Sev Yeter 6 Mayıs Pazartesi Özeti 231. Bölüm Fragmanı

Burak 08 Nis 2019 Sev Yeter  0

Adi kefaletle serbest kalmasının ardından Mani onu öldürmek istemiş fakat Abhi’nin çabasıyla bunu başaramamıştır. Olaydan sonra Adi eve gelir ve hemen Ruhi’ye sarılır. Ishita sana sadece kendin yardım edebilirsin der ve olayı hatırlamasını ister. Adi o gün çok sarhoş olduğunu ve hatırlamadığını belirtir.

Sev Yeter 6 Mayıs Pazartesi Özeti

Ishita kimseye zarar vermek istemediğini biliyorum fakat olayı hatırlaman gerekiyor der. Raman ağlayarak oradan ayrılır. Ruhi’de abisine inandığını belirtir. Ishita, Adi’ye sarılır ve Adi de ağlar. Ishita, Raman’ın yanına giderek davayı Abhi aldı der. Gerçekler mutlaka ortaya çıkacak der.

Raman onun öfke sorunu olduğunu belirtir ve suçlu olması durumunda onu kendi elleriyle polise vereceğini söyler. Adi de onları dinlemektedir. Adi onları nasıl ikna edebilirim diye düşünür ve hiç bir şey hatırlamadığını belirtir. Adi, Pihu’yu Raman’ın odasına giderken görür. Adi, Ishita ve Raman’ı beraber görürse bunun oş olmayacağını söyleyerek Pihu’ya engel olur.

Adi sana meyve suyu hazırlayacağım der. Pihu, Adi ile ilgili söylenenleri hatırlamaktadır. Ishita salona gelir. Pihu meyve suyunu alarak yere fırlatır. Adi ve Ishita çok şaşırır. Pihu bana asit fırlatma diyerek odasına gider. Adi de kendi odasındadır. Raman, Pihu’nun odasına giderken Ishita’da Adi’nin odasına gider. Fakat Adi kapıyı açmaz.

Pihu babasına Adi’nin Aliya’ya asit dötüğünü söyler. Ruhi’de kardeşinin yanına gider ve her şeyin yanlış olduğunu belirtir. Ona masal okuyarak uyutacağını söyler. Tüm bunlar yaşanırken Shagun avukat ile beraber Raman’ın evine gelir. Shagun, Pihu’nun velayetini almak için geldim der. Pihu’nun Adi ile ilgili yaşananlardan dolayı evde korku içinde olduğunu söyler.

Raman ondan gitmesini ister. Pihu gelir ve Shagun’a sarılır. Annenle öyle konuşma der. Pihu, Adi’den ötürü evde kalamayacağını söyler ve okulda arkadaşlarım benimle konuşmuyor der. Shagun ile gideceğini belirtir. Raman Pihu’dan odasına çıkmasını ister ve Shagun’a da gitmesini söyler. Shagun bu kez öyle kolay olmayacak der ve Pihu’yu alacağım der. Raman onu sürükleyerek kapı dışarı eder.

Raman Ishita’nın ağladığını görür. Pihu eline geçen her şeyi fırlatmaya başlar. Ruhi ona engel olmaya çalışır. Ishita bu defa işlerin kolay olmayacağını söyler. Pihu’nun Shagun’u istemesi bizi epey zorlayacak der. Ruhi, Pihu’ya getirdiği sütü içmesini söyler. Pihu beni rahat bırakın anneme gideceğim der. Raman yeter artık diye bağırır.

Pihu; Raman, Ishita ve Ruhi’den nefret ettiğini söyler. Raman elini kaldırır. Bu sırada yargıçla beraber Shagun içeri girer. Pihu annesini görünce ona sarılır. Yargıç Shagun’a siz gerçekten iyi birisiniz ben görmem gerekeni gördüm der. Pihu mutlu olacağı yere gidecek der. Raman’a da bir daha kızına el kaldırırsan tutuklanırsın der.

Aliya, Ishita’ya hastaneden çıktığını ve eve geldiğini söyler. Ishita hızlıca Aliya’nın yanına gider. Mani, Ishita’yı görünce morali çok bozulur. Aliya onu ben çağırdım der. Ishita, Mani ile görüşmek üzere salona girer. Pihu ile ilgili görüşmek istiyorum der. Bu esnada Shagun gelir. Elindeki ilacı Mani’ye vererek Aliya’ya vermesini ister. Mani teşekkür ederek Aliya’nın yanına gider.

Shagun, Adi’nin öfke kontrolü sorunu olduğunu bu nedenle suçunu itiraf etmesi gerektiğini söylerken Ishita sen nasıl bir annesin diyerek ona kızar. Bu sırada Mani gelir. Ishita’nın Adi’yi desteklediğini söyler ve Mani’yi etkilemeye çalışır. Bu esnada Adi, Aliya’yı arar ve o gün ile ilgili bir şey hatırlamadığını söyler. Sana kızsam da asla zarar vermem der.

Mani paralel telefondan konuşmaları dinlemektedir ve ana oğul kızımı kandırmaya çalışıyorlar diyerek Aliya’nın elinden telefonu alır. Ishita’nın da Aliya’yı etkilemek için geldiğini düşünür. Ishita’yı Adi’nin suçunu saklamakla itham eder. Ishita senin bunu yapacağını tahmin etmezdim diyerek henüz suçun ispatlanmadığını söyler ve ağlayarak uzaklaşır.

Ishita arabasına gider ve Raman’a ne diyeceğini düşünür. Raman, Ishita’ya ne yaptın diye sorar. Ishita, Mani’nin dostluğuna güveniyorum der ve her şeyin yarınki mahkemede ortaya çıkacağını söyler. Ertesi gün herkes mahkeme salonuna gelir. Shagun da oradadır ve keyfi yerindedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.