Sev Yeter 55. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Fragmanı # Parmit Raman’ın Evine Taşınır

Burak 28 Ağu 2018 Haberler  0

Sev Yeter 55. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ishita, Mihir’in eşyalarını kurcalarken bir kardeşi olduğunu öğrenir. Bunu hemen Raman ile paylaşır. Raman eşyalarının karıştırıldığını öğrenince çok öfkelenir ve onu ajanlık yapmakla suçlar. Ishita, Raman’ın bir şeyler gizlediğini düşünmektedir. Parmit yapılan plan doğrultusunda Simmi’yi kaldığı eve getirmeyi düşünür. Bunun için Simmi’ye duygusal baskı yapar ve Raman’dan Parmit’e gitmesine izin vermesini ister. 31 Ağustos Cuma hafta finalinde yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 55. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 31 Ağustos Cuma Özeti 55. Bölüm Tüyoları

Simmi ailesi ile karşı karşıya gelmeyi göze alarak onlara meydan okur. Parmit’e gideceğini söyler. Raman eğer gidersen bir daha bana abi deme der. Simmi ise ben çocuk değilim diye çıkışır ve tüm yaşananlardan Ishita’yı sorumlu tutar. Bayan Bhalla ağlarken Ishita onu teselli etmeye çalışır. Simmi kararını vermiştir. Eşyalarını toplayarak çocuğu ile birlikte gitmeye karar verir. Fakat Bayan Bhalla ona engel olur. Simmi bebeğini almak ister fakat Bhallaona izin vermez. Onlar tartışmaktayken bütün aile yeniden bir araya gelir. Bay Bhalla onlara sertçe çıkışarak tüm komşulara rezil olduklarını söyler ve derhal yatmalarını ister. Kararı sabah vereceklerini söyler.

Ishita olayın gereksiz yere büyüdüğünü düşünmektedir. Meseleyi çözmek için birine telefon eder. Daha sonra da Bayan Bhalla’dan izin alarak evden çıkar. Ishita Parmit’in yanına gider. Gece yarısı buluşmaya gelmesinden dolayı Parmit ona hakaret etmeye başlar. Ishita’da sesini yükseltir ve neden Simmi’yi bana karşı kışkırtıyorsun diye sorar. Parmit, Simmi ve kızımı çok özledim onları yanıma alacağım der. Eğer gücün yetiyorsa buna engel ol diyerek meydan okur. Mihika hafif kıyafetler giymiş bir şekilde Mihir’i beklemektedir. Fakat mihir eve iş yerinden arkadaşlarıyla birlikte gelir. Mihika’yı karşısında seksi kıyfetlerle görünce şaşkınlığını gizleyemez.

Mihir’in arkadaşları da Mihika’ya bakarlar. Mihika onları görünce ayağa kalkar ve üzerini örtmeye çalışır. Mihir şaşkınlığı üzerinden atınca hemen ışıkları kapatır. Daha sonra yanındakilerden arkalarını dönmelerini ister. mihika hemen üzerini giyinerek dışarı çıkar. Taksi ile uzaklaşmak üzereyken unuttuğu birşeyi almak üzere geri döner. Bu esnada Mihir biriyle konuşmaktadır ve ona kesinlikle bir daha aramamasını söyler. Benim senin gibi bir kardeşim yok beni bir daha arama der.

Raman evin önündeki banka oturarak Simmi’yi düşünmektedir. Onun kötü bir seçim yapmasına asla izin vermeyeceğini düşünmektedir ki bu sırada Mihika gelir ve Mihi’in bir kız kardeşi olduğunu söyler. Bunu neden gizlediğini sorar. Sabah olduğunda Parmit, Ashok’a artık yemekleri Simmi yapacak der. Bayan Bhalla Simmi le konuşulması gerektiğini söylerken Simmi çoktan eşyalarını hazırlamıştır. Bu sırada Parmit çıka gelir ve herkes şok olur.

Raman neden geldiğini sorar. Ishita hemen onu ben çağırdım der. Herkes bir kez daha şok olur. Raman , Ishita ile odaya geçer ve Parmit yine şantajmı yaptı diye sorar. Ishita şantaj yapmadı fakat Simmi giderse onu sonsuza dek kaybederiz der. Raman bu açıklamadan tatmin olmaz ve Ishita’yı azarlamayı sürdürür.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir