Sev Yeter 7 Ağustos Salı Özeti 37. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Bala ağır suçlama altındadır

Sev Yeter 7 Ağustos Salı Özeti 37. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Romi Balayı sınav kağıtlarını satmakla suçlamaktadır. Bala şok olmuştur. Romi elinde bu konu ile ilgili kanıt olduğunu söyler ve kendisinin Balaya para verdiği bir videoyu kanıt olarak sunar. Bala bu parayı Issu Romi ile göndermişti o yüzden aldım der.Yönetim kurulu Romi’ye neden bu zamana kadar beklediğini sorar Romi oun ailesi yüzünden der. Bala Rominin yakasına yapışır. Bu arada Vandita gelir ve neler olduğunu sorar. Yönetim kurulu üyeleri videonun etkisiyle Balayı haksız bulurlar ve sınav kagıtlarını sattığunu söylerler. Vandita bir yanlış anlaşılmanın olduğunu söylese de Balanın karısı olduğu için onun tarafını tutacağını düşünür.

Yönetim kurulu olarak sadece delillere bakacaklarını söylerler.
Bala bu üniversiteye yıllarını verdiğini söyler, hiçbir zaman böyle bir şey yapmadım der ancak yönetim kurulu onu dinlemez. Vandita, Bala’ya tüm bunların nasıl gerçekleştiğini sorar. Bala, ona herhangi bir stres vermek istemediğini söyler. Romi’nin son dakikada her şeyi nasıl değiştirdiğini bilmiyorum der.Vandita Ishita’yı aramaya karar verir, ama Bala Ishita’nın hayatının etkilenmesini istemez. Vandita gerçeği nasıl getireceğini sorar? Romi rahatlar, ama Ishita’nın ailesi Raman’a gitmeden önce bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor. Simmi onu gergin görür ve ne olduğunu sorar.

 

Romi onun kız kardeşi olduğunu ve kesinlikle ailesinin önünde ona destek olacağını düşünür ve oyuna(rol yapmaya) başlar . Ishita bunu duyar ve Amma’ya sorunun ne olduğunu sorar. Bala ve Vandita ile ne oldu? Amma onu önler. Diğer yandan, Simmi, Romi’nin yalanı içinde sıkışıp kalır. Raman ile ilk konuşan olmanın iyi olacağını düşünür. Amma herşeyi Ishita’ya da anlatır. Issu BayBhallanın ne yapacağını merak eder, Romi’den çok umutları vardı. Bala ve Vandita da onun için çok şey yaptı ve o burada sessiz der. Raman ile konuşmaya karar verir, ancak Amma onu durdurur ve Vandita’nın çağrısını beklemesini ister. Ishita tamam der, ama şu anda konuşacak biri var. Raman’ın evine gelir ve Romi’nin odasına gitmeye çalışır, ancak Simmi onu durdurur. Ishita, her şeyi bilerek Romi’yi nasıl savunabileceğini sorar. Bala ve Vandita’nın işleri risk altında der. Simmi, Issu’ya sen Ruhi’nin meselelerini düşün başkalarınkine katılmana gerek yok der.Raman olayları duyar ve dahil olur.

Romi’nin Rominin yakasına yapışır ve gerçeği söylemesini ister. Romi, Bala’nın para istediğini söyler. Raman delirir ve onu dövmek üzereyken Ishita onu durdurur. Romi evi terk eder. Odalarında, Ishita Raman’ı sakinleştirmeye çalışır. Ona neden onu durdurduğunu soruyor. İlk önce, ona her şeyi anlatır. Romi’nin bir yetişkin olduğunu ve onu döverek hiçbir şey elde edemeyeceğini açıklar ancak Raman yatışmaz. Bayan Bhalla da Rominin tarafını tutarak Balanın para aldığını düşünür. Issu Romi ile konuşur. Romi’nin iyi olduğunu ve birinin hayatının onun yüzünden yok olmasını istemeyeceğini söyler. Eğer hatasını kabul ederse, birilerinin hayatını yok edilmekten kurtarabilir. Bala’nın iyi bir adam olduğunu söyler. Romi Issu’yu görmezden geliyor. ona ilk olarak kimin tarafında olduğuna karar vermesini ister. Bala’nın doğruyu söylediğini nasıl söyleyebilirsin der, İfadesini değiştirmeyi reddeder ve oradan ayrılıyor. Ishita buna inanamaz, şimdi ne yapacağını merak eder.

