhi şimdi çalışma zamanı der. Mihir başka şirketleri öğrenmeden Singal beyin işlerini halledelim der.

Bu esnada Singal gelir ve işi tamamlayacağınıza inanmıyorum der. Bu işi yeni bir ortakla tamamlayacağım diyerek yeni ortağını tanıtır. Mani görünür. Aliya şok olur. Raman ve Ishita da Pihu’yu görmek için okula gitmişlerdir. Fakat öğretmenleri mahkeme kararı nedeniyle göremeyeceklerini söyler. Kadının biri onlara Pihu’yu göstereceğim der.

Raman ve Pihu görüşür. Ishita onları uzaktan seyreder. Raman elindeki çikolataları Pihu’ya verir. Bu esnada Shagun gelerek çikolataları fırlatıp atar. Raman çok öfkelenir. Mihir neden Signal’in profilini kontrol ediyorsun diye Ruhi’ye sorar. Ruhi onun bir kızı var ve Ruhan’ın hayranı. Bu işi çözecek olan kişi Ruhan der.

Shagun izin olmadan Pihu’yu göremezsin der. Shagun sinirli bir şekilde giderken kadın yarın çocuğunun doğum günü olduğunu söyler ve Pihu’nun da gelmesini ister. Raman kimseyi işe almamasını söyler. Ishita ve ben partiyi organize ederiz der. Giderken parti için kostüm alalım diye konuşurlar.

Bayan Bhalla ve Amma da partiye gitmek için plan yapmaktadır. Onlar da kostüm almayı düşünürler. Çocuk doğum günü pastasını kesmek ister. Fakat annesi hala gelmeyen misafirler olduğunu söyleyerek beklemesini ister. Raman ve Ishita Charlie Chaplin ve şakacı kostümleriyle partiye gelirler. Çocuklar çok mutlu olur…

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir