Sev Yeter 66. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Fragmanı # Ashok Mihika’ya İlan-ı Aşk Eder…

Burak 12 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 66. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Raman’ın kaza yaptığı haberini almasının ardından Ishita hızla olay yerine gelir. Fakat geldiği yerde Raman ya da arabası yoktur. Ishita etraftakilerden kazayı görüp görmediklerini sorar fakat kimsenin kazadan haberi yoktur. Bu sırada bir minibüs Ishita’yı görür ve kaçıracakları kadının  olduğunu sanarak yanlışlıkla Ishita’yı kaçırırlar. Bu sırada olay yerine sürpriz için gelen Raman bir grup kişinin Ishita’yı kaçırdığını görür. 17 Eylül Pazatesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 66. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 17 Eylül Özeti 66. Bölüm Fragmanı

Ashok, Mihika’ya aşkını itiraf eder. Mihika şok olur ve Shagun’a olanları anlatacağını söyler. Shagun’un hamile olduğunu ve ondan asla ayrılamayacağını söyler. Raman hemen Ishita’yı kaçırmaya çalışan adamların önünü keser ve sıkı bir kavga başlar. Raman adamları pataklasa da kendisi de oldukça darbe alır. Ishita hemen Raman’ın yaralarına bakar ve kazayı sorar. Raman ise kaza yapmadığını söyler ve benimle konuşmanı sağlamak için yapmıştım der. Sürekli aradığım halde bir türlü beni doğru düzgün dinlemedin ben de bu yola başvurdum der. Ishita şok olur ve çok öfkelenir. Güven yoksa bir ilişkinin önemi olmadığını söyler.

Ashok ve Shagun doktora gideler. Doktor Shagun’un hamile olmadığını söyler. Shagun bu haberi duyunca adeta yıkılır. Ashok ise göstermelik olarak onu teselli etmektedir. Ashok hastanedeki raporların hemşireye rüşvet vererek değiştririldiğini öğrenir. Değiştiren kişiyse Romi’den başkası değildir. Ashok çok mutlu olduğunu söylerken Shagun’un hamile olmadığını fakat evlerindeki bir kişinin kızları hamile bırakarak aileden gizlediğini söyler. Bu durumu Asya iş adamları konferansında gündeme getireceğini söyler. Raman, Ishita ile konuşmak ister fakat Ishita uyumaktadır. Raman sessizce telefonunu kapatır ve ışığı söndürür. İyi bir eş olmak için çabalamaya devam edeceğini söyler. Mihika , Shagun ve Ashok ile ilgili konuşmak ister. Shagun, Ashok’un gerçek yüzünü gördüğünü söyler.

Mihika bir an umutlanır fakat Shagun, Ashok’u bırakmayacağım diyerek onun kendisini grerçekten sevdiğine inandığını söyler. Mihika zaman herşeyin ilacıdır der fakat Shagun hayaller kurmaya başlamıştır. Mihika bu durum uzarsa işler karışacak diye düşünmektedir. Ashok, Romi’nin Sarika isimli birkıza aşık olduğunu Parmit’den öğrenir. Ashok, Asya iş adamları derneğinin açılışı esnasında Romi’nin kızları hamile bıraktığını ve Raman’ın onları işten attığını herkese açıklayacağını söyler. Suraj bu fikri çok beğenir.

Ishita uyandığında telefonuna bakar ve kapalı olduğunu görür. Telefonu açtığında 30 acil çağrı mesajı olduğunu görür. Telefonu Raman’ın kapattığını öğrenince bir kez daha ona çok sinirlenir. Raman sen rahatsız olma diye yaptım der. Romi ve Sarika arasında yaşanan gizli aşk açığa çıkmıştır. Fakat Romi , Sarika’yı yüz üstü bırakır. Onu sevmediğini ve bebeğin bir hata olduğunu söyler. Ishita, Romi ile konuşsa da Romi kararını vermiştir ve Sarika ile evlenmeyecektir. Raman da araya girer ve Romi’yi tartaklar. Bayan Bhalla , Romi’nin tarafını tutar ve Sarika evden ancak ben ölürsem gider der. Raman bir şeyler yapacağını söyler.

Ashok bir fırsat yaratarak Sarika ile konuşur. Raman ve ailesinin kötü taraflarını gördüğünü bu nedenle Sarika’ya yardımedeceğini söyler. Raman, Sarika ile konuşmaya gider. Raman, Romi’nin güvenilir bir insan olmadığını ve evlendiği taktirde hayatlarının mahvolacağını söyler ve Sarika’ya açık çek verir. Sarika, Romi’nin de aynısını yaptığını söyler ve çeki reddeder. Raman eve giderken Sarika hızlıca Ashok’u arayarak Romi’ye dava açacağını söyler. Ashok ise her zaman senin yanındayım der. Raman’a bir mektup gelir. Raman taciz davasını görünce şok olur ve Romi’ye yardım etmeyeceğini söyler. Bhalla fenalaşır ve Romi’nin oğlu olduğunu ve ona en iyi avukatları tutacağını söyler. Ishita’da Sarika ile konuşmaya çalışsa da Sarika’ya intikam için gerekeni yapacağım der.

 

Sev Yeter 66. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Dizi ve özetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. İyi Seyirler…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 66. Bölüm Özeti 17 Eylül Pazartesi Fragmanı # Ashok Mihika’ya İlan-ı Aşk Eder…” üzerine 1 yorum

  1. NURANAAY dedi ki:

    Mereba pinarjim ablajim lutfan Sev yeter yeni ozetler yazarmisin cnm…
    Tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.