Sev Yeter 62. Bölüm Özeti 11 Eylül Fragmanı # Bala’nın Büyük Sırrı…

Burak 04 Eyl 2018 Haberler  0

Sev Yeter 62. Bölüm Özeti 11 Eylül Salı Neler Yaşanacak ?

Ishita ve Raman için işler yoluna girmeye başlamıştır. Mihir ve Mihika’da nihayet nikah kıymayı başarmıştır. Raman ve Ishita’nın tavsiyelerini dinleyen Mihir, Shagun ile konuşmaya karar vermiştir. Ashok ile evlenmesi için evlerini ziyaret ederler. Ashok annesini mazeret gösterir ve Shagun’u Mihir’in evine yollar. Shagun ise Ashok ile evlenmek için sabırsızlanmaktadır.  11 Eylül Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 62. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 11 Eylül Özeti 62. Bölüm Fragmanı

Sari satan bir satıcı Mihir’i evine gelir. Shagun, Mihika için bir Sari beğenir. Mihika ise bunu Mihir’in beğenmeyeceğini söyler. Fakat Shagun ben Mihir’in zevklerini bilirim der. Elbiseyisatan adam bile onu seçimine şaşırmıştır. Shagun ise parasıyla değilmi diyerek adamı tersler ve susturur. Mihir gelince Shagun seçtiği elbiseyi gösterir. Mihir, Mihika’nın bu elbiseyi hak etmediğini söyler. Mihika için daha güzel bir Sari beğeneceğini söyler. Mihir ve Raman , Abhimanyu Raghav ile buluşmaya gelir. Fakat sekreter toplantının iptal edildiğini söyler. Raman sadece 10 dakika geç kaldık der. Sekreter ise gönderdikleri şampanyayı beğenmediğini söyler. Raman onu kimin gönderdiğini sorarken Ashok gelir.

Raman şimdi anlıyorum der. Ahok, Abhimanyu Raghav senin gibi rüşvet almıyor der ve gider. Ishita, Mihir’in evinde akşam yemeği için davet olduğunu ve Ashok’un da davete katılacağını Mihika’dan öğrenir. Onu davet eden kişi Shagun’dur. Ishita bunu Raman’a söylediğinde Raman çok öfkelenir. Ishita bunu kendi iyiliğin için kabul etmen gerekiyor der. Herkes farklı yemekler yapar ve konuklara servis eder. Bala ile Vandu yemekten önce ayrılırlar. Bala’nın davranışlarındaki tuhaflık Raman’ın dikkatini çeker. Shagun ve Ishita palak paner isimli sebze yemeğini yapmışlardır. Shagun, Raman’a giderek yemekleri tatmasını ister. Hangi yemeğin daha iyi olduğunu söylemesini ister.

Raman yemekleri tattığında Ishita’nın yaptığı yemeği doğru tahmin eder. Nasıl yaptığını sorduklarında Raman, Ishita benim ağzımın tadını iyi bilir der. Ishita gülerken Shagun kızarır. Ishita ve Raman eve gelirler. Ishita ona teşekkür eder. Ishita uyandığı zaman geç kaldığını ve Raman ve Ruhi’nin dışardan yiyeceğini söyler. Alarmı kapatan adama kızar.  Salona girdiği zaman Ruhi ve Raman sürpriizz diye bağırırlar. Raman ve Ruhi ona güzel bir kahvaltı hazırlamışlardır. Shagun, Bala’yı arar fakat telefonu Vandu açar.

Shagun, Bala’nın günlerdir Adi’ye ders verediğini söyler. Mihir’in evinde olduğunu ve derslri burada verebileceğini söyler. Vandu, Bala’ya giderek neden derslere girmedin diye sorar. Vandu, Bala’nın stresli olduğunu anlar ve bu durumu birlikte aşacağız der. Bala telefonuna bakınca 31 cevapsız arama görür. Ruhi babasına okulda bir çocuğu ittirdiğini söyler. Bu nedenle müdürün çağırdığını anatır. Raman okula gidince park nedeniyle Abhimanya ile tartışır. Güvenlik olayı çözer. Ruhi’nin iteklediği çocuk ise Abhimanya’nın çocuğudur ve Raman ile Abhimanya bir kez daha karşı karşıya gelirler.

Çocuklar birbirlerinden özür dileyince Raman ile Abhimanya’da birbirlerindne özür diler. Shagun, Mihir ve Mihika için pahalı bir davetiye seçmiştir. Onları aynı gün evlendireceğini söyler. Mihir , Bayah Bhalla gelmeden evlenmeyeceklerini söyler. Shagun bir çağrı alır ve gider. Mihika, Mihir’i sakinleştirerek ellerini tutar. Raman, Ishita’nın sürekli Mani’den bahsettiğini söyler ve onu bulmak ister. Bunun için Ishita uyurken bilgisayarını tuvalete götürür ve sosyal medya hesaplarını kontrol eder. Fakat Mani isminde birine rastlamaz.

Ishita, Mani’nin gönderdiği mesaja bakarken gülünce Raman kıskanır. Ishita, Mani ile buluşacağını söyler ve Raman’dan gelmesini ister. Raman ise gelemeyeceğini iletir. Ishita buluşmaya gittiğinde Raman onu gizlice takip eder. Raman Mani’yi görmek istemiştir fakat Mani geç kalınca asistanını gönderir. Zayıf kara kuru bir adamı görünce Raman Mani bumuymuş diyerek rahatlar. Raman tam ayrılırken Mani (Abhimanyu) gelir. Mani daha sonra bir çağrı alır Ishita’yı da partiye davet eder. Ishita tekrar Raman’ı arayarak partiye gelmesini ister. Raman yine gelemem der.

Ishita parti sırasında Ashok’u görür ve bunun ne işi var diye sorar. Mani o vazgeçilmez biri diye cevaplar. Ishita o edepsiz biri der. Bu sırada Ashok bir kadına yavşamaktadır. Kadın ise durumdan rahatsızdır. Mani, Ashok’un yanına giderek bir süre konuşur. Ashok altı yıllık bir ilişkisi olduğunu ve evlenmeyi düşünmediğini söyler. Ishita’da bu sırada onu dinlemektedir. Ashok asıldığı kadına kartını verip gider. Bu sırada daha fazla dayanamaan Raman partiye gelmiştir. Ishita’da partiden ayrılır. Raman bu sırada yine Mani’nin asistanını görür.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 62. Bölüm Özeti 11 Eylül Fragmanı # Bala’nın Büyük Sırrı…” üzerine 2 yorum

  1. hayat dedi ki:

    ya hep ikimizin yerineyi yaziyorsunuz birazda sev yetere odaklanin nolur. merakla bekliyoruz balayi araya kadin kimmis diye

  2. Anonim dedi ki:

    Yeni bölümlerini yazın lütfen bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir