Sev Yeter 60. Bölüm Özeti 7 Eylül Fragmanı # Mihir’in Kardeşi Shagun Çıkıyor

Burak 03 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 60. Bölüm Özeti 7 Eylül’de Neler Yaşanacak ?

Ishita’nın, Raman’ın fedakarlığı ile ilgili söyledikleri Shagun’u kıskandırmıştır. Raman utancından kızarırken Mihika bu paylaşılanın bir romantik anı olmadığı eleştirisini yaparak yeni bir anı paylaşmasını ister. Ishita ise Raman romantik bir adam değil bu nedenle paylaşacak romantik bir anım yok der. Parmit , Sagun’a dönerek o zaman sen bir şeyler anlat der. Shagun uzun yıllar önce kocası Raman ile yaşadığı bazı şeyleri anlatmaya başlar. Raman’ın onu çiçeklere ve öpücüklere boğduğu bir anısını anlatır. Ishita bu duruma çok bozulur. 7 Eylül Cuma güü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 60. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Adi ve Shravan , Ruhi ile oynamaktadır. Adi, Ruhi’ye dönerek baban oyuncakkonusunda oldukça zevksiz der ve Ashok’un hep son çıkan video oyunlarını aldığını söyler. Sharavsan ise babam vakit kaybı dediği için oynamıyorum diyerek cevaplar. Bu esnada Romi gelir ve kabaddi oyayalım der. Bunun için takımlara ayrılmaları gerektiğini belirtir. Adi ben aptallarla oynamam derken Sharavan da Ruhi’yi savunur. Romi’de , Adi’ye  sinirlenir ve kız kardeşine karşı saygılı olmasını ister. Bhalla müziği açarak sessiz olu diye bağırır. Bu sırada Shagun gelerek gitme vakti diyerek Adi’yi alacağını söyler. Parmit, Ishita’nın yanına gelerek Shagun’un insanları nasıl iciteceğini iyi bildiğini söyler ve alay eder.

Sev Yeter 60. Bölüm Özeti tüm hızıyla devam ediyor. Bala ertesi gün dört saat özel dersi olduğunu söyler ve izin ister. Fakat arabaları olmadığından onları Raman götürür. Raman , Ishita’ya da gelmesi için teklifte bulunur. Raman Bala ve Vandu’yu bıraktıktan sonra arabasını durdurur. Yağmur tüm şiddetiyle yağmaktadır. Raman , Ishita’nın yanına giderek dansa kaldırır. Ertesi gün ikiside nezle olmuşlardır. Ishita ve Mihika , Sanjana hakkında konuşurlar. Ishita onu yeniden nikaha çağıracağını söyleyerek gider. Ishita , Sanjana ile buluştuğunda acı bir gerçeği öğrenir. Sanjana , Raman ile bir ilişkileri olduğunu daha sonra ayrıldıklarını söyler. Raman, Mihir’e bir şeyler söylemiş olmalı ki Mihir benimle görüşmek istemiyor der. Ishita adeta şok olmuştur. Bir mazeret uydurarak evden ayrılır.

Ishita eve geldiğinde Sanjana’nın sölerini düşünerek Raman’a kızar. Raman bu kadar önemli bir şeyi benden neden sakladı diyerek öfkelenir. Belki’de Sanjana yalan söylüyor der. Fakat Sanjana’nın gösterdiği resimlerden Raman’ın birşeyler sakladığını düşünür. Shavaran, Ishita’nın ağladığını görünce bunu Bhalla’ya söyler. Bhalla kesin Raman yüzünden der. Raman’da gelir ve Ishita’nın sinirli olduğunu öğrenir. Raman, Ishita’nın yanına gelerek sorun ne diye sorar. Raman zorlasa da Ishita bir şey söylemez. Raman ayrıldıktan sonra Ishita onunla araya mesafe koyma kararı alır ve Mihir ile Sanjana’yı birleştirmeye söz verir.

Nikah hazırlıkları tamamlanmıştır. Misafirler yavaş yavaş toplanmaya başalar. Sanjana’da tanınmamak adına kafasına bir örtü bağlamıştır. Ishita, Raman’a tavır almaya devam eder. Pandit, Mahurat için şahitleri davet eder. Raman ve Ishita , Pandit’in önüne otururlar. Herkes Sanjana’nın kim olduğunu merak ederken Ishita, bu kadın Mihir’in kız kardeşi der. Mihir bunu reddeder. Ishita daha sonra Raman ile olan ilişkisini de söyler. Raman çok öfkelenir. Mihir bu benim kardeşim değil derken Shagun içeri gelerek mihir’in kız kardeşi olduğunu söyler. Mihir’in nikahına gelmeyi istedim fakat kabul etmedi. Ben de Sanjana ile bir oyun çevirdim der. Böylece Mihir’in kardeşi olduğunu itiraf ettrdiğini söyler.

Oldukça heyecanlı bir özeti daha geride bıraktık. Sev Yeter 60. Bölüm Özeti’ni televizyonda izlemek için sabırsızlanıyorum. Sizlerde yorumlarınız belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.