Sev Yeter 58. Bölüm Özeti 5 Eylül Çarşamba Fragmanı #Mihir Kızkardeşi Olduğunu Öğreniyor

Burak 30 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 58. Bölüm Özeti 5 Eylül Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Suraj Shagun’a hakaretler ederek evden atmıştı. Shagun ise alkol alarak direksiyon başına geçmiş ve ağaca çarparak kaza geçirmişti. Bu sırada Ishita’ya denk gelmişti. Polisler olay yerine gelerek Shagun’u sorglamaya başlarlar. Alkollüaraba kullandığı için işlem yapmak üzerelerdir. Ishita ise polisleri ikna etmeye uğraşır.Shagun polisinismini sorar.Polis Suraj Kumar der. Shagun polisin yakasına yapışıırken Ishita onu durdurur. Sonunda Ishita, Shagun’u arabaya bindirir. 5 Eylül Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 58. Böüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 5 Eylül Özeti 58. Bölüm Fragmanı

Ishita , Ashok’un evine gider.Fakat kapıdaki görevli Shagun’u içeri alamayacağını söyler. Suraj’ın kesin talimatıolduğunu belirtir.Ishita mecburen onu kenievine götürür. Raman karşısında Shagun’u görünce çok öfkelenir. Ishita mecbur kaldığı için getirdiğini söyler. Evdekilerde gürülütüyü duyunca uyanmıştır. Shagun Ashok’a gitmek istediğini söyler. Ishita ısrar edince Raman mecburen kabul eder. Ashok sabah uyandığında Shagun’u arar fakat bulamaz. Daha sonra Parmit’i arar ve Shagun’un Raman’ın yatak odasında olduğunu öğrenince adeta şok geçirir.

Ashok hizmetçiye Shagun’u sorar. Suraj gelerek en ufak bir  problemde Raman’ın kapısını çaldığını söyler. Ashok bunu araştıracağım diyerek gider. Suraj ise bu kadını kardeşimden uzak tutacağım der. Shagun uyandığında hizmetçisine seslenir ve limonata ister. Daha sonra karşısında Raman’ı görünce evimde ne işin var diye bağırmaya başlar. Bu sırada Ishita ona meyve suyu getirir. Raman burası benim evim der ve Ishita’ya dönerek bizi hizmetçi gibi kullanamaz diye çıkışır. Ishita ise o Ruhi’nin annesi der. Raman ise hayır Ruhi’nin annesi sensin der. Bu sırada Shagun neden bir otele gitmedik de beni buraya getirdin diye Ishita’ya kızmaktadır.

Somya, Mihika’nın kendi başına evlenme kararı almasına sinirlenmiştir. Mihika, Mihir’in sır tutamamasına öfkelenir. Mihir ve Mihika nikah masasına oturacaklardır. Onların şahitliğini ise Ishita ve Raman yapacaktır.Raman ve diğerlerinikah için hazırlanırken Ashok’da Shagun’u almaya gider. Raman onunla alay ederken Ashok ise Shagun 6 yıldır benle beraber der. Onu senden 6 yıl önce bu gün aldım deyince Raman onun boğazına sarılır. Ishita daha sonra Raman’ın yanına gelerekgeçmişi ona hatırlattığı için özür diler.

Mihir ve Mhika nikah masasında evlenmeyi beklerlerken nikah memuru onların evlenemeyeceğini söyler.Herkes şaşkınlık içinde ne olduğunu anlamaya çalışır. Mihir’in ailesinden kimsenin olmadığını Mihir’in kız kardeşinin bu evliliğe karşı olduğunu avukatları aracılığı ile iletiğini söyler. Mihir hiç bir şey söylemeden kalkıp gider. Raman ve Ishita hemen onun peşinden koşar. Ashok, Suraj’ın yanında Shagun’u savunmaktadır. Suraj kardeşine bir kadından ötürü ismini mahvetmene izin vemeyeceğim der.

 

Sev Yeter 58. Bölüm Özeti’ni Sizlerle Paylaştık. Yorumlarınız Belirtmeyi Lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 58. Bölüm Özeti 5 Eylül Çarşamba Fragmanı #Mihir Kızkardeşi Olduğunu Öğreniyor” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Tessekurler

 2. Yusra dedi ki:

  Sahte kardeş niue nikaha izin vermiyor bilmiyorum belki de mihiri seviyordur onun kardeşi olmadığını biliyordur

 3. Yusra dedi ki:

  Bir de shagn mihirin gerçek kardeşi biliyor musunuz

 4. Yusra dedi ki:

  Bu işita tam bir manyak insan o kadar kötülük yapmış bi insanı eve götürür mü ashokun kapısının önüne bırakıp gelseydi keşke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.