Sev Yeter 59. Bölüm Özeti 6 Eylül Fragmanı # Sanjana Mihir’in Kardeşi…

Sev Yeter 59. Bölüm Özeti 6 Eylül Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ishita, Poornima’dan yemek dersleri almaya gittiği esnada Sanjana isiminde bir genç kızla tanışır. Somya, Mihir ve Mihika’nın  nikahının iptal olmasından ötürübüyük üzüntü duymaktadır. Fakat Mihir’in kızınızı ölesiye seviyorum demesi ailesiyi memnun etmiştir. Mihika, Ishita ve Raman ve Mihir hakkında konuşmaktadırlar.Mihika, Raman’ın maço olmasından şikayetçidir. Fakat Ishita buna katılmaz ve Raman çok duygusal biri onun bir çok kez filmizlerken ağlamasına şahit oldum der. Mihika ise RMihir’in maço olmaması için dua eder. 6 Eylül Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 59. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 6 Eylül Özeti 59. Bölüm Fragmanı

Ishita duygusal bir film açar ve Raman’ın ağlayıp ağlamadığını kontrol eder. Raman ise ağlamamak için kendisini tutmaktadır. Raman su içmek için ayağa kalkınca Ishita ben veririm der ve Raman’ın gözlerinin dolduğunu farkeder. Ağladınmı diye alay eder. Raman ise evi temizlemiyorsun bu nedenle gözüme toz kaçtı der. Ishita hızlıca fırlayrak kumandayı kapar. Raman kumandayı ondan almak için hamle yapınca aralarında duygusal yakınlaşma olur. Öte yandan Bhalla arkadaşlarına hava atmak isterken Mihika ile sahte nişan yapan Vİbhu’nunfan kluplerinin başkanı olan önemlibiri olduğunu öğrenir. İstediği kişiyi çağırabileceğini söyler. Amma ise alay etmek için Deepika ve Arjunkapor’u çağır der.

Ishita yolda Sanjana’yı, Parmit ile birlikte görür. Ishita arabadan inerek Sanjana’nın yanına gider ve Parmit’in tehlikeli biri olduğunu söyler. Parmit’i nereden tanıdığını sorar. Sanjana , Parmit’in kendisi için son şans olduğunu ve aralarına girmemesini söyler. Ishita bu cevap karşısında oldukça şaşırır. Bhalla, Ishita’ya telefon eder ve hızlıca gelmesini ister. Bhalla kendi kendine söylenirken bir araba durur ve Deepika ve Arjun Kapoor araçtan iner. Bhalla tanrıya teşekkür ederek duaları kabul edildiğiiçin şükreder. Onları eve götürerek arkadaşlaryla tanıştırır. Amma kıskançlıktan adeta çatlar. Ishita yemek yaparken Bhalla yanına gelir ve yemek kitabını görür.

Kitabın Poormina tarafından imzalandığını görünce şok geçirir. Hizmetçi , Poornima’nın eve geldiğini ve Ruhi’yisorduğunu söyler.Bhallaişler iyice karışmadan Poornima ile görüşeceğini söyler. Bhalla , Poornima’yı görmeye gittiğinde  Ishita ve Sanjana’da yemek kursu almaktadırlar. Bhalla’yı gören Sanjana , Ishita’dan izin alarak kaçarlar. Ishita, Bhalla’yı görünce onu Poornima ile tanıştırır. Ishita yanlarından ayrılır ayrılmaz Bhalla eğer ailemize karışırsan seni mahvederim diyerek tehditler savurur. Ishita ise Sanjana ile Parmit’i görünce rahatsızlık duyar.

Sanjana ise bunun nedeninin Ishita’ya söyler. Kardeşim ve benim aramdakiiletişimi Parmit sağlıyor der. Sanjana ise Mihir’in anlattığı hikayeyi anlatır ve elindeki resimleri gösterir. Ishita ile aynı şeyleri mihir’den de gördüğünü söyler. Sonunda Mihir ve Sanjana’nın kardeş oldukları kesinleşir. Vandu, evlilik yıldönümleriiçin Bala’ya hediye alır. Bala’nın da o an kendisini düşündüğünü hayal eder. Bala geldiğinde Vandu aldığı hediyeyi saklar ve Bala’nın neler yapacağını merak eder. Bala çok aç olduğunu söyler. Vandu evlilik yıldönümlerini unuttuğunu anlayınca Bala’ya çok öfkelenir. Bala bu durumu Raman’a iletir. Raman evlilik yıl dönümü için sürpriz kutlama hazırlayacaklarını söyler.

Ishita ile Mihika kardeşleri yan yana getirme konusunda el sıkışırlar. Bala ile Raman sürpriz evlilik yıldönümünden bahsederlerken Ishita’da oradadır. IshitaSanjana’yı da partiye davet ettiklerini Mihika’ya söyler. Fakat Sanjana gelemeyeceğini iletir. Pari başlar ve herkes Vandu’nun gelişini bekler. Vandu kapıyı açar açmaz süpriiiz diyerek bağırırlar. Vandı ise Bala’yı affettiğin söyler. Partiye Shagun gelir. Herkes öfkeyle ona bakmaktaadır. Fakat Adi’nin gelmesiyle yüzler güler. Parmit, gitmek üzere olan Shagun’a kalmasını söyler. Shagun kabul eder. Partisırasında evli olan çiftler eşlerine duygularını açarlar. Vandu , Ishita’dan duygularını söylemesini ister. Raman’a ilk olarak ne zaman bir şeyler histtiğini sorar. Ishita ise dernek başkanlığından istifa ettiğinde çok etkilendiğini söyler. Raman’ın yüzü kızarır. Parmit ise pis pis sırıtmaktadır….

Sev Yeter 59. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

dizibilgi google play

Sev Yeter 59. Bölüm Özeti 6 Eylül Fragmanı # Sanjana Mihir’in Kardeşi… (1 Yorum)