Sev Yeter 51. Bölüm Özeti 27 Ağustos Pazartesi Fragmanı # Ishita Sağlık Bakanlığını Şikayet Edilir

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 51. Bölüm Özeti 27 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Ishita klinikteyken gelen müşteri Raman’ı çok sinirlendirir. Raman sabretmeye çalışırken müşteri işi bittiğinde Ishita’ya parayı fırlatınca Raman daha fazla dayanamaz. Müşteri ise sen benim kim olduğumu biliyor musun diye bağırır. Raman’da asıl sen benim kim olduğumu biliyor musun diyerek çıkışır. Adam seninle sonra hesaplaşacağız diyerek kliniği terkeder. Raman daha sonra Ishita’ya ben senin kocanım yanımda sana böyle davranılmasına sessiz kalamam der. Ishita yardımı için ona teşekkür eder.

murti , Ashok ile manken tartışması yapmaktadır. Mihika ise onları dışarıdan dinlemektedir. Mihika’yı gören Ashok rol yapmaya başlar. Ashok, Murti’ye Mihika’nın mankenliği kabul etmesinin mümkün olmadığını söyler. Murti o zaman başka bir manken bulmasını ister. Ashok sinirlenerek oradan ayrılır. Mihika ise Murti’nin yanına gelir ve idealleri olmasının burnu büyük biri olduğu anlamına gelmediğini söyler ve mankenliği kabul ettiğini belirtir. Mihika daha sonra haberi Mihir’e verir fakat vereceği tepkiden de çekinmektedir. Mihir ise gayet sakin karşılar ve tebrik ettiğini söyler.

Mihir manken kocası olacağım diye mutlu olunca Mihika çok şaşırır. Birlikte kahve içmeye giderler. Sarika, Romi ile buluşur ve Ishita ile ilgili bir problem olmadığını söyler. Subbu’dan telefon gelince Romi ayrılır.  Parmit gelerek beni unuttunmu diye sorar ve Romi ile çıktığını ekler. Romi aynı benim gibi der. Sarika karşı çıkarak Romi’nin kadınlara değer veren biri olduğunu söyler. Parmit ise ileride onun nasıl birisi olduğunu göreceksin der. Bu sırada Romi gelince Parmit’i sertçe uyarır. Raman ve Ishita kapıda mihir’in arabasını görürler. Fakat araba sallanmaktadır. Arabayı gören komşular ayıplayarak geçer.

Raman hemen kapıyı açar ve Mihir ile Mihika’yı görür. Arabanın neden sallandığını sorunca Mihir kahve makinasını göstererek bu nedenle der. Gülmeye başlarlar. Ishita’nın kliniğinde Raman ile tartışan adam otel odasındadır ve Raman ile Ishita’ya gününü  göstereceğini söyler. Ishita’nın iki saat boyunca yemek yemek yasak dediğini hatırlar ve oda serisinden et yemeği sipariş eder. Bu esnada Raman , Ishita’yı kliniğe götürmeyi teklif eder. Fakat Ishita kendim giderim diyerek reddeder. Daha sonra Vandu gelir ve birlikte giderler. Raman her hangi birşey de aramasını söyler. Mihika’nın çekimleri başalr. Ashok, Murti’ye dönerek her zaman doğru kararlar verdiğini söyler.

Shagun, Ashok’u arayarak kardeşinin geldiğin söyler. Ashok ofisten ayrılır. Raman , Ishita için hastaneye gider. Ishita’nın amelyata alınacağını öğrenir. Ishita narkoz almıştır ve abuk ubuk konuşmaktadır. Raman gülerek bu komik konuşmaları telefonuna kaydeder. Ashok kardeşine daha önce aramadığı için kızmaktadır. Kardeşi Suraj Kumar yani Ishita ve Raman’ı tehdit eden adamdır. Kardeşini tedavi eden doktor ise tedavisinin düzgün olduğunu fakat iki saat dolmadan yemek yediğini belirtir. Ashok ise doktor bunu tembih etmedimi diye sorar. Suraj ise hayır etmedi der.

Suraj daha sonra dişi tam uyuşmadan tedavi edildiğini söyleyerek çok canının yandığını belirtir. Shagun doktorun kim olduğunu sorunca Suraj , Ishita olduğunu söyler. Ashok onları gayet iyi tanıdığını söyleyerek gerekeni yapacağını belirtir. Mihika terfi ettiğini öğrenir. Amma bunu duyar duymaz artık evlilik için engel kalmadığını söyler. Mihir zaten evlilik için dünden hazırdır. Öte yandan Ashok ve Suraj , Ishita’yı sağlık bakanlığına şikayet eder.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 51. Bölüm Özeti 27 Ağustos Pazartesi Fragmanı # Ishita Sağlık Bakanlığını Şikayet Edilir” üzerine 3 yorum

 1. A dedi ki:

  Pinar abla merhaba yeni bolumler ne zaman çykar

 2. &Aynur& dedi ki:

  pinar ablamm ozet supeeeerrrr!!!!!!
  elinize saglikk))))
  ve tesekurlerrrrrrr!!!!!!!))))))))
  yeni ozzeti heycanla merakla bekliyorummmm)))))))))))))

 3. Anonim dedi ki:

  Yüreğine sağlık Pınar abla süper olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir