Sev Yeter 5. Bölüm Özeti 22 Haziran Fragmanı

Burak 21 Haz 2018 Haberler  0

Sev Yeter 5. Bölüm Özeti 22 Haziran’da Neler Yaşanacak ?

Kana 7 ‘nin yeni hint dizisi Sev Yeter dizisinin özetlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Mihika ve Mahir’in buluşmasında İşita ve Raman gergin anlar yaşar. Mihika , Bhalla’yı görünce çok öfkelenir ve Amma ile İşita birbirleriyle konuşmadan evlerine dönerler. Yılın en iyi yöneticilerinin seçildiği toplantıda Raman seçilince Ashok bu durumu hazmedemez. Ashok bunun öcünü almak için evinde bir parti düzenleyerek Raman’ı eski karısıyla küçük düşürmeyi planlar. Raman’ı partiye davet ettiğinde Raman önce bu daveti kabul etmez. Daha sonra Ashok eski karından mı korkuyorsun diye sorunca Raman gaza gelir ve parti davetini kabul eder.

Ödül töreninde bulunan İshita törenin ardından eve döner. Pratik , Ishita’nın keyifsiz olduğunu farkeder. Nedeninin sorduğunda Ishita Raman ve Ruhi arasında yaşananları anlatır. Pratik ise Raman oldukça varlıklı bir iş adamı onunla arayı iyi tutmak istiyorum der. Daha sonra telefonda biriyle konuşur. Ashok ile Shagon’u anlatır. Midir ve Raman , Dimple ve Ruhi ile birlikte eve gelirler. Raman , Mihir’e giderek arabanın anahtarlarını ister. Midir ise ona partiye gitmesinin doğru olmadığını söyler. Raman icab ederse tek başıma da giderim der. Midir de onunla birlikte gider. Midir ben de geleceğim der. Ishita, Dimple ve Ruhi’nin binaya girdiğini görür. Dimpla, Ruhi’ye kaba davranmaktadır.

Raman partiye gelir. Ashok , Shagun’u alarak Raman’a geitirir. Konuklara Satın Raman bizlerle diye duyurur. Shagun ile Raman’ı kıskandırmak niyetindedir. Raman çok öfkelidir ve sürekli olarak alkol alır. Garsonlardan biri Raman’ın üzerine birşeyler döker. Raman onu temizlemek için lavoaya giderken Ashok’un odasında Shagun’un resimlerini görür. Bu arada Mihir onu Ashok’un odasında görünce burada ne işin var diye sorar. Bu esnada Ruhi öksürmeye başlar. Dimple ona öksürük şurubu verir ve Ruhi uykuya dalar. Raman sarhoş bir şekilde eve gelince Ishıta ona Ruhi’nin rahatsız olduğunu söyler.

Raman , Ishita’nın üzerine yığılarak sızıp kalır.  Ishita onu alarak eve getirir. Onu koltuğa yatırır ve Ruhi’nin odasına geçer. Masadaki öksürük şurubunun bitmiş olduğunu görünce hemen Ruhi’ye ne kadar şurup içtin diye sorar. Tamamını içtiğini düşünerek onu alarak hemen hastaneye götürür. Raman’ı haber vermek için arar fakat Raman aşırı alkolden uyuyup kalmıştır. Daha sonra ev telefonunu arar fakat cevap veren olmaz. Doktor şurubun son kullanma tarihinin geçtiğini farkeder ve Ishita’yı azarlar. Ona bir form vererek doldurmasını ister. Bu esnada Bayan Bhalla uyanır ve Ruhi’nin evde olmadığını görünce büyük panik yaşar ve herkesi ayaklandırır. Ishita tekrar ev telefonunu arar. Dİmple telefona cevap verince Ishita ona olan biteni anlatır.

Dimple , öksürük şurubunun tarihinin geçtiğini görünce Simmi’yi arar. Evdekilere de olan biteni anlatmaz ve bir şey söylemez. Bayan Bhalla ise Ishita’yı , Rumi’yi kaçırmakla suçlamaktadır. Sabah olmak üzereyken Ishita neden kimse hastaneye gelmiyor diye merak eder. Ishita Amma’yı arayarak haber verir. Amma ise nişan saatine az kaldı diye uyarır. Bu sırada Ishita’nın şarjı biter ve telefonu kapanır. Raman uyanınca hemen Ishita’nı evine gider. Kapının kilitli olduğunu görünce panikler. Ruhi’nin , Ishita ile bir arada olduğunu tahmin eder. Bu arada doktor Ishita’nın yakını olmadığı için imzasını kabul etmez. Ishita annesine ulaşmaya çalışır.

Ardından evine gider ve Shagn’a olanları anlatır. Ruhi için form imzalanması gerektiğini söyler. Bu sırada polisler Amma’nın evine gelir ve Ishita’nın , Ruhi’yi kaçırmakla suçlandığını söyler. Polisler evi aramaya başlayınca Simmi çaktırmadan öksürük şurubunu Ishita’nın odasına koyar. Polisler şurubu delil olarak alırlar. Komiser , Amma ve Appa’nın karakola gelmesini ister.  Raman’ın eski karısı ve Ruhi’nin annesi olan Shagun kocasından çekindiği için hastaneye gidemez.

Öte yandan Ruhi uyanır ve doktor durumunun iyi olduğunu söyler. Tedaviyi kuralların dışına çıkarak izin formu olmaksızın yaptığını söyleyince Ishita teşekkür eder. Ruhi’yi alarak eve giderler. Bayan Bhalla hemen atılarak Ruhi’yi alır. Mihika ağlayarak olanları anlatmaya çalışır. Ishita’da aynı şekilde kendini ifade etmeye çalışmaktadır ve karakola giderek olanları anlatacağını söyler. Pratek böyle bir evlilik kariyerime zarar verebilir şimdilik nişanı askıya almak zorundayım der.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 5. Bölüm Özeti 22 Haziran Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. Işıl❄ dedi ki:

  Guljan ablam ikizim netim az olduğu için yorumlara katılamıyorum.
  Nasılsın ablam canım ablam ya ben eski günleri özledim seni tyllayı ben iyiyim sen nasılsın canım ablam❤ bu arada ablam çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah sana ablam kendine çok iyi bakman lazım sen bizim için önemlisin:):):):):)
  Kızın ve oğlun nasıllar benim için öp onları.
  Eşin nasıl selam söyle Enişteme benim ikizime bakıyormu ha)) annenin ellerinden öpüyorum.

 2. GULJAN dedi ki:

  Isiljim sende burdamysyn seni cok ozledim ikizim nasylsyn

 3. Anonim dedi ki:

  Yeni özetler neden gelmiyor.

 4. &Aynur& dedi ki:

  isil abla sana katiliyorum)))
  cok guzel)))))

 5. Işıl❄ dedi ki:

  Gerçekten bu filim harika bölümde çok güzeldi:):):)

 6. &Aynur& dedi ki:

  cok guzel bir bolum)))
  goker abi mukemmel olmus)))
  eline saglik)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.