Sev Yeter 52. Bölüm Özeti 28 Ağustos Salı Fragmanı (1. Kısım)# Ishita’nın lisansı iptal edilir.

Burak 22 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 52. Bölüm 28 Ağustos Salı Günü Neler Yaşanacak?

Iyer’in kızları burnundan solumakta ve erkekleri azarlamaktadır. Ishita, Bay Bhalla’nın hepinizle konuşacağını söyler, çünkü bu benim dersim. Raman normal partiye gittiklerini, öyle bir yer olduğunu bilmediklerini söyler. Ishita, neden yalan söylediklerini sorar. Vandu ağlar. Erkekler ne yapmaları gerektiğini tartışır. Raman iyi der, ben konuşacağım. Ishita’nın gelmesini söyler ve onunla konuşmak ister. Ishita burada konuşur der. Raman senin kaybını der, içeri gir. Ishita, değişmeyeceğini söyler. Bala, Raman’ın içeride dövüldüğünü söyler, burada bizimle güvendeydi der. Ishita Raman’ı azarlar ve Raman videoyu görünce güler. Issu cep telefonunda neyin komik olduğunu sorar. Raman güler. Raman first klass bir filme bak der ve videoyu Issu’ya gösterir. Issu afallar ve yüzünü tutar.Raman bu sensin der. Anestezi seni bu hale getirdi sana yardım etmeye gelmiştim ama bunu gördüm der. Raman iki seçiminin olduğunu söyler, sessiz olması veya onların lehine konuşması, aksi takdirde bu videoyu tüm sosyeteye göndereceğini söyler, çocuklar senden korkacak der. Issu bana şantaj mı yapıyorsun der. Raman evet diyor. Issu onu sileceğini söyler. Raman çok sayıda kopya yaptığını söyler, seçim senin der.

Issu seni  dolandırıcı der. Raman karar vermesini ister. Mihika, Mihir’e su vermez ve onu kızdırır. Raman onlara karşı gelir. Ishita gelir. Raman Akka’ya sorar, onlara şimdi ne yapacaklarını söyleyin. Ishita haklı olduklarını söyler,  yanlış anlaşılma olduğu açık der. Adamlar alkışlar ve Raman’a teşekkür eder. Mihika, Raman seni korkuttu mu diye sorar. Raman telefonu sallar. Ishita tuzağa düştüklerini söyler. Vandu onlara bakın Ishita onları koruyor bide der. Sabah Raman Issu’yu telefonu elinde sallayarak korkutur. Raman Issu’ya herkes için alışveriş yapmasını söyler. Issu evet alacağım der. Issu medikal lisansının iptal edildiğine yönelik bir yazı alır. Issu Suraj’ı düşünür. Raman’a sana her şeyi söylemiştim ve o adamı azarladın ve sonucunda bu oldu. O bizden intikamını böyle alıyor der. Bay Bhalla Raman öfkesini kontrol edemez der. Issu o adam bunu hak etti diyerek Raman’ı korur.  Issu dişçiler birliğine(avukata) gideceğini ve bunu Amma’ya söylememesini Bhallaya söyler.

 

Mihika terfi ettiği için her kese tatlı almıştır. Ashok onun moda şovuna çıkmasını ister ancak Mihika kabul etmez. Issu avukata gider ve bir şikayetle nasıl benim lisansımı iptal edersiniz diye sorar. Dikkatsiz olduğu için Suraj’ı ağrılarını gideremediğini ve onun şikayeti üzerine bunu yaptıklarını söyler. Issu reçetesini verdiğini belirtir. Raman da oradaydı der. Neden ona inanıyorsunuz der ağlamaya başlar ve bu duruma gelebilmek için ne kadar çok çalıştığını söyler.Kendisinin iyi bir doktor olduğunu ve yanlış uygulama yapmadığını söyler. Issu bürodan çıkar ve ne yapması gerektiğini düşünür. Raman’a söylememeyi karar verir ve Suraj ile görüşmek ister. Sarika’dan Suraj’ın bilgilerini ister. Suraj Issu’nun onunla konuşmak isteyeceğini biliyordur. Suraj Ashok’a haber verir. Parmeet bunu duyar ve Issu neden Ashok ile görüşmeye gelecek diye düşünür.

