Sev Yeter 6. Bölüm Özeti 25 Haziran Pazartesi Fragmanı

Burak 25 Haz 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 6. Bölüm Özeti 25 Haziran Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Sev Yeter’de heyecan devam ediyor. Mahika ve Mahir bir araya geldiğinde Ishita ile Raman gergin anlar yaşamıştır. Mihika , Bhalla’yı görünce çok öfkelenmiştir ve Amma ile Isita konuşamadan eve dönmüşlerdir. Yılın yöneticisi toplantısında Raman’ın en iyi yönetici seçilmesini ise Ashok hazmedememiştir. 25 Haziran Pazartesi yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 6. Bölüm Özeti’nde sizler için hazıladık.

Sev Yeter 25 Haziran Pazartesi Özeti 26 Haziran Tüyoları

Ishita anne ve babasını görmek üzere karakola gider. Darp edildiklerini gördüğünde çok üzülür. Raman aldığı ödül sonrası röpörtaj vermek üzere gazete gider. Ishita’da anne ve babasına yapılanlar sonrası altta kalmamak için Raman ile ilgili basına konuşur. Bu durum işlerin iyice karışmasına neden olacaktır. İşleri asıl karıştıran kişi ise Ashok’tur. Kadın dernekleri , Raman’ın kızını önemsemediği için onun hakkında gösteriler düzenlerler. Bu durum Raman’ı çileden çıkartır. Bazı programlarını iptal eder. İnsanlar Raman’ın arkasından konuşurlar. Ishita , Pratek’in nişanı bozduğunu ve ailesinin polis tarafından dövülmesini düşünerek merdivenlere oturup ağlamaya başlar. Ruhi onu ağlarken görür ve öper.

Ishita hemen ağlamaya son verir ve Ruhi’yi sevmeye başlar. Raman gelir ve onşarı bu halde görünce sinirlenir. Hemen Mihir’e , Ruhi’yi alıp içeri götürmesini söyler. Daha sonra Ishita’ya tepki gösterir ve kzımdan uzak dur der. Kadın dernekleri Raman ile ilgili protestolara devam etmektedir. Shagun’da oradadır. Bayan Bhalla’nın kapısına dayanırlar ve Ruhi’nin annesinin yanında kalması gerektiğini söylerler. Bu durum Raman’ı daha da öfkelendirir. Mihir sakin olmasını ister. Ashok ve Tannu ise planlarının işlediğini düşünerek mutlu olmaktadırlar. Shagun , Ruhi olmadan iç bir yere gitmem der.

Ruhi korkarak Ishita’ya sığınır ve kadınları buradan göndermesini ister. Ishita , annen burada ve seni almak istiyor der fakat Ruhi gitmek istemediğini söyleyerek Ishita’ya sarılır. Ishita , Shagun’u eve çağırır. Shagun , Bayan Bhalla’nın sert bakışları eşliğinde eve gelir. Ruhi’nin yanına gelerek ben senin annenim der. Ona buradan daha güzel bir evinin olacağını ve sayısız oyuncağa sahip olacağını söyler. Ishita , Ruhi’yi sakinleştirmeye çalışır. Shagun’a ilaçları düzenli vermesini ve sormak istediği bir şey olduğunda telefon etmesini söyler. Shagun , Ishita’ya teşekkür eder. Bayan Bhalla ise göz yaşlarına hakim olamamaktadır.

Shagun, Ruhi’yi alarak eve gelir. Ruhi suratı asık bir şekildedir. Shagun onu oyuncakların yanına getirir fakat Ruhi oynamaz. Ashok arar ve bir partiye gitmeleri gerektiğini Ruhi’nin de geleceğini söyler. Bu sırada Ishita’nın aklı Ruhi’dedir. Mihika yanına gelir. Ishita Shagun , Ruhi için daha iyi der. Mihika telefonda Amirta ile konuşmaktadır ve bir partiye davet edilir. Ishita , Mihika’ya partiye gitmesini söyler. Amma gelerek Pratik’in geldiğini söyler. Pratik gelrek Ishıta’dan özür diler ve nişanı bozmamasını ister. Pratik’e bunları yaptıran kişi Raman’dır.

Ishita zor günlerimde bana bu sıkıntıları yaşatan birini görmek istemiyorum der ve onu kapı dışarı eder. Pratik dışarıda Raman ile karşılaşır. Pratik , Ishita’yı ikna etmeyi denediğini fakat başaramadığını söyler. Ruhi’nin velayet davasında karar günü gelmiştir. Ashok , Shagun’u arayarak Ruhi’yi hazırlamasını  söyler ve bu günkü mahkemede Ruhi’yi alacaklarını söyler. Mihir ve Rmaan mahkemeye gelirler. Mihir , Raman’dan sakin olmasını ve tahriklere kapılmamasını ister. Mahkeme öncesi Ruhi , babasını görünce hemen ona koşar. Raman , Ruhi’yi görmezden gelir.

Mahkeme başlar. Ruhi çok sıkıldığını söyler ve görevliye Ishita’yı aramasını söyler. Görevli Ishita’yı arar ve Ruhi ile konuşturur. Mahkemeye geldiğini fakat Raman’ın onu görmezden geldiğini söyler. Ishita beklemesini ve oraya geleceğini söyler. Hakim Raman ve Shagun’u boşar. Ruhi ile ilgili kararın ise 12 gün sonra açıklayacağını söyleyerek davayı erteler.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 6. Bölüm Özeti 25 Haziran Pazartesi Fragmanı” üzerine 13 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Merhaba.Yeni bölümlerin özetleri ne zaman gelecek.Merakla bu dizinin özetlerini bekliyoruz.Özetler önde giderse seviniriz.Şimdiden teşekkürler.

 2. adym yok dedi ki:

  yeni bolum fragmanlary yazabilermisiniz lutfen…

 3. Gul dedi ki:

  Merhabalar iyi filim yeni bolum fragmanlary yazabilermisiniz lutfen…

 4. &Aynur& dedi ki:

  hayat abla kordugum 281 bolumde numarasi kendisin digil kocasinin numarasi

 5. &Aynur& dedi ki:

  evet abla imoda fotograf paylasiliyo bide yuzunu gorup konusabiliyosun imoda bide araya biliyosun imoda imoda tikki whatsapp gibi abla

 6. Hayat dedi ki:

  Birde kuzum imoda fotoğraf paylaşa biliyor muyuz? İlk kez imo kulanacaz da bir de anlatsana imoyu ve
  Abim kendisinin ve benim ve ışılın ve bebişin ve ceylanın fotosunu atacak guljan ablaya ondan sen detaylıca anlat ben bakarım ama bizim sayfaya yazdım 2 günlük yokum diye kardeşime vakit geçirmek için)))

 7. Hayat dedi ki:

  Aynur’um birtanem abim başkasının tlsinden imoya girecek ama 3 gün sonra galiba ama guljan ablamın nosunu hangi özet de ben bir türlü bulamadım sadece
  Sayısını ver özetini örneğin 222. Bu tamam tatlım bizim sayfaya yazıcaktım yorum çıkmadı sen yaz ben uyanınca bakarım ve abim ne zaman imoya girer bilmiyorum)))

 8. &Aynur& dedi ki:

  baristiniz demek çok sukur)))
  niye iyi digilsin abla???
  ben iyim ablam)))
  ayyy netin az demek tamam abla sonra konusurus o zaman)))
  film izler gunumu geçirim işte)))

 9. Işıl❄ dedi ki:

  Netim çok az o yüzden bir türlü yazamıyorum sizlere:(:(:(:(:(:

 10. Işıl❄ dedi ki:

  İyi diyelim iyi olsun canım Aynur evet canım çok şükür barıştım Rabia hiranil’e :):):) sen nasılsın neler yapıyorsun birtanem:):):):):):):):):)

 11. &Aynur& dedi ki:

  isil abla nasilsin???
  rabis ablamizla barisdin mi hayat ablam bize anlatdy her seyi)))

 12. Işıl❄ dedi ki:

  Ben bu dizinin aşığı oldum mükemmel ötesi bir dizi ;););););););););:):):):):):)
  Göker abi eline sağlık başarılarının devamını diliyorum size:);):);)

 13. &Aynur& dedi ki:

  MUKEMMEL GOKER ABI ELINE EMEGINE SAGLIK)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir