Sev Yeter 64. Bölüm Özeti 13 Eylül Perşembe Fragmanı # Ishita Fenalaşarak Hastaneye Kaldırılır…

Burak 11 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 64. Bölüm Özeti 13 Eylül Perşembe Neler Yaşanacak ?

Raman kıskançlıklaı devam etmektedir. Eve gelen misafirlere sert çıkması Ishita’yı kızdırmıştır. Mani’nin sempatik tavırları ve iyi görüntüsü Raman’ı kızdırmaktadır. Mani rahatsızlanır ve karnı ağrır. Ishita ona ilaç verir. Bu esnada Romi sarhoş bir şekilde eve gelir. Raman gelip Romi’ye sıkı bir tokat atar ve bu gün evde kalamayacağını söyler. Romi de arabanın anahtarlarını alır ve arabada kalacağını söyler. 13 EylülPerşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 64. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Mihika, Monika ile çarpışır. Monikanın elindeki kağıtlar etrafa uçuşunca Mihika onun bir avrupa gezisi olduğunu öğrenir. Mihika telefonun ses kaydını açar. Monika ve Ashok’un birlikte seyahat edeceklerini öğrenir. Ashoktoplantı bittikten sonra Mihika’nın raporlarını görmek ister.Elndeki kahveyi raporlara dökmek üzereyken Mihika raporları kaldırır fakat kahve Mihika’nın telefonuna döklür. Ashok ben sana yeni bir telefon alacağım der. Festival hazırlıkları sürerken Amma elindeki bir paketle mihika’nın yanına gelir. Paketten Ashok’un gönderdiği telefon çıkar.

Mihir telefonu görünce benim verdiğim telefondan sıkıldın mı diye sorar. Mihika ise telefonu iade edeceğini söyler. Festival hakkındaki derin bilgisi nedeniyle Raman, Mani’yi yine kıskanır. İnternetten festivaller hakkında bilgi toplamaya başlar. poja yapıldığı esnada Ishita fenalaşarak yere yığılır ve burnu kanar. Raman çok endişelenir ve hemen Ishita’yı hastaneye kaldırır. Fakat hastaneye geldikleri sırada hastanede grev vardır. Mani kendisinin Abhimanya olduğunu ve hastaneye çokça bağış yaptığını söyler.

Mihika telefonu Ashok’a götürür ve hediye istemediğim halde neden gönderdin diyerek azarlar. mihika ise Ishita’nın hastanede olduğunu öğrenir. Ashok veShagun onu hastaneye götürürler. Raman bütün personele bağırıp çağırır. Mani bunu görünce Raman’ın, Ishita’ya ne kadar değer verdiğini anlar. Doktor Raman’ın bağırarak işlerini zorlaştırdığnı söyler. Appa, Raman’a sakin olmasını söyler. Ashok, Mihika’yı getirdiği sırada Mani ile karşılaşır. Raman’ın çok kaba olması nedeniyle Shagın’un ondan ayrıldığını söyler. Ishita’yı sadece Ruhi’ye bakması için aldığını söyler. İçeri girmek istediğini fakat Raman yüzünden giremediğini söyleyerek ayrılır. Mani, Romi ile Ishita’nın söylediklerini düşünmektedir.

Doktor Ishita neden aç kaldı diye Raman ve Mani’ye sorar. Raman oruç tuutuğu için der. Doktor burnu kanamasının iyi olmadığını ve durumun ciddi olabileceğini söyler. Mani tüberküloz olduğunu söyleyince Raman şaşırır. Mani 17 yaşındayken teşhis konmuşu fakat daha sonra iyileşti der. Doktor kan grubunu sorar. Mani A+ diye cevaplar. Doktor kocasından daha iyi tanıyorsunuz der. Daha sonra doktor hastalık ileilgili geçmiş kayıtları ister. Raman getireceğini söyler. Mani kayıtların Amma’da olabileceğini düşünerek gider ve eve geldiğinde Ruhi ile de ilgilenerek onu sakinleştirir.

Sev Yeter 64. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 64. Bölüm Özeti 13 Eylül Perşembe Fragmanı # Ishita Fenalaşarak Hastaneye Kaldırılır…” üzerine 1 yorum

  1. Bagul dedi ki:

    Cok guzel film ben cok sevyirym bu film

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.