Bayan Bhalla gazetede ki haberleri görür. Bazı hastanelerde bebek takası yapıldığı hakkında bilgi vardır. Romi’nin çok adil ve farklı göründüğünden Romi ve Pammi’nin değiştirildiğini düşünür. Bayan Bhalla endişelenir ve Romi’nin aynı yıl ve ayda aynı hastanede doğduğu söyler. Romi değişti mi?, hayır, bu gerçekleşemez, Romi benim oğlum der. Ağlayarak ve hastaneye gitmesi gerektiğini söyler. Bayan Bhalla Chaddha hastanesine gider. Amma neden buraya geldi, her şey yolunda mı der. Ebeveynler bebek takas için doktorları azarlar ve raporları sorar. Doktor bunun gibi bir şey olmadığını, haberlerin yanlış olduğunu söyler. Bayan Bhalla, Romi’yi  doktora Romi’nin doğumunu ve bebek değişimini sorar. Çok endişeliyim raporları bulun ve bana haber verin der. Eğer biri duyarsa problem olacak diye düşünür. Amma bunu duyar Romi’nin gerçekten farklı olduğunu düşünür ve Issu’yu Bayan Bhalla’yı desteklemesi için arayacağım der. Amma ayrılır ve doktor Bayan Bhalla’ya yanlış söylentilerinin olduğunu söyler. Bayan Bhalla onu kucaklar, Romi oğlum benim ve Tanrı’ya şükürler olsun der.

Ishita Suraj ile görüşmeyi bekliyordur. Ishita içeri girer ve ona bakar. Onunla konuşması gerektiğini söyler ve Suraj ona bağırmaya başlar. Issu ona sınırların içinde olmasını söyler. Neden yalan söylediğini sorar. Suraj yalan söylemediğini söyler ve onun kaybolmasını ister. Issu yaptığının yanlış şikayet olduğunu söyler, iyi bir tedavi ve uygun reçete yaptığımı biliyorsun der. Suraj onu azarlar. Kocanı nasıl asistanın yaparsın, sen dikkatsiz bir doktorsun der. Issu bu meseleyi nazikçe konuşmak için geldiğini söyler. Suraj senin kariyerini mahvedeceğim, sana daha fazla hakaret etmeden önce, eve git ve mutfakta çalış der. Ishita sinirlenir ve ayrılır.

 

Raman eve gelir ve Ishita’yı Bayan Bhalla’ya sorar. Henüz gelmediğini söyler. Alışverişte der. Ishita eve depresyonla gelir. Gözyaşlarını silip içeri girer. Raman alışveriş çantasını unuttuğunu, kartının nerede olduğunu sorar. Issu alışveriş yapmadığını söyler. Kartının kaybolduğunu söyler ve dikkat etmediği için onu dikkatsizlikle suçlar. Siz bütün doktorlar dikkatsizsiniz der. Issu ben dikkatsiz değilim der ve ağlar. Raman kart burada şaka yaptım der evde unutmuşsun. Raman’ın ailesi Issu’nun lisansının iptal edildiğini söyler. Raman neden bana daha önce haber vermediniz der. Issu Suraj’ın yanlış şikayette bulunduğunu Raman’a anlatır. Raman benim yüzümden oldu der.O lisansı senin için geri alacağım der. Issu yemek yapar ve Simmi oturur ve yemek yemeğe çalışır Sonra çenesini tutar ve bu yemeği kim yaptı, taş gibi olmuş der. Issu kendisinin yaptığını söyler ve yemek tarifi kitabına göre yaptığını söyler. Bayan Bhalla güler ve kitabı keser. Issu yemek tarifini bile takip edemedim çok dikkatsizim der. Suraj haklı lisansımı almamalıyım. Ashok ve Suraj konuşurlar. Suraj Issu’ya hakaret ettiğini söyler.Ashok  Issu’nun acısı ile Raman da incinir der. Raman’ın hem karısını hemde baldızını elinde tuttuğunu söyler

Bize destek olmak için lütfen reklamlara tıklamayı unutmayalım

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 52. Bölüm Özeti 28 Ağustos Salı Fragmanı (1. Kısım)# Ishita’nın lisansı iptal edilir.” üzerine 1 yorum

  1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

    Cok guzel pinar ablammm☺☺☺
    Tabii unutmuyorusss❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.