Sev Yeter 57. Bölüm Özeti 04 Eylül Salı Fragmanı (2. Kısım)#Parmeet Ishita’yı tuzağa düşürür

Burak 29 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 57. Bölüm 04 Eylül Salı Günü Neler Yaşanacak?

Çiftlik evine hep beraber giderler ve kapıda korumanın Parmeet’in adına rezervasyon yapıldığını duyunca şok olurlar. Simmi bu kişinin farklı olduğunu düşünür, Parmeet’in onu aldatacağını düşünmez ve Issu’ya Parmeet’i arayacağını söyler. Simmi arar ancak Parmeet cevap vermez. Raman gözlerini aç ve benimle gel der. Koruma içeri girmemelerini söyler. Raman onu azarlar ve içeri girerler. İçeride Romi’yi görünce hepsi şok olur. Raman burada ne yapıyorsun ofiste olman gerekmiyor mu der. Sarika banyodan gelir ve gördüklerine şok olur.

Simmi burada Parmeet’in ismi yazıyor der. Bayan Bhalla neden Romi ile birlikte geldin utanmıyormusun der, Romi ve Sarika’yı azarlar. Sarika’ya hakaret eder ancak Romi onu korur. Issu neden Parmeet’in ismini kullandıklarını sorar. Parmeet onları uzaktan izliyordur ve yanlarına gider. Hizmetçinin ona haber verdiğini ve bu şekilde geldiğini söyler. Parmeet bu benim hatam değil neden suçlanıyorum der. Issu benim adıma rezervasyon yapmış diyerek Issu’yu suçlar. Issu Romi ve Sarika nasıl geldi o zaman der. Romi Issu beni aradı der ve mesajı gösterir. Raman mesaja bakar ve Romi Issu beni buraya, durumları görüşmemiz için Sarika ile beraber çağırdı der. Raman Issu’ya neden çağırdığını sorar. Simmi Issu Parmeet’i tuzağa düşürmek istedi der. Raman Issu’dan bir açıklama bekler.

Issu olanları anlatmak ister ama onu dinlemezler. Herkes eve gelir. Simmi Issu’yu azarlar. Issu mesajı çekmediğini söyler. Simmi rol yapmayı bırak der. Herkes Parmeet’in yanlış olduğunu düşünüyor. Issu her zaman haklı mı der. Bu yaptıklarından ötürü Simmi onun cezalandırılmasını ister. Parmeet o benim kardeşim cezalandırılmasını istemem onu affediyorum diyerek salağa yatar. Issu Raman der, Raman onu susturur. Raman Romi’ye bakar ve Sarika’yla orada ne yapıyordun der ve ona tokat atar. Bayan Bhalla ona kızma onları Issu gönderdi der. Issu ben mesaj göndermedim Parmeet bizi aldatıyor der. Bayan Bhalla Romi’ye bir daha Sarika ile görüşmemesini söyler. Issu’ya Sarikayı kovmasını söyler. Issu Sarika’yı kovamam o ailesine bakıyor der. Raman bu Romi’nin hatası önce adam olsun ben istediği kızı ona alacağım der. Issu Raman’a bana güven ben mesaj göndermedim der. Parmeet yeni bir oyun oynuyor, benim telefonumu yine kullandı der.

Parmeet gelir ve zafer kazanmış gibi sırıtır. Bunu nasıl yaptığımı bilmek ister misin diye Issu’ya sorar. Bayan Bhalla ile konuşmalarınızı duydum. Bir taşla iki kuş vurdum. Sen hatalarından ders çıkarmıyorsun telefonunu nasıl evde yalnız bırakırsın der. Sana yem attım sende yedin der. Telefonuna dikkat et he yerde bırakma der. Issu teşekkür eder ve konuşmalarını kaydeder. Issu odaya gider ve Raman’la konuşur. Ne kadar zor bir gündü der. Issu telefonunu evde bıraktığı için Parmeet’in onu alarak mesaj çektiğini söyledi der. Raman neden telefonunu evde bıraktın ki aptal olduğun tekrar kanıtladın diyerek Issu’ya kızar.

