Sev Yeter 67. Bölüm Özeti 18 Eylül Fragmanı # Ishita, Mani’yi Sevdiğini Söyler

Burak 15 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 67. Bölüm Özeti 18 Eylül’de Neler Yaşanacak ?

Sarika, Ishita’yı dinlemez ve Ashok ile işbirliğine karar verir. Raman tüm iyi niyetiyle yardım etmeye gayret etse de Sarika bunu yanlış anlar. Oruç tutma günlerinden biri yaklaşırken Ishita kendisini kaldırması için Bhalla’ya tembih eder ve beni 4:30’da kadır der. Raman hemen müdahale eder ve Ishita’dan oruç tutmamasını isteyerek doktorun sözlerini hatırlatır. İki saatten fazla aç kalması durumunda hayati tehlike yaşayabileceğini söyler ve sağlığın her şeyden önemli der. 18 Eylül Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 67. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 18 Eylül Özeti 67. Bölüm Fragmanı

Ishita ertesi sabah kırmızı elbisesi ile Poja’ya hazırlanmaktadır. Raman onu gördüğünde hayranlığını gizleyemez. Bayan Bhalla onu kutsar ve birbirlerine sarılırlar. Raman, Asya iş adamları derneğinin yönetim toplantısına katılır. Abhianya’nın referansı ile başkan adayı olduğunu öğrenir. Herkes Raman’ı tebrik ederken Raman, Abhimanya’nın (Mani) elini sıkmaz. Öte yandan Raman, Ishita için oruç tutmaktadır. Eve geldiğinde ise bunu saklamaya çalışır. Ishita’nın telefonda Mani ile konuştuğunu görür. Mani, Raman’ın Asya İş Adamları Konseyi Başkanlığına aday olduğunu söyler. Ishita’da bu haberi evdekilere söyler. Raman tebrikleri kabul ederken Mani, Raman’a taciz olayını anlatmak ister. Fakat Raman onu dinlemez.

Raman, Bala ve Mihir ile birliktedir. Bala ve Mihir yalnızca kadınların oruç tuttuğunu hatırlatır. Raman ise oruölu olmadığını söyler. Mihirona pastayı uzatır ve yemesini ister. Raman ise diyet yaptığını ve pasta yiyemeyeceğini söyler. Daha sonra Raman’a takılmaya başlarlar. Ishita, Raman’ın oruç tuttuğunu öğrenir ve çok duygulanır. Bu esnada Ishita’nın telefonu çalar. Arayan Mani’dir. Raman yine öfkelenir. Mani, Ashok’un Sarika’yı kullanmaya çalıştığını ve Raman’ın konsey başkanı olma ihtimalinin azalacağını söyler. Ishita ise Raman benim için dernekten ayrılmayı göze almıştı ben de ona yardım edeceğim der. Raman onu dinlerken Ishita, Raman bunu duymamalı der ve buluşma yerine geleceğini söyler.

Ishita, Raman’a acil bir çağrı olduğunu iletir. Raman, Ishita’nın neden yalan söylediğini düşünür ve sinirlenir. Shagun’da merakla Ashok’un gelmesini beklemektedir. Mihika, Ashok’un kendisine aldığı kolyeyi Shagun’a vermek için onıu aramaktadır. Shagun’a kolyeden bahsettiğinde Shagun kolyeyi Ashok ilk orucum için bana hediye etmişti der. Mihika, Ashok enrede diye sorar. Shagun henüz gelmediğini söyler. Mihika, Ashok’u arar. Bu esnada Ashok başka bir kadınla gönül eğlendirmektedir. Mihika onu arar. Acil bir iş olduğunu ve Shagun2un evinde buluşmları gerektiğini söyler. Daha sonra Ashok’un aldığı kolye ile selfie çektirerek Ashok’a gönderir. Ashok oruçtan sonra gelir.

Ashok, Shagun için oruç tuttuğunu ve karnının aç olduğunu söyler. Shagun çok sevinir. Mihika, Ashok için unutulmaz bir plan yapacağını ve gerçek yüzünü ortaya çıakracağını söyler. Ertesi sabah Ishita’ya, Mani’den bir telefon gelir. Ishita onunla buluşmaya gider. Ishita sürekli onunla konuşmasından Raman’ın rahatsız olduğunu söyler. Mani ise o zaman şifreli konuşalım ve bana Manisha dersin diye öneride bulunur. Bu sırada Shagun onları birlikte görür. Raman yemeği evde unutan Ishita’ya yemek götürmek için kliniğe gider fakat Ishita orada değildir ve bütün randevularını iptal etmiştir. Shagun’un da benzer yalanlar söylediğini hatırlar.

Shagun, Raman’ı görünce Ishita ile Mani’yi gördüğünü söyler. Daha sonra da evlendiğin tüm kadınlar seni bırakıp başka erkeklere gidiyor demekki sorun sende diyerek laf sokar. Raman bütük bir üzüntü içine düşer ve bütün gece ağlar. Raman, Mihir ile konuşmak ister. Önce konuşmak istemez fakat bir arkadaşının karısı ile ilgili sıkıntı yaşadığını ve karısının yalan söylediğini düşündüğünü anlatır. Bu durumda arkadaşımın ne yapması gerekiyor diye sorar. Mihir de Shagun ile Ishita’dan rnekler veirir. Her kadının Ishita gibi olamayacağını söyler. Konuşarak her şeyin hallolabileceğini söyler. Raman bu fikri beğendiğini belirtir.

Mani, Sarika ile konuşmaya geldiğinde annesinin kalp hastası olduğunu ve maddi imkanlar elvermediğinden hastaneye gidemediğini görür. Hılıca hastaneyi arar ve bir an önce onu Delhi’deki hastaneye götürmelerini ister. Daha sınra Sarika ile konuşmak için hastaneye gider. Mani, Ishita’nın arkadaş olan Abhimanyu Raghav olduğunu söyler ve dava hakkında konuşmak için geldiğini belirtir. Sarika hastane masraflarını vereceğini söyler. Mani ise paranın önemli olmadığını ve ortada büyük bir güven sorunu olduğunu anlatır. Sarika’yı, Romi ile evlenmek için ikna eden Mani , Romi’yi de ikna etmeyi başarır. Ishita bunu duyunca Mani’ye sarılır ve çok iyi biri olduğunu söyleyerek tekrar tekrar seni seviyorum der. Bütün bunlar olurken Raman tam oradadır…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.