Sev Yeter 63. Bölüm Özeti 12 Eylül Fragmanı # Raman ve Mani Tanışıyor…

Burak 09 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 63. Bölüm Özeti 12 Eylül Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ishita ile Mani buluşur ve partiye gittiklerinde  Ishita Ashok’u  görümüştü ve onun Shagun ile evlenmeyeceğini öğrenmişti. Bu durum Ishita’yı çok etkilemiştir ve Raman’a bu durumu anlatır. Raman’da onu destekler. Raman Shagun’u arar ve onunla bir cafede buluşurlar. Aynı cafede Ishita ile Mani’de kahv içmektedir. Birbirlerinden habersiz kahvelerini içerlerken Raman konuşmaya başlar ve Shagun’a Ashok’tan bahseder. Ashok seni aldatıyor der. Bu sırada Mani’de Ishita’nın mutlu olup olmadığını öğrenmeye çalışmaktadır. Raman bir ara bağırmaya başlar ve Ishita ile Mani onu görürler.  12 Eylül Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 63. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 63. Bölüm Özeti 12 Eylül Fragmanı

Mani bu adam önce toplantıya gecikti daha sonra da bana rüşve teklif etti der. Ishita o adam dediğin benim kocam olur der. Mani çok şaşırır. Raman, Ashok içkiyi fazla kaçırdı der ve her şeyi itiraf ettiğini söyler. Shagun ise eve gitmek istiyorum der. Bu esnada Ishita ve Mani de kalkmışlardır. Mani, Ishita’yı bırakmak ister fakat Ishita kendim giderim diyerek reddeder. Raman ve Shagun, Ishita’yı görünce şaşırır. Ishita kahve içmek için geldiğini söyler daha sonra beraber baskına giderler. Eve geldikleri zaman Ashok yatakta bir genç kızla birliktedir. Shagun onları gördüğünde adeta şok olur.

Shagun defalarca Ashok ve kızı tokatlar. Ishita gitmek ister fakat Raman bu iş sonlanmadan gitmeyeceğim der. Ashok üst üste darbe alırken kardeşi Suraj gelir ve kadının düğün tasarımcısı olduğunu ve yatak odasını dizayn etmek için geldiğini söyler. Ashok kardeşinin sayesinde kurtulurken Shagun onlara inanıp kızdan ve Ashok’dan özür diler. Ishita ve Raman eve gelirler. Raman, Ishita yı azarlayarak bundan sonra kimsenin işine karışma der. Ertesi gün Ishita ve Raman poja yaparlar. Onlara Simmi ve Romi’de eşlik eder. Puja bittikten sonra Ishita kliniğine gider. Raman kargodan bir zarf alır. Zarfta “Mutlu Gola” yazar ve Mani’nin imzası vardır. Raman, Romi’ye çok öfkelenir.

Raman’ın evinde yeni bir ritüel hazırlığı vardır. Raman, Mani’nin yolladığı kartı düşünür ve Ishita’ya sinirlenir. Bu esnada Abhimanya (Mani) wlinsw çiçwklerle gelir. Ishita onu Raman ile tanıştırır ve çok iyi bir arkadaş olduğunu söyler. Raman kızımı dövmeye yeltenen çocuğun babası der. Amma, Mani’yi gördüğünde çok sevinir. Appa, Mani’nin Ishita ileaynı sınıfta olduğunu söyler. Herkes Mani’nin peşindedir. Raman öfkeyle etrafta dolanmaya başlar. Suraj üzerinde Shagun yazan bir dosya ile Ashok2un ofisine gelir. Bu esnada Asho yönetim toplantısındadır.

Ashok toplantıyı bitirir ve Suraj ile kalır. Mihika dosyayı getirmeye geldiğinde birşyler döndüğünü farkeder. Bir bahane uydurarak odaya girer fakat Suraj dışarı çıkmasını ister. Ertesi gün Mihir’in evine gelen Ashok mal varlığının yarsını Shagun’a devredeceğini söyler. Elinde gtirdiği dosyayı da Shagun’a imzalatmak üzeredir. Mihika, Mihir’e kahve verdikten sonra Shaguna’da kahve vermek  için yanına yaklaşır ve kahveyi belgelerin üzerine döker. Bu şekildeAshok’un oyununu bozmayı başarır. Shagun çok öfkelenir. Mihika heyecanlanarak tepsiyi yere düşürür ve tepsideki bardak kırılarak ayağına batar. Mihir gelir ve onu kucaklayarakkanepeye götürür. Ayağına pansuman yapmaya başlar ve bu sırada romantik anlar yaşanır.

Ishita , Raman’ı aşırı kıskanç olmakla suçlamaktadır. Mani uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar ğlendiğini söyler. Appa, yarın Pujab, Aaarti yapacaklarını söyler ve Mani’den kalmasını ister. Diğerleri’de ısrar edince Mani kabul eder.

Sev Yeter 63. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Yeni Hint dizisi İkimizin Yerine Özetleri İçin Tıklayınız.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 63. Bölüm Özeti 12 Eylül Fragmanı # Raman ve Mani Tanışıyor…” üzerine 3 yorum

  1. ??? dedi ki:

    Bende sev yeter hayraniyim ikimizin yerineyi hiç sevmedim

  2. humay dedi ki:

    Salam yeni ôzet icin teşekkür ederim. bide lutfen ikimizin yerineye dalip sev yeteri unutmayin. ben ve cevrem sev yeter hayraniyiz lutfen yorumumu dikkate alin.

  3. Anonim dedi ki:

    Yeni bölümlerini bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir