Sev Yeter 56. Bölüm Özeti 03 Eylül Pazartesi Fragmanı (1. Kısım) # Ashok’un planı geri teper.

Burak 29 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 56. Bölüm 03 Eylül Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

Raman‘ın kendi öz çocuğunu aldırdığına dair gazete de haberler çıkmış ve Raman bu haberlere çok sinirlenmiştir. Bunu gazetelere kimin sızdırdığını düşünür. Mihir Raman’ın imajını zedelemek için bunu Ashok’tan başkası yapmamıştır der. İşin aslı Shagun’un hamilelik döneminde iken doktorun sadece çocuk veya anne hayatta kalabilecek demesi ile yapılan seçimden ibarettir. Raman bu durumda Shagun’u tercih etmiş ve bebeğin alınması için gereken kağıtları imzalamıştır. Shagun bunu Ashok’a anlatmış ve Ashok gazetelere haberi çarpıtarak vermiştir. Gazetede Raman kız çocuklarını sevmediği için Shagun’u kürtaja zorladı şeklinde haber yayınlanmıştır.

 

Issu Shagun’un yanına gelir ve ona sözlü olarak saldırmaya başlar. Shagun’a bu haberi sen mi gazeteye verdin der. Shagun onu kullanmadığını söyler, sadece bunu Ashok’la paylaştım, o  evleneceğim adam, onu kullanacağını bilmiyordum der. Ishita Shagun’un sadist olduğunu ve  her zaman Raman’ı incittiğini söyler. Raman senin hayatını kurtarmak için o kağıda imza attı, sen nasıl bir annensin diyerek kızar. Shagun Raman’ın kağıtları imzaladığını ve onu seçtiğini söyler, bu senin problemin der. Hararetli bir şekilde tartışırlar ve yanlarına Raman gelir. Issu’ya zaman kaybetmemesini bu tarz kadınların asla değişmeyeceğini söyler. Ne mutlu bana ki Ruhi benimle der Issu’yu alır ve ayrılırlar.

Bay Bhalla, Ruhi’yi eve getirir ve ağlamamasını ister. Bayan Bhalla, neden ağladığını sorar. Ruhi odasına gider. Bayan Bhalla onun peşinden gelir ve ne olduğunu tekrar sorar. Ruhi, babasının onu sevmediğini, onu istemediğini, onu kızı olarak hastaneden getirmeyi istemediğini söyler. Bayan Bhalla hayır diyor, o seni seviyor. Ruhi yalan söylüyorsun, gazetede yazılı der. Bayan Bhalla, gazetede yazanların yanlış olduğunu söyler.Bayan Bhalla, Ruhi’nin incinmesine üzüyor ve Ruhi bu soruyu Raman’a sorarsa, onun yıkılacağını düşünür. Raman ve Issu eve gelirler ve Raman Issu’ya teşekkür eder. Bu saçma haberlerden etkilenmemesini ister. Issu onun eski fotoğraflarını gördüğünü ve çok mutlu gözüktüğünü söyler. Shagun senin bütün neşeni almış der. Raman o zaman beraber yeni hatıralar yaratırız der birbirlerine gülümserler ve güzel zaman geçirirler.

Parmeet Ashok’u Raman’ı küçük düşürmesi sebebiyle tebrik eder ve Issu bu konuşmayı duyar. Parmeet Raman’ı bu sefer kimse kurtaramaz der. Issu sen ve Ashok devamlı oyun oynuyorsunuz ve kaybediyorsunuz der ve onunla dalga geçer. Issu Ruhi ile ilgilenir. Bayan Bhalla bazı çocukların ona gazetedeki haberden bahsettiğini ve onun çok ağladığını söyler. Issu Ruhi’yi babasının onu sevdiği konusunda ikna eder. Raman ve Ashok park yerinde karşılaşır. Ashok Raman’la dalga geçer. Raman doğruyu bilmediğini söyler. Raman hata yaptığını söyler. Ashok senin hatan Shagun’un benim yanımda olması der. Raman Shagun’un yaşamasına izin vererek hata yaptığını söyler.

Ruhi ve Issu Raman’ın ofisine giderler. Raman toplantıdadır ve iş adamları gazetedeki haberleri konuşmaktadırlar. Raman sunumun ortasında iken kızının geldiğini öğrenir ve her şeyi bırakarak Ruhi’nin yanına gider. Raman benim kızım her şeyden daha önemli der. Ruhi babasının onu sevdiğine dair bir test yapmak ister. Raman testi geçer ve Ruhi buna çok sevinir. Oraya gelen iş adamları bu sahneyi görünce çok etkilenirler ve gazetede çıkan haberlerin yanlış olduğunu düşünürler, işi Raman’a verirler ve Ashok çok sinirlenir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.