Shagun Suraj’ın ve arkadaşının söylediklerini düşünerek alkol alır ve sarhoş olur. Suraj’a beni nasıl Ashok’tan ayırmak istersin der. Ben onun için her şeyi terk ettim der. Ben ve Adi şimdi nereye gideriz Raman da evlendi der. Elindeki bardağı kırar ve ben kaybetmeyeceğim Ashok benim ve Suraj bunu anlayacak der. Bayan Bhalla Issu’ya Sarika ile görüştün mü diye sorar. Issu hayır der. Kliniğe gitmeyeceğini onunla daha sonra konuşacağını söyler. Bayan Bhalla ben Ruhi değilim senin onunla konuştuğunu biliyorum der. Romi onunla tartıştı, ben Sarika’nın onun için yanlış olduğunu biliyorum der ve ayrılır. Issu bana biraz zaman verin ben her şeyi halledeceğim der. Simmi yapamazsın der. Raman Sarika ile görüşür ve ona uzaklaşmasını, başka bir iş bulmasını söyler. Ona daha iyi bir iş imkanı sağlayacağını söyler ve Sarika ağlar.

Shagun Ashok’a fotoğraflarının nitelikli bekar olarak her yerde dolaştığını söyler. Ashok şaşırır ve ne der. Shagun, sen bilmiyormusun, çok kötü, Suraj sana söylemedimi der. Suraj’ın bunu yaptığını söyler. Ashok elini tutar. Shagun beni terket, ben herkesle konuşacağım. Tüm erkeklerle der, onlarla çalışmaya başlamadan önce iki kere düşünmelisin der. Suraj Ashok’a evde müşterilerle olan akşam yemeğini hatırlatır, Shagun’u göreceklerini söyler. Şarap bardakları düşer. Ashok herkesten özür diler ve onları dışarı çıkarır. Suraj, Shagun’un elini tutar. Shagun Ashok’a gidemezsin diye bağırır. Suraj onu zorlar ve müşterilerin olduğunu söyler sana bu pahalı hediyeleri onlar sayesinde alıyor der. Shagun beni bu evden göndermek istiyorsun bu olmayacak der. Issu seni açığa çıkarmakla doğru yapmış sen bunu hak ettin senin yaşadığın yerde kalmayacağım der ve hizmetçisini çağırır onu dışarı çıkarmasını ister. Ishita seni açığa çıkardı, bunu seni hak ettin, senin yaşadığın yerde kalmayacağım der. Hizmetçisini arabasını çıkarmak için çağırır. Suraj hizmetçiyi arar ve bu kadını bu evde görmeyeceğim, korumalara söyle onu eve almasınlar, bir gece dışarıda kaldığında yerini anlayacaktır der. Shagun beni Ashok’tan uzak tutacağını düşünüyor der Suraj’a küfür eder ve arabayla ayrılır.

Biraz gittikten sonra araba ağaca çarpar. Arabadan iner ve biraz yürür ve yere kapanır. Yağmur yağıyordur ve iyice ıslanmıştır. Oradan geçen Issu Shagun’u görür ve sarhoş olduğunu anlar. Arabanın nerede olduğunu sorar ve onun kaza yaptığını anlar. Issu onu yalnız bırakmak istemez ve onu arabasına alır. Bu arada Shagun sarhoş olması nedeniyle garip konuşmalar yapmaktadır.

Özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklamayı unutmayalım

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 57. Bölüm Özeti 04 Eylül Salı Fragmanı (2. Kısım)#Parmeet Ishita’yı tuzağa düşürür” üzerine 1 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Teşekkürler pınarcım size pınarcım diyorum ya aynı yaştayız ya da büyüğüm diye benim de iki çocuğum var bazen bu özetleri bile okumama izin vermiyor oğlum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir