Sev Yeter 48. Bölüm Özeti 22 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım)#Hakim asıl hatanın ebeveynlere ait olduğunu söyler

Burak 19 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 48. Bölüm 22 Ağustos Çarşamba Neler Yaşanacak?

Issu mahkeme salonuna  yemek getirmiştir ve Issu yemekleri alması için Shagun’a sorar. Shagun Issu’ya susmasını söyler. Issu bana iyi davran ben sadece yemek getirdim şimdi Adi’nin neden bu kadar şımarık olduğunu daha iyi anladım der. Shagun sen asla anne olamayacaksın, bana anne olmayı mı öğretiyorsun diyerek dalga geçer. Issu ona Ruhi’nin annesi olduğunu ve onu hiçbir zaman şımartmadığını söyler. Raman’ın Adi için doğru olanı yaptığını nasıl göremezsin diyerek kızar.

Ertesi gün dava başlar. Hakim Adi’nin çok küçük olduğunu, onun hatasının olmadığını asıl hatanın ebeveynlerine ait olduğunu belirtir. Adi’nin rehbere ihtiyacı olduğunu ve cezayı hak etmediğini söyler. Ailesinden ona iyi bir rehber olmasını ister ve böyle bir hatanın tekrar yapılmayacağının garantisini alır. Hakim Adi’nin annesinde mi yoksa babasında mı kalacağına daha sonra karar vereceklerini söyler. Shagun Raman’ın Adi’den uzak durmasını ister ve ayrılır. Issu Raman’la gurur duyduğunu, Adi ve Ruhi’nin senin gibi babaları oldukları için çok şanslı olduklarını söyler. Adi ağlayarak Ashok’a sarılır ve ona baba der. Daha sonra Ashok gelir ve kolej çocukları gibi Shagun’a aşık olduğunu ve onu affetmesini söyler. 5 karatlık yüzüğü çıkararak evlenme teklif eder.  Ashok yüzüğü Shagun’un parmağına takar ve birbirlerine sarılırlar. Issu ve Raman eve dönerler. Issu Ruhi’ye sarılır ve Raman desteği için Issu’ya teşekkür eder.

Sarika ve Romi pazarda meyve alırken karşılaşırlar. Sarika yüksek fiyat söyledikleri için Romi’ye pazarlık etmesini söyler. Romi ona öğretmesini söyler ve Sarika satıcı ile pazarlık eder ve Romi ona bakarak gülümser ve ondan hoşlanır. Raman Issu ile tatil yapmak istemektedir. Issu buna sevinir ve tüm ailenin gelmesinin iyi olacağını düşünür. Raman Mihir’i arar ve en iyi oteli ayarlamasını Issu’yu uzun zamandır kırdığını ve bu tatilin onun için bir şans olacağını söyler. Issu Raman’ın uzun zamandır bu şekilde gülmediğini bunun için bütün aileyi otele çağırmayı planlar. Shravan ve Ruhi Vandu’nun bebekle ilgili raporlarını görmüştür. Shravan Ruhi’ye bir kız kardeşi olacağını ve onun şimdi annesi Vandu’nun karnında olduğunu söyler. Ruhi Lord bize bebekleri hastaneden gönderir der. Shravan annesinin karnından der. Ruhi o zaman Issu anne bana yanlış söyledi der. Issu’ya bebekler nereden gelir diye sorar. Shravan annesinin karnından geldiğini söyler. Issu Ruhi’ye babana sor der. Raman Lord bebekleri annelerin karnına gönderir ve doktorla oradan alır ve hemşireler bebeği bize verir der. Issu çok hoş diyerek alkışlar. Ruhi babasının çok akıllı olduğunu söyler ve bebek istiyorsanız babaya söyleyin o bebeği getirir der.

Mihir Mihika’ya Raman Issu’ya romantik bir hafta sonu düzenleyecek der ve bunu kimseye söylememesini ister. Mihika da Mihir’e sen hiç romantik değilsin, bana hiç romantiklik yapmıyorsun der. Mihir o zaman sana  romantik bir hafta sonu planlayacağım, hazır mısın  der. Mihika kahve içmek için gelmek isteyen Amma’ya yarın meşgul olacağını, çalışacağını söyler. Mihir yarın çalışacak mısın diye şaşırmış olarak sorar. Mihika yarınki programları ve Mihir’in süprizi için yalan söyledim der.

Sabah olur ve Raman uyanır ve bütün bagajları hazırlanmış olarak görür ancak neden bu kadar çok eşya aldığını merak eder. Issu her şeyi hazırlamış diye düşünür. Issu tüm aile ile pikniğe gideceğiz der.Bütün aile pikniğe gitmek için eve gelir ve Raman şaşırır. Mihika Mihir’i arar. Mihir odanın düzenlemesiyle meşguldür. Mihir’e Raman’ın romantik planı suya düştü Issu tüm aileyi pikniğe davet etmiş, sen de gel herkesle beraber bizde gidelim der. Mihika Issu ile görüşür ve Raman’ın ona piknik düzenlediğini söyler. Issu o nereden biliyor der. Mihika bütün düzenlemeleri Mihir’e yapmasını söyledi der. Issu hayır o beraber olacağımızı söylemişti der. Raman Mihir’e bir problem mi var. Herkes geliyor mu der. Mihir her ikisininde piknik düzenlemek için plan yaptığını söyler. Issu ve Raman arabaları ile ayrılırlar. Issu yolda uyur ve uyandığında neden hala varmadıklarını düşünür.Birisine yolu soralım der. Raman teknolojiyi bilmiyorsun telefonda navigasyon var der.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.