Sev Yeter 65. Bölüm Özeti 14 Eylül Cuma Fragmanı # Raman İyi Bir Koca Olmak İçin Uğraşır

Burak 12 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 65. Bölüm Özeti 14 Eylül Cuma Neler Yaşanacak ?

Ishita hasnede kendisine gelir. Yemek yemeyi halen reddeder ve orucu tamamlayacağını söyler. Doktor bir şeyler yemesi gerektiği konusunda Raman’ı uyarmaktadır. Fakat Raman bir türlü Ishita’yı ikna edemez. Bir süre sonra Mani, Ruhi ile birlikte gelir. Ruhi, Ishita’dan orucu bırakmasını ister. Yemek yiyip iyileş ve bir an evvel eve dön der. Ruhi’nin ısrarlarına dayanamayan Ishita çorba içer. Bu sırada Mani, Raman’ı iyi bireş olamamakla eleştirmektedir. 14 Eylül CUma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 65. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 14 Eylül Cuma Özeti 65. Bölüm Fragmanı

Raman iyi bir eş olabilmek için Bala’dan yardım istemektedir. Öte yandan da internet sitelerinden araştırma yapmaya devam eder. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler Bala’nın oğlu Sharavan’ı kaçırırlar. Raman iyi bir eş olabilmek için karısını öpmesi gerektiğini öğrenmiştir. Amma ve ailesi köşe bucak Shravan’ı aramaktadır. Dışarıda oynayan çocuklara tek tek sorarlar. Bir süre sonra Sharavan siya bir arabadan iner. Elinde bilgisayar oyunu vardır. Siyah araba hızla uzaklaşır. Ailesi koşaralk Shravan’a sarılır. Bala arık evime ve aileme kadar yaklaştılar der ve bir şeyler yapmadığı takdirde işlerin iyice karışacağını düşünmeye başlar. Raman ise Ishita’yı öpmek için bahaneler aramaktadır. Bu sırada Romi , Ishita’nın durumunu sormaktadır. Raman’ın aklına bir fikir gelir. Romi’yi öper daha sonra Ananya ve Simmi’yi de öper ve öpmek hiç de zor değilmiş der.

Mihir evde film izleyeceklerini söyler. Shagun çok sevinir ve gerçek arkadaşlığı şimdi gördüm der. Film başladığı esnada Shagun’un mutlu olduğunu gören Mihika bunu nasıl oldu da daha önce düşünemedim der. Shagun’u nasıl olup da Ashok’dan kurtarcağını bulduğunu düşünür. Bala telefonda bir kadınla konuşmaktadır. Neden bu sorunu evime kadar soktunuz diyerek karşısındakini azarlamaktadır. Vandu, Bala’ya giderek neden bu kadar streslisin der. Sharavan’ın evlerine döndüğünü söyler. Romi uyandığında Raman’ı öper. Raman sinirlenince Romi sen daha dün beni sevgiyle öptün der. Raman ise ben prova yapıyordum der.

Raman hastaneye gider ve nasıl iyi bir koca olunacağını Ishita’ya göstereceğim der. Onun yatağına gelir ve gözünü kapatarak yatakta olmayan Ishita’yı öpmeye çalışır. Gözlerini açtığında yatağın boş olduğunu görür. Dışarıda yüzü örtülü bir kadını Ishita zanneder ve öper. Kadın çığlık çığlığa beni nasıl taciz edersiinn diye bağırmaya başlar. Bu sırada Ishca gelir ve Raman ondan yardım ister. Ishca ne olduğunu anlamaya çalışırken Raman hemşireolan kadından anneme benzediğiniz için kanım kaynadı ve sizi öptüm der. Kadın  sonunda sakinleşerek gider. Raman, Ishita’ya seni gördüğümde çok heyecanlanıyorum der.

 

Ishita eve geldiğinde Raman’ın hemşireyi nasıl öptüğünü anlatır. Mani ve diğerleri çok gülerler. Bu sırada Raman gelir. Raman Ruhi’den bir fikir almıştır ve evdeki kadınları tek tek öpeceğini söyler. Ruhi kadınları tek tek Raman’ın yanına geitirir. Raman ilk olarak Simmi ile bebeğini öper. Simmi neden sürekli bizi öpüyorsun diye sorar. Raman , Ruhi’ye seslenerek Ishita’yı getirmesini ister. Ishita söylenirken Raman onun yanağına bir öpücük kondurur. Raman ve Ishita birbirlerine bakmaktadırlar. Be esnada “Yeh Hai Mohabbetain” şarkısı çalmaktadır.

Yeh Hai Mohabbetain Şarkısı

Raman daha sonra çamaşırları yıkayarak Ishita’yı sevindirmek ister fakat Raman renkl ive beyazları aynı anda yıkayınca elbiseler berbat olur. Ishita sinirlenir ve Mani ile konuşurken Raman’ın yaptığından bahseder. Mani eve tamirci göndereceğini söyler. Ishita’da sen benim kahramanımsın der. Raman, Mani’nin her şeye burnunu soktuğunu söyler ve sinirlenerek odasına çıkar. Daha sonra Mani ile arkadaşlık kurmasının iyi olacağını düşünür.

Raman en iyi Asya işadamları arasında aday gösterilir. Ishita bu duruma çok sevinir ve Raman’a bir hediye bileklik almaya karar verir. Fakat hediyeye karar veremez ve Mani’den yardım ister. Raman , Mani’ye bileklik takarken Ishita’yı görür ve yanlış anlar. Fakat daha sonra gerçeği öğrenince çok utanır. Öte yandan Shagun hamile olduğunu Mihika ile paylaşır. Mihika , Ashok’un kendisine asılmaya çalıştığını ona söyleyemez. Raman kendisini affettirmek için Mihir’den bir şey yapmasını ister. Mihir , Ishita’yı arayarak Raman’ın akza geçirdiğini söyler ve bir adres vereek oraya gitmesini ister. Ishita verilen adrese gider.

Sev Yeter 14 Eylül Hafta Finalinde yaşanacakları sizlerle paylaştık. En detaylı özetleri sahneleri en iyi anlatan resimlerle birlikte sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Özetleri beğeniyorsanız destek için bir reklama tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir