Sev Yeter 54. Bölüm Özeti 30 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım) # Raman tekrar iş adamları derneği başkanı olur

Burak 28 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 54. Bölüm  30 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak?

Romi yemeklerden hoşlanır. Bayan Bhalla Ishita oruç tuttuğu ona yemeği yememesini,  önce Issu’nun yiyeceği söyler. Raman gelir ve Bay Bhalla’nın alaylarıyla yüzleşir. Odasına gider ve Ishita’ya bir hediye verir. Bana neden tekrar verdiğini sorar daha önce almıştın der. Issu sevdiği ama almamış olduğu pahalı sari olduğunu görür. Raman fark ettim, der, fiyat etiketini gördün ve ucuz olanı aldın, bana katı/duyarsız olduğumu söyleme der. Issu bana duyarlılığını para harcayarak mı gösteriyorsun der ve tartışmaya başlarlar. Ona parasını vereceğini söyler. Senin gibi kadınlara ilgi göstermesi için gerekli olduğun söyler. Raman neden gerildiğini sorar Bayan Bhalla gelir ve neden onu azarlıyorsun der, Ishita oruç tutuyor. Raman drama yeniden başladı der. Bayan Bhalla ritüelin uygulanmasına rehberlik eder. Issu Raman’ın ayağına değer ve Raman Issu’ya su içirerek orucunu açtırır. Issu bu orucu Raman için tuttuğunu ve onun bütün rüyalarının gerçek olmasını söyler. Issu’nun dini ritüelleri yapması Raman’ın hoşuna gider. Issu Romi’ye Bütün bilgileri Cd’ye aktardın mı diye sorar. Romi her şeyin hazır olduğunu söyler. Yarın Ashok’a basın konferansında dava açarak Raman’ın başkanlığını geri alacağız der.

Mihir Raman’a iş adamları toplantısı olduğunu hatırlatır. Raman gitmeyeceğini söyler. Mihir katılması gerektiğini düşünür aksi takdirde Issu’nun planı suya düşecektir. Raman Adi ile buluşacağını söyler Mihir ısrar ederken o ayrılır. Mihir  Issu’yu bilgilendirir. Ruhi hizmetçiye Cd’sini sorar. Hizmetçi Cd’leri karıştırır ve Issu’nun Cd sini Ruhi’nin çantasına koyar. Isu  Cd’yi getirmeye gider ancak Cd’nin olmadığını görür. Cd’yi Ruhi’nin aldığını düşünür. Romi Cd’yi almaya okula giderken Mihir de Raman’ı getirmek için harekete geçer. Ashok ve Murti Mihika’nın mankenlik fotolarını görür ve çok beğenir. Ashok Mihika’dan kravatını bağlamasını ister o reddeder ve Ashok kasıtlı olarak onun üzerine düşer.

Raman Adi’ye bitki dikiminde yardım ediyordur(Adi’nin cezası nedeniyle sosyal iş yapması gerekmektedir ). Shagun tırnağının kırıldığını söyler ve Ashok Delhi iş adamları başkanı olması adına düzenlenen toplantıya gideceğini söyler. Raman onunla dalga geçer. Mihirin aklına bir fikir gelir ve Raman’ın toplantıya katılması için Ashok’un Issu’ya karşı konuştuğunu ve Parmeet’in Issu’nun lisansının sahte olduğunu söylediğini anlatır. Raman hemen geliyorum der. Mihir Issu’yu arar ve Raman’ın toplantıya geleceğini söyler. Issu da Cdyi ile gelmek üzere olduklarını söyler.

Raman toplantıya gider ve basın mensupları etrafını sararlar. Ona neden başkanlığı bıraktığını sorarlar. Raman sorulara cevap vermek istemez. Ashok başkanlık için imzayı atmak üzer iken Issu onu durdurur. Raman Issu’yu orada görünce şaşırır. Issu bir süprizi olduğunu söyler. Toplantıyı böldüğü için özür diler ben sıradan bir dişçiyim ev hanımıyım size bir video göstermek istiyorum siz buna baktıktan sonra  Ashok’un başkanlığı hak edip etmediğini anlayacaksınız der. Issu Cd’yi oynatmalarını söyler ve videoda Suraj’ın bahisleri vardır ve bazı müşterileri kim alacak diyerek Ashok’a anlatmaktadır. Ashok ve Shagun şok olur. Suraj utancından boynunu eğer.

Ishita, hiçbir şey söylemek istemediğini belirtir. Ashok’un başkanlık görevinin ardında bu işi yapacağını söyler, kardeşi şike yaparak ona destek olacak der. Suraj gitmeye çalışır. Romi, polisi getirir ve polis onu şike yapmaktan dolayı tutuklar. Suraj Ashok der, ama Ashok sessiz kalır. Ishita görevini sorumlu bir vatandaş olarak yaptığını söyler. Yönetim kurulu Ashok’a, üzgün olduklarını söyler, Raman bizim başkanımız olacak der. Raman görevine geri döner ve herkes onu alkışlar. Raman teşekkür eder, her başarılı adamın ardında bir kadın eli vardır der ve  Ishita’yı över. Ishita’ya gerçeği ortaya çıkardığı ve ona görevini geri verdiği için teşekkür eder. Ashok, çok kızar. Raman Shagun’u durdurur ve onun sözleri üzerine alay eder. Raman Ishita’ya gelir ve bunu nasıl yaptığını sorar. Issu güler ve Mihir, Romi ve Sarika ile planladıklarını söyler ve eve giderler. Raman bornoz giyer. Issu hem bana bornoz hediye ediyorsun hemde giyiyorsun diye alay eder. Raman da ona göz maskesini giymesini söyler.

Ashok kefaret ödeyerek Suraj’ı kurtarmaya çalışmaktadır. Raman ve Issu Suraj’ı oyuncak yaptı. İş yerindeki personelin onunla dalga geçtiğini duyduğunu söyler ve onları azarlarken Mihika gelir ve konuşmalarını duyar. Parmeet çalışanları işleri başına gönderir. Ashok ve Parmeet konuşurlar. Ashok Tyagi’nin Shagun ‘a karşı zayıflığı olduğunu bildiğini söyler. Tyagi Shagun’dan hoşlanıyor ve onunla konuşmak istiyor der. Tyagi’ye karşı Shagun’u kullanacağını söylerken Mihika bunları duyuyor ve Raman’a bunları söylemek için ayrılıyor. Parmeet Shagun’u iş için kullanmasının uygun olmayacağını söylüyor. Ben Simmi’yi kullanmazdım onu seviyorum çünkü der . Raman onunla gelmesine izin vermez der. Ashok Simmi’yi eve getirmesini ister.( Ashok onu kullanmak istemektedir.)

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir