Sev Yeter 6 Ağustos Pazartesi Özeti 36. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım ) # Issu Pencap yemeği yapar

Sev Yeter 6 Ağustos Pazartesi Özeti 36. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Ashok karısına yaptıkları için sitemkardır. Shagun çok kızgındım bir daha yapmam der. Ashok Shagun’ a Raman’ı neden tutuklatmadığını sorar. Shagun bunun ona bir uyarı olduğunu söyler.

Ertesi sabah Bayan Bhalla Issu ile Bua ji’ye verilecek olan yemekle ilgili konuşur. Onun tavuk sevdiğini söyler. Simmi neden onu davet ettiniz der. Bayan Bhalla ritüel olduğu için onu davet etmemiz gerekiyordu der. Simmi eğer Bua ji memnun olmazsa Ruhi’nin evliliğine kadar bize kızar der, herkes güler. Issu Amma’yı arar ve Pencap yemeklerini pişirmek için onunla konuşur.

 

Raman’ın telefonu bozulmuştur. Ruhi babasına bir telefon almak istediğini Issu’ya söyler. Ruhi babası için bir telefon seçer. Ruhi ve Issu Raman ile buluşmaya giderler. Preeti Raman’ın meşgul olduğunu ve rahatsız edilmek istemediğini söyler. Ruhi bunu sevgiyle aldığımı ona söyleyin der ve Ishita Preeti’ye hediye telefonu Raman’a vermesini söyler. Bua ji Bhalların evine gelir ve herkesi çağırır. Ishita’nın nerede olduğunu sorar. Bayan Bhalla, kliniğe gitmediğini ve senin için her şeyi hazırlayacağını söyler. Simmi gidip alışveriş yapalım mı diye sorar. Bayan Bhalla ve Bua ji evet der, ve alışverişe giderler.

Raman 10 dakikalık bir mola alır. Mihir, neden eski telefonu kullandığını sorar. Raman telefonunun problem yarattığını söyler. Bu esnada Preeti gelir ve bunun sizin için olduğunu söyler, Ruhi ve Ishita bunu gönderdi der. Ishita’nın acilen buna ihtiyacın olduğunu söyledi, der. Mihir hediyeyi açmasını ister. Tandon da ısrar eder. Raman hediyeyi açar ve pembe bir telefon çıkar. Tandon kahkaha atar. Mihir şimdi yeni telefona ihtiyacının olmadığını söyler, bunu kullan der. Herkes güler. Raman sinirlenir ve bu şakayı Issu’nun planladığını düşünür.

Bayan Bhalla Simmi’ye Issu vejetaryan yemekler hazırlarsa Bua ji çok kızar der. Simmi, onu Issu davet ettiği için endişelenmemesini ister. Simmi, bebeğe bakmak için hizmetçiyi de alır. Ishita’nın, hizmetçiden ve Bayan Bhalla’dan herhangi bir yardım almadan, Pencap yemeğini nasıl yalnız pişireceğini merak eder. Issu Ruhi ile yemekleri hazırlamaya başlar. Ruhi Pencap yemeklerini nasıl yapacağını sorar. Issu internetten yardım alacağını söyler. Ruhi ile yemekleri yaparlar ve Simmi arar. Bua ji’nin tavuk yemek istediğini söyler. Issu telaşla vejeteryan yemekleri hazırladığını söyler. Simmi onu ikna etmeye çalışacağını ancak onun tavuk yemeğinde direteceğini söyler.

Issu tavuk yemeğimi, Ben tavuğa dahi dokunamam der nasıl tavuk yemeği yaparım.(Brahman dininde olduğu için tavuğa dokunması yasak) Ruhi eldiven kullanmasını söyler. Issu iyi fiki der, eldivenleri giyer ve yemeği hazırlar. Akşam Bau ji, Bayan Bhalla ve Simmi alışverişten dönerler. Issu Bau ji için tavuk yemeği yaptığını söyler. Simmi hiç kimseden yardım almadan nasıl yaptığını düşünür. Herkes yemeğe oturur. Issu hem vejeteryan hemde tavuk yemeği yapmıştır. Simmi tavuğun tadına bakar ancak tavuk tatsızdır. Şeytanca sırıtarak Issu’nun Bua jinin önünde küçük düşmesinin çok eğlenceli olacağını düşünür.

Issu Bua ji’ye tavuk yemeği servisi yapar. Bua ji tavuğu parçalara ayıramaz ve elini acıtır. Issu’ya tavuk yapmasını öğretmediniz mi, bu yemek ne böyle, o zaman neden beni akşam yemeğine davet ettiniz diyerek kızar. Issu bu yemeği ilk kez yaptığını söyler, belki de düzgün pişmemiş, verin tekrar pişireceğim der. Amma gelir ve konuşulanları duyar. Amma, Ishita’nın Brahman olduğunu onun tavuğu öldürmesi ve dokunmasının dinlerine uygun olmadığını söyler. Bu durumda size tavuk pişirmişken nasıl beğenmezsiniz der. Size ben başka bir yemek yapayım der. Bayan Bhalla Amma’ya Issu’nun mutfağına karışmamasını söyler.

Raman konuşulanları duyar ve Issu’nun tavuk yemeği yapmasına şaşırır. Bua ji sinirlenir. Issu ağlayarak Bua ji’ye ”tavuk yapmayı bilmiyorum, şu ana kadar tavuğa elimi bile sürmedim, bugün ellerimi 25 kere yıkadım, sizin mutluluğunuzun her şeyden daha önemli olduğunu düşündüğüm için tavuk yemeği yaptım, kötü olduğu için üzgünüm ama bir daha ki sefere daha iyi yapacağım” der. Amma bana tavuk yemeği yapmayı öğretmedi fakat Bayan Bhalla bana öğretebilir, lütfen beni affet, eğer bana kızarsan burada kimse yemek yiyemez, der. Bua ji bugün tavuk yemeyeceğini vejeteryan yemekleri yiyeceğini söylemesiyle herkes mutlu şekilde gülümser. Evdeki gergin hava dağılmıştır.

Ishita, Appaa’yla konuşur ve Amma’nın ona sinirlendiğini söyler, ona sormadan ve tavuğa dokundum der. Appa bunu ailen için yaptığın ve yemediğin için seni destekliyorum der. Yanlış bir şey yapmadığını söyler. Gülerler ve birbirlerine sarılar.

dizibilgi google play

Sev Yeter 6 Ağustos Pazartesi Özeti 36. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım ) # Issu Pencap yemeği yapar (3 Yorum)

  1. Neden yavas veriyorsunuz özetleri lütfen daha hizli verin bu arada ellerinize emeginize saglik……