Sev Yeter 49. Bölüm Özeti 23 Ağustos Perşembe Fragmanı (2. Kısım)# Issu Romi’yi tokatlar

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 49. Bölüm 23 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak?

Simmi odasına gider ve Raman onu takip eder. Sarika ve Romi arabadan inerler. Sarika’nın üzerine örttüğü şalı bankta bir yere sıkışır ve onu kurtarmaya çalışırken Romi fark ettirmeden onun fotoğrafını çeker. Issu olanları izlemektedir ve Romi’nin bu hareketine deli olur. Sarika Issu ile görüşmeye gelir. Issu Romi’ye gider ve onu sen yaptığın hatalardan ders almıyor musun diyerek tokatlar. Simmi ve Raman konuşurlar. Simmi evli bir kadın olacakken şimdi bir dulum ve tek başına babasız çocuk büyütmesi çok zor  der. Raman Parmeet’in iyi bir insan olmadığını açıklamaya çalışır fakat Simmi dinlemeyi reddeder.

Akşam Raman ve Issu Simmi hakkında konuşur.Issu ilk aşkları, kalp kırıklıklarını ve ayrılıkları unutmanın zor olduğundan bahsederler. Issu ailesinin desteği ve onların sevgisi ile iyileştiğini söyler. Raman Parmeet Simmi’nin ilk aşkı, Shagun’da benimkiydi der.

Ertesi gün Issu kliniğe gider. Issu Sarikaya Romi’nin arayıp aramadığını sorar onunla konuşmamasını ister. Sarika sadece arkadaş olduklarını ve telefonlarını açmadığını söyler. Raman ofiste Issu’nun ilk aşk ile ilgili söylediklerini düşünmektedir. Acaba Issu mutsuz mu diyerek sesli şekilde düşünmeye başlar. O esnada Issu arar ve öğle yemeği yemeyi teklif eder. Öğle yemeğinde Issu Ruhi’yi yarın okuldan alırmısın önemli bir ameliyatım var der. Alamazsan Bay Bhallaya söyler misin diye ekler. Romi onları yemek yerken görür ve Sarika’nın klinikte yalnız olduğunu düşünür ve gider. Raman geçen geceki konuşmalarından bahseder. Isshu (onu kısır olduğu için bırakan eski sevgilisi) Subbu’nun onun geçmişi olduğunu Ruhi ve Raman’ın onun şimdisi ve geleceği olduklarını söyler. Issu biraz utanmış hissederek onun hakkında artık hiçbir şey hissetmiyorum der.

Romi klinikte Sarika ile buluşur. Ona neden telefonlarıma cevap vermiyorsun der. Sarika bataryam bitmiş lütfen gider misin der. Issu seninle görüşüp görüşmediğimi soruyor der. Sarika düşerken Romi onu tutar. Sarika onu bırakmasını söyler bu esnada Issu gelir ve onları bu vaziyette görür. Romi’ye kızar. Yanlış davrandığını düşünür Sarikaya böyle davramazsın der. Sarika ona yardım etmeye geldiğini ve sadece arkadaş olduklarını söyler. Sen bana onunla konuşma dedin bende telefonlarını açmadım benimle konuşmak için buraya geldi der. O seni bu şekilde kızdıracak ne yaptı der. Bence sen onu yanlış anlıyorsun der. Issu o seni korkutuyor mu der . Sarika hayır der. Romi ayrılır. Gece Romi Issu’nun ona attığı tokadı ve söylediklerini düşünmektedir. Issu onunla konuşmak için gelir. Issu Romi’ye üzgün olduğunu ve hata yaptığını söyler. Romi üzülme be yanlış adamım zaten der. Issu herkes hata yapar bugün benim yaptığım gibi der. Romi Raman haklı ben faydasız biriyim. O bana herkesin içinde hakaret etti. Sarika’nın onun kalbine dokunduğunu söyler.O bana hakaret ederken Sarika oradaydı. O çok üzüldüğümü görünce beni mutlu hissettirmeye çalıştı. Yanlış adam olduğumu biliyorum ve birçok yanlış şey yaptım ama Sarika’ya yanlış yapma niyetim olmadı der. Telefonu alıp bütün  fotoları silmesini ister. Issu hayır der. Çok aptalım, meselenin başka bir şey olabileceğini düşünmedim, çok hızlı tepki gösterdim beni affet der.

Sabahleyin  Ishita Ruhi’yi uyandırır. Raman gelir ve Ishita Adi’nin nasıl olduğunu sorar. Raman iyi, toplum hizmetinde çalışıyor ve okulda iyi raporlar alıyor der. Ruhi uyanır ve onları günaydın diyerek selamlar. Raman ona sarılır. Ruhi bugün çok iyisiniz der, öğretmenim erken uyanan insanların iyi göründüğünü söylüyor der. Ruhi Raman’a dünyadaki en iyi ve en yakışıklı baba olduğunu ve onu çok sevdiğini söyler. Ishita onları mutlu görür. Raman’a gelmesini söyler. Raman gelir ve ne oldu diye sorar. Raman neden beni aradın, kıskanıyor musun? Hayır der, Ruhi size bir video oyunu istediği için sana yağ çekiyor der. Bana sordu, ben de hayır dedim, sana soruyor. Ben hayır dedim, şımarık olmasını istemiyorum. Ayrıca, derslerine konsantre olmasını istiyorum der. Raman onu şımartmayacağını söyler, ona vereceğim der. Tartışırlar. Issu onun annesi olduğunu söyler, onun için neyin doğru ve yanlış olduğunu ben biliyorum der, video oyunu almayacak ve bu son der. Raman, Issu’ya anneme daha çok benzediğini söyler, eğer Ruhi Ishita’ya çekerse, kocasına acıyacağım der.

Shravan da Ryhi gibi video oyunu oynamak ister ancak Vandu izin vermez. Akşam komple aile kriket maçı oynar ve çok güzel zaman geçirir.

 

 

 

 

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.