Sev Yeter 47. Bölüm