Basının izinsiz olarak evlerine gelip bala ile konuşmak istemesine Issu şok olur. Ramanı arar ve olanlar basına yansırsa kariyerin etkilenir der .Raman pek oralı olmaz Issu daha sonra mihirin yardımına ihtiyaç duyar Shagun ve param muhabire yaşanan olaylarla ilgili bilgi verirler ve akşam haber yapılmasını isterler. Sahgun televizyonun karşısına geçmiş söylediklerinin haber yapılmasını beklerken Ashok ile ilgili olumsuz haberlerin çıkması Shagun’u şaşırtır. Haberlerin basına yayılmasını Raman önlemiştir.

Vandu ve Bala mahkeme önüne çıkar mahkeme Balaya’yı görevden uzaklaştırır. Vandu bunu ellerinde bir kanıt olmadan nasıl yaptıklarını sorsada mahkeme cevap vermez. Vandu da işini bırakacağını söylese de Bala onu bırakmaması için ikna eder. Romi Ruhi’yle görüşmeye gelen matematik öğretmeni ile flört etmektedir. Ruhi Romi’nin laptopunu almıştır. Ruhi şifryi bildiği için laptopu açar mandu laptopu kapatmaya çalışırken Mihikanın reminin  Rominin laptopunda bulunmasıyla herkes şok geçirir
Amma eve gelir ve Romiyle laptopundan Mihikanın resminin çıkmasının hesabını sorar. Romi bunu abim duyarsa beni öldürür der. Amma laptopu alarak ıssunun yanına gitmek ister.Romi yolda arabasıyla Ammaya çarpar. Amma ciddi şekilde incinir. Oradan geçen Raman Amma nın yerde Kardeşinin laptopuyla yatmasıyla şok olur. Buarada Ammayı ıshita arar ve Rman hastaneye gittiklerini ancak Ammanın iyileşeceğini söyler.

Issu. Bala, Vandu ve Mihika da hastaneyegeliyor. Bala, Amma’nın nasıl olduğunu sorar. Raman başının çok üzerinde ve çok fazla kanama olduğunu söyler. Appaya haber vermediklerini söyler. Raman, Appa’yı arar Amma’nın ameliyathanede olduğunu söyler.bir kaza ile karşılaştı, başını vurdu ve ameliyatı devam ediyor, durumu ciddi der Appa doktorun ne dediğini sorar, Raman iyi olacak dediğini söyler Appa ağlamaya başlar. Issu doktora durumunu sorar kan pıtılaşması olduğu için yoğun bakımda olduğunu söyler. Raman, Ammanın ne zaman kendine geleceğini sorar. Doktor 24 saat içinde görmemiz gerektiğini söyler, ancak komaya girebilir der. Vandu ağlayarak  Ishita ya sarılır Raman, Amma nıneşyaları alır. Ishita’ya verir. Ishita, Romi’nin laptopunun Ammanın yanındane yaptığını merak eder. Laptopu açar. O sırada polis gelir olayı incelemeye başlar.

dizibilgi google play

Sev Yeter 7 Ağustos Salı Özeti 37. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Bala ağır suçlama altındadır (10 Yorum)

    • Bazı guzel bölümleri part olarak özet verebilirmisiniz (((örneğin 130 part2/3)))gibi teşekkürler ben bir anne nasıl olur örneği ile dizi hayranıyım….

  1. coook guzel olmus)))
    pinar ablacim eline emegine saglik)))
    yeni ozeti heycanla bekliyorum)))