Sev Yeter 50. Bölüm Özeti 24 Ağustos Cuma Fragmanı (1. kısım) # İşita’nın İşlerini Raman Yapar

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 50. Bölüm Özeti 24 Ağustos’ta Neler Yaşanacak ?

İşita’nın ailesi çocuklarının daha fazla bilgisayar başında oturmasını istemediklerinden  birlikte kriket maçı oynamaya karar verirler. Aileler sıkı bir maça başlar fakat Raman ile çarpışan İshita yere yuvarlanarak elini inctir. Keyifli başlayan gün böylece kötü bir şekilde sonlanır. Raman hemen Ishita’yı hastaneye götürür. 24 Ağustos’da yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 50. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 50. Bölüm ÖZeti 24 Ağustos Fragmanı

Doktor Ishita’yı muayene eder ve gerekli tedaviyi uygulayarak kolunu sarar. Ayrıca Ishita’ya kesinlikle iki gün boyunca kolunu kıpırdatmamasını söyler. Ruhi , Raman’ın yanına gelerek neden durgunsun diye sorar. Raman ise olanladan kendini sorumlu tutmaktadır ve bu nedenle kötü hissettiğini söyler. Ruhi benim bir fikrim var diyerek üzerinde özür dilerim yazan bir kartpostal göndermesini söyler. Raman ve Ruhi birlikte kartpostalı hazırlar. Daha sonra onu Ishita’nın görebileceği bir yere koyar. Ertesi gün Raman , Ishita’yı yatağında göremez. Özürün yazıldığı karta baktığında hala yerinde olduğunu görür. Ishita ise banyoda dişini fırçalamaya çalışmaktadır fakat ters eliyle oldukça zorlanır. Raman gelerek fırçayı elinden alır ve onun dişlerini fırçalamaya başlar.

Onların bu halini gören Mihika dalga geçmeye başlar ve istersen Ishita’nın banyosunu da sen yaptır der. Raman onu azarlar ve Ishita’da kulağını çeker. Bhalla , Ishita’yı giydirmektedir ve bütün bunlardan Raman’ın sorumlu olduğunu söyler. Bunları duyan Raman özür dileyerek dışarı çıkar. Bu esnada Ishita , Raman’ın yazdığı kartı bulur ve herkese gösterir. Fakat kartı yazanın Ruhi olduğunu zanneder ve neden özür dilediğini sorar. Ruhi ise kartı hazırlayanın Raman olduğunu söyleyince herkes gülmeye başlar.

Sev Yeter 50. Bölüm Özeti devam ediyor. Bhalla ailesi Ishita’ya yardımcı olmaktadır. Ishita’da onlara teşekkür eder. Raman ise Ishita’ya elma yedirmektedir. Bu esnada Bayan Bhalla’nın komşuları ziyarete gelir. Görme engelliler için düzenlenen organizasyondan bahsederler. Bhalla , Ishita’nın durumundan ötürü gelemeyeceğini iletir. Ishita ise Raman benimle ilgileniyor sen gidebilirsin der. Bhalla tamam diyerek kabul eder. Raman ise Ishita’ya dönerek yılın iş adamı seçildiğini söyler ve ödül törenine gitmeyi teklif eder. Ishita elini işaret ederek ben gelemem der.

Raman iş yerine gelir. Mihir onun durgun olduğunu görünce nedenini sorar. Raman ödül törenine Ishita gelemiyor der. Kıyafetlerini giymesi gerek ama tek elle nasıl yapacak diye sorar. Mihir bunun zor olamdığını söyleyerek gider ve bir sari getirerek kendisi giyer. Ishita öğle yemeğine oturur fakat saçları önüne gelir ve tek eliyle bir türlü rahat yiyemez. Tam masadan kalkmak üzereyken Raman gelerek saçlarını toplar. Ishita canının acıdığını söyler. Raman ise saçlarnı kısaltmasını ister.

Bhalla gelerek Ishita’nın saçını yapmaya başlar. Raman ise Simmi’ye verdiği belgelerin imzalanmasını ister. Simmi eşiyle akşam yemeğine çıakcağını söyler ve geç kalacağım der. Raman çok öfkelenir. Raman Ishita’nın parti için nasıl giyineceğini düşünmektedir ki Ishita beyaz bir elbiseyle çok şık bir şekilde karşısına çıkar.

Sev Yeter 50. bölüm Özeti 1. kısmı sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belrtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 50. Bölüm Özeti 24 Ağustos Cuma Fragmanı (1. kısım) # İşita’nın İşlerini Raman Yapar” üzerine 2 yorum

  1. buse dedi ki:

    çok iyi bir film harika

  2. Parla dedi ki:

    Ozetler cok muhtesem tesekkurler yeni ozetleri sabirsizlikla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir