Sev Yeter 69. Bölüm Özeti 20 Eylül Fragmanı # Raman Herşeyi Yanlış Anladığını Öğrenir

Burak 16 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 69. Bölüm Özeti 20 Eylül Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde keyifli bir özet ile daha karşınızdayız. Ishita ve ailelerinin bulunduğu ev yanarak kül olmuştur. Raman otelde onlar için yer ayarlar. Aileler otel odalarına yerleşirlerken Ishita annesi ile birlikte kalmak ister. Fakat Amma, Raman’ın durumunun daha kötü olduğunu söyleyerek kabul etmez. Raman ise elinde Ishita’nın bilekliği ile Mani’yi hatırlayarak sinirlenir. Alkollü olmasının da etkisiyle Ishita’ya hakaretler ederek onu üzer. Ishita ve Raman farklı odalarda ağlamaktadırlar. Bu sırada Ishita bir telefon alarak Romi’nin hastanede olduğunu öğrenir. Ishita, Raman’a durumu anlatmak için gittiğinde Raman alkolden sızmıştır bile. 20 Eylül Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 69. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 20 Eylül Özeti 69. Bölüm Fragmanı

Ishita hastaneye vardığında Sarika ile Mani’de oradadırlar. Romi kendine geldiği zaman Sarika, Ashok haklı Romi kaçarken kaza geçirdi der. Romi ise senin telefonların yüzünden az kalsın ölüyordum der. Sarika ayrılırken Ishita ona engel olmaya çalışır fakat Mani sonra onunla konuşuruz der ve Ishita’yı durdurur. Raman uyandığında Ishita’ya fazla tepki gösterdiğini düşünerek üzülür. Ishita’ya bakar fakat ortalarda yoktur. Evden ayrıldığını düşünerek Ishita’yı aramak için dışarı çıkar ve Mani ile Ishita’yı bir kez daha bir arada görür. Yine oldukça samimi bir ortamdadırlar.

Raman bir kez daha ağır laflar ederek Ishita ve Mani’yi kızdırır. Romi’yi tekerlekli sandalye ile gören Raman şok olur. Romi’ye kızar ve görevliye onu hemen 1 numaralı odaya götürün der. Ishita ise Raman’a tepki göstererek bir şey açıklamak zorunda olmadıklarını söyler. Mani’ye de açıklama yapmamasını söyler. Mani ayırldığı sırada Ishita içeri gelir. Mani , Raman ve Ishita’nın birbirlerinden koptuklarını ve çözümün Ashok ile Shagun’un evlenmesi olduğunu düşünür. Ertesi gün Ashok’un yanına gider ve sözleşmeyi imzalamadan önce Shagun ile evlenmesini ister. Ashok mecbur kalarak kabul eder. Mani düğün kartını bekliyorum der ve oradan ayrılır. Sev yeter 69. Bölüm Özeti devam ediyor.

Bayan Bhalla , Romi ile ilgilendiği sırada ona evlenmek için birini bulacağını söyler. Romi ise kızarak evlenmeyeceğini söyler. Sarika, Simmi’nin yanına gelir ve Parmit ile Ashok beni kullandı Raman’ı küçük düşürmeye çalıştı der. Simmi buna inanmak istemez. Fakat Parmit’in Romi’yi uzaklaştır dediği sözleri hatırlar. Simmi bütün planı Ishita’nın bozduğunu söyler ve ona teşekkür etmeniz gerekiyor der. Simmi, Sarika’nın ardından Parmit’i arar. Parmit ise Simmi’yi kandırır. Ona bunu çaresiz kaldığım için yaptm der. Simmi telefonun ardından Romi’den özür dilemesi gerektiğini düşünür.

Simmi, Raman’a herşeyi planlayan Ashok’tu ve Ishita ile Mani senin başkan olman için büyük bir mücadele verdi der. Raman bunu daha önce anlatman gerekirdi diyerek Simmi’ye kızar. Mihika ofiste kız arkdaşı ile çarpışınca üzerine kahve dökülür. Arkadaşı tuvaletin ışıkları bozuk diyerek ofiste üzerini değiştirmesini ister. Mihika üzerini değiştirdiği sırada Ashok gizlice içeri girerek kapıyı kapatır. Ashok sözleşme imzalanana kadar Shagun ile evleneceğini imzanın ardından da Shagun’a tekmeyi vuracağını ve mihika’nın karısı olacağını söyler. Mihikaköşeye sıkışmış bir durumdadır ve birden doğrularak buna asla izin vermeyeceğim der.

Öte yandan Raman sözlerindne dolayı pişman durumdadır. Bayan Bhalla, Amma, Ishita ve Raman birlikte bir yere giderlerken polis tarafından durdurulurlar. Amma ile Bhalla birlikte kalmaları için polislere kaçırıldıklarını söyler. Polis Raman ve Ishita’yı nezarete atar. Raman ben iş adamıyım der Ishita’da diş doktoru olduğunu söyler. Polis ise onalra inanmaz. Raman ve Ishita içeride tartışırlarken Raman nezarette daha önce evine giren ve cebine para koyup gönderdiği hırsız ile karşılaşır. Hırsız Ishita’ya, Raman çok iyi bir insan onu affet der.

Raman ve Ishita tartışmaya devam ederlerken hırısız bana en ağır cezayı verin ama bunların yanından alın der. Polisler bir süre sonra onları çıkarır. Ertesi gün Raman gümüş bir tepsi içerisine giren Ishita tarafından yağlanmaktadır. Amma ve Mihika telefondan video ile bu anı tüm arkdaşlarına izletirler. Mani elinde bir yemek ile gelir ve bu Ishita’nın favori yemeği der. Raman onun da gelmesini ister. Ishita benim favori yemeğim artık değişti der. Mani onların mutlu olduklarını görünce çok sevinir.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.