Sev Yeter 53. Bölüm Özeti 29 Ağustos Fragmanı (1. Kısım) # Raman’dan Ishita İçin Büyük Fedakarlık

Burak 27 Ağu 2018 Haberler  0

Sev Yeter 53. Bölüm Özeti 29 Ağustos’da Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Ashok ie Suraj avukatlar aracılığı ile Raman ile görüşme talebinde bulunurlar. Raman geldiğinde Ashok ile Suraj’a güzel br ders verir. Shagun ne olduğunu anlayamamış bir şekilde olanları izlemektedir. 29 Ağustos günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 53. Bölüm Özeti’nde sizler için hazrıladık.

Sev Yeter 29 Ağustos Özeti 53. Bölüm’de Neler Yaşanacak  ?

Ashok ve Suraj bir teklifle gelmişlerdir. Ishita’nın davasından vazgeçebileceklerini söylerler. Fakat karşılığında Raman’ın başkanı olduğu iş adamları derneğinden istifasını isterler. Raman’ın düşünmke için süre isteyeceğini tahmin ederlerken Raman bir saniye bile düşünmeden başkanlıktan hemen istifa ediyorum yeterki davadan çekilin der. Hemen avukatına söyleyerek Suraj’a şikeytlerini geri aldıklarına dair bir kağıt imzalatır. Daha sonra istifa edeceğini fakat iki gün içinde Ishita’nın görevine dönmesini istediğini belirtir. Raman eve dönüş yolunda Ishita’nın lisansının tekrar aktif olduğu haberini alır. Bu haberi Ishita’ya söylememeye karar verir.

ROmi yeni babasının adresini nüfus görevlisinden öğrenmeye çalışmaktadır. Nüfus memuru babasının çaycı olduğunu söyler. Romi çaycı derken çay fabrikası var değilmi der. Fakat görevli hayır yoksul bir insan ve çaycılıkla geçinmeye çalışıyor der. Romi paniğe kapılır ve Raman’ın bunu öğrenmesi durumunda kendisini terk edeceğini düşünür. Raman eve geldiği zaman Ishita , Romi senin kardeşinmi diye sorar. Raman ise ne saçmalıyorsun diye çıkışır. Ishita hemen Romi hakkında duyduklarını anlatmaya başlar. Raman ise bu sırada ona aldığı hediyeyi verir. Ishita açmak istemez fakat Raman ısrar eder.

Ishita hediyeyi açtığı zaman bornozla karşılaşır. Raman elbisen yırtılır da terziye gidersen bunu giyersin der. Ishita çok kaba olduğunu söyleyerek aldığı hediyeyi verir. Ishita , Raman’a göz bandı almıştır. Kimseyi görmek istemediğinde bu bandı takabilirsin der. Her ikiside hediyeler ile laf sokmaya devam ederler.Ishita Raman için oruç tutmaktadır. Raman ise oruç tutmanın saçma olduğunu söyler. Ishitadan birşeyler yemesini ister fakat Ishita orucu bozamayacağını belirtir. Raman Ishita için sariler getirmiştir.

Bayan Bhalla , Romi’yi üzgün görür ve neler olduğunu sorar. Romi ise onların oğlu olmadığını öğrendiğini söyler. Bhalla ise sen bizim kanımızdansın diyerek onu rahatlatmaya çalışır. Birbirlerine sarılırlar. Ishita elbiseleri denerken Raman telefonda Pathak ile konuşmaktadır. Ishita’nın lisansını istiyorum diye tepki göstermektedir Poornima Ishita’nın evine gelir ve onu sarilere bakarken görür. Ishita onu gördüğüne çok sevinir. Poonima kocanın evde olmadığını düşündüm ve eve geldim der. Ishita ise Raman’ın  içeride olduğunu söyler. Poornima bunu duyunca gerginlik yaşar ve oradan ayrılır.

Ashok derneğin yeni başkanı olarak basın açıklaması yapmaktadır. Raman’ı yerden yere vurarak bu görevin ona fazla geldiğini söyler ve bu makama parayla geldiğini anlatır. Mihika ise röportajı dinlemektedir ve Raman’ın enden istifa ettiğine bir anlam veremez. Raman , Ishita’dan seçimini yapmasını isterken Ishita bir telefon alır ve lisansını geri aldığını öğrenir. Raman onu tebrik eder. Mihika , Raman’ın istifa ettiğini öğrenir ve Ishita ile konuşmak için eve erken gelir. Ishita ise poj için hazrlık yapmaktayken Raman , Ashok’un roportajını yapan muhabir ile tartışmaktaadır. Mihir ise onu sakinleştirmeye uğraşır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 53. Bölüm Özeti 29 Ağustos Fragmanı (1. Kısım) # Raman’dan Ishita İçin Büyük Fedakarlık” üzerine 1 yorum

  1. ❤Aynur dedi ki:

    Pinar ablamm ozet harika ✌
    Elinize sagliikkk))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.