Sev Yeter 61. Bölüm Özeti 10 Eylül Fragmanı # Ishita Aşkını İtiraf Eder

Burak 04 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 61. Bölüm Özeti 10 Eylül’de Neler Yaşanacak ?

Mihir ile Mihika’nın evliliği bir türlü gerçekleşmemektedir. Sanjana , Mihir’in kız kardeşi zannedilirken aslında bunun Shagun’un bir oyunu olduğu ortaya çıkmıştır. Ishita, Mihir’in kızkardeşinin Shagun olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşar. Mihir, Shagun’u kalpsiz biri olmakla itham ederken Poornima gelir ve Mihir’in haksızlık ettiğini söyler. Shagun ise Poornima’nın anneleri olduğunu söyler. Herkes şok üstüne şok yaşarken  Bhalla’da daha önce seni uyarmıştım diyerek Poornima’ya tepki gösterir. Amma ve diğerleri salondna çıkarlarken Mihir kalmalarını ister. Ishita ise Mihir’e ben hallederim der ve Amma’nın peşinden gider. 10 Eylül Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 61. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Raman , nikahı berbat ettikleri için Shagu ve Poornima’ya kızmaktadır. Onlar yaptıklarını savunurlarken Mihir onları sertçe azarlayarak kovarlar. Eve geldikleri zaman Raman, Amma’nın yanına gider. Mihika’nın annesi Somya ve Amma , Mihir’i destekleyince Raman şaşırır ve böylesine iyi bir aile ile olmakta dolayı mutluluk duyar. Somya madem misafirler gitti yarım kalan işi bitirelim der. Raman ise Pandit hala burada der. Ishita, Mihir’in yaına gider.  Mihir ben daha 16 yaşındayken Raman bana sahip çıktı, beni yurt dışında okuttu , bana hem babalık hem de ağabeylik yaptı der. Ayrıca Raman’ın Shagun ve Poornima’ya da sahip çıktığını ekler. Shagun’un ise para için Ashok’u tercih ettiğini söyler. Neyseki sen Raman’ın hayatına girdin diyerek Ishita’ya minnetini gösterir.

Ishita nefret etmeye gerek yok diyerek Shagun ve Poornima’yı affetmesini ister. Mihir ise buu reddederken Mihika onu çağırır. Mihir geleceğini söyler ve bu sırada Raman’ı görür ve onun herşeyi duyduğunu farkeder. Raman Ishita’nın haklı olduğunu söyleyerek yeni bir ilişkiistiyorsa bunlar yapması gerektiğini söyler. Mihir sonunda ikna olur ve Ishita nikah için onları çağırır ve nikah tamamlanır. Ertesi gün Mihir gelin bohçasıyla Ashok’u evine gider. Suraj, Shagun ile envlenmene izin vermiyorum der. Karşılarında Mihir’i gördüklerinde şok olurlar. Mihir artık evlenme vakti geldi der. Mihir, Adi’ye sarılarak seni görmek çok güzel der ve Panditi arayarak düğün tarihi alacağını söyler. Shagun buna çok sevinir.

Ishita, Raman’a karşı hislerini Mihka’ya anlatır. Ne kar kavga ediyor olsakda Raman’ı sevmeye başladığını söyler. Ishita duygularını açarken Mihika çoktan oradan ayrılmıştır. Ishita boş yere konuştuğunu zannederken Raman’ın yanında olduğunu görür ve çok utanır. Öte yandan Ashok, Suraj’a tokat atar ve hani Shagun ile evlenmeme izin vermeyecektin der. Suraj ise Mihir’in altı yıl sonra çıkıp geleceğini nereden bilebilirdim der. Ashok , Shagun ile evlenmek zorunda olduğunu söyler ve evlilikten vazgeçen taraf ben olmayacağım der. Suraj’a planını anlatır.

Bayan Bhalla , uçakla bir yere gideceğini belirtir. Uçağın kalkmasına daha uzun bir süre vardır. Raman, Bala’nın da kalmasını ister. Uçuşa kadar birlikte vakit geçirmelerini ister. Mihir, şişe çevirmece oynamayı teklif eder. Şişe çevirilir ve Mihika’yı gösterir. Bala ona Mihir’i öpmesini söyler. Mihika bardağı tutarak Mihir’in yansımasını öper. Bala , Mihika’ua çok uyanıksın der. Daha sonra şişe Raman’ı gösterir. Ishita ona bu gün bir kadından önemli bir şey duydun mu diye sorar. Raman , Ruhi’den bahsedince Ishita rahatlar.

Bhalla, hazır olduğunu söyler ve Misafirler kalkar. Raman , Ishita’nın yanına gider ve elini tutarak söylediğin herşeyi duydum der Birlikte Bhalla’yı uçağa bindirirler. Suraj, Ashok’a harika bir fikri olduğunu söyler. Annesini aradığını ve o gelmeden düğünün yapılamayacağını anlatır. Suraj’da Shagun’a annesinden bahseder. Onun gelenekçi biri olduğunu söyler ve düğün gerçekleşene kadar Mihir’in evinde kalmasını ister. Shagun’da bu fikri çok beğenir. Mihir, Ashok’tan bir çağrı alır ve düğün günün kadar Shagun ve Adi’nin , Mihir’in evinde kalmasını isteektedir. Mihit bunu Raman ve Ishita’ya söyler.

Raman bunun çok iyi bir fikir olduğunu belirtir. Ashok ve Suraj konuşurken Suraj,Shagun’un dönmemek üzere gittiğini söyler. Adi onarı duyar. Shagun evden ayrılırken Ashok ile vedalaşır. Adi, Ashok’a sarılırken duyduklarından ötürü mutsuz olmuştur. Mihir’in evine gittiklerinde henüz ilk günlerde Mihika, Shagun’un ne mal olduğunu anlar. Shagun dışarı çıktığında Adi’nin dişi ağrır. Mihika onu alarak Ishita’ya götürür. Ishita dişine acilen müdahale edilmesi gerektiğini söyler. Haber vermek için Shagun’u arar fakat ulaşamaz. Ashok’u aramak ister fakat Adi onun gelmesini istemez. Ishita aralarında bir sorun olduğunu anlamıştır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir