Sev Yeter 68. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Raman Her Şeyi Yanlış Anlar…

Burak 16 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 68. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Mani’nin yaptığı iyilikler sonrası Ishita ona sarılmış ve onu çok sevdiğini söylemiştir. Fakat Raman o anlarda oradadır ve tüm bunları görüp yanlış anlamıştır. Raman üzüntü içinde orayı terkeder. Mani , Raman gibi bir eşe sahip olduğun için çok şanslısın der. Ishita tüm sorunun hallolduğunu zannetmektedir. Fakat durum çok farklıdır. 19 Eylül Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 68. Bölüm Özeti’nde sizler için hazıraldık.

Sev Yeter 19 Eylül Özeti 68. Bölüm Fragmanı

Raman büyük üzüntü içerisinde kendisini alkole verir. Barda sohbet ettiği birine evlilik hakkında sorular sorar. Ishita’nın kendisini bırakıp başkasını seçtiğini söyler. Sürekli olarak Mani ve Ishita’nın sarıldığı hayaller görür. Yağmurun altınsa sırılsıklam olmuştur. Bu nedenle ağladığı belli olmamaktadır. Evdekiler Raman gelmeyince onu merak ederler. Telefonuna da ulaşılamamaktadır. Ishita sonunda Mani’yi arar ve Raman’ın işe gidip geldiği yola bakmaya karar verirler. Raman’ı bir ağaca yaslanmış perişan bir şekilde bulurlar.

Raman bir kez daha onları bir arada görünce konuşmak istemez. Elindeki alkol şişesini yere fırlatır. Mani onu tutrarak arabaya götürmeye çalışsa da Raman bunu reddeder ve bağırır. Raman arabasına binerken kendinden geçer. Ishita ile Mani onu kendi arabalarına bindirerek Bhalla evine getirirler. Bhalla onu nerede bulduklarını sorar. Ishita bir ağacın altında içerken bulduklarını ve Romi’nin sorunlarından dolayı üzüldüğü için içtiğini tahmin ettiğini söyler. Bayan Bhalla ise sorunun Romi olduğunu düşünmüyorum sorun farklı bir şey onu kalbinden yaralayan birşey var der.

Bayan Bhalla, Raman bütün gece ağladı ve geçen gün klima suyundan ıslandığını zannettiği şeyin aslında Raman’ın gözyaşları nedeniyle ıslandığını bunun daha önce Shagun zamanında da yaşandığını söyler. Ishita onu bu kadar üzen şeyin ne olduğunu en kısa zamanda bulacağını söyler. Ertesi gün Raman’ında aday olduğu Asya iş adamları konseyinin başkanlık seçimi günüdür. Raman beyaz bir takım elbise ile törene katılır. Mani de benzer bir takımla oradadır. Mani , Ishita nerede diye sorar. Raman ise benden çok sen görüyorsun ben  nerden bileyim diye laf sokar.

Sarika, Ashok’un yanına gider. Ashok, Raman ile ilgili basına yapacağı açıklamayı verir. Sarika, Romi benimle evlenmeye karar verdi der ve konuşmayacağını söyler. Ashok adeta çılgına döner. Ishita, Sarika’yı görür. Sarika annemi iyileştirdiğin için sana ve Mani’ye teşekkür ederim der. Ishita’ya çok iyi bir anne olacağını söyler. Ashok, Parmit’i arayarak şimdi bizim için çalıştığını gösterme zamanı der ve Simmi’yi arayıp Romi’nin Sarika’dan vazgeçmesini söylemesini ister. Parmit, Simmi’yi arar ve Romi, Sarika ile evlenecek der veengel olmasını ister. Simmi, Romi’ye para vererek Sarika senden vazgeçene kadar buradan uzaklaş der. Romi kabul eder.

Sarika törene gelerek Romi ile görüşmek istediğini söyler. Ashok onu görünce Ishita seni kandırdı der ve istersen Romi’yi arayabilirsin der. Sarika, Romi’yi aradığı zaman Romi telefonunu kapatır ve arbasıyla bir yere gider. Sarika bir kez daha aradığında Romi kaza yapmıştır ve başı kanamaktadır. Raman konuşma yapmak üzere kürsüye gelir. Sarika kaza haberini alır almaz gider. Raman konuşma sırasında her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır der ve bu kişinin Shagun olduğunu söyler. Ishita neye uğradığını şaşırır ve ağlamaya başlar. Raman herkese Shagun’u alkışlatır. Ishita çok üzgündür. Kliniğe gider ve kapıyı geç açan görevliye ağzına geleni söyler.

Mani’de arkasından gelir ve Ishita’ya moral vermeye çalışır. Fakat Ishita kimseyle konuşmak istememektedir. Raman, Ishita’nın hediye ettiği bilekliği fırlatıp atar ve içmeye devam eder. Daha önce yaşadıkları aklına gelince hata yaptığını ve herkese hakaret ettiğini anlar. Her yerde Ishita’nın bilekliğini arar. Ishita ise arabasının içinde ve ben ne yaptım diyerek ağlamaktadır. Bhalla ailesi eve geldiklerinde evlerini yanarken bulur.

Sev Yeter 68. Bölüm Özeti’ni en iyi resimlerle birlikte sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 68. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı # Raman Her Şeyi Yanlış Anlar…” üzerine 1 yorum

  1. ArzyGüL dedi ki:

    Asimm selam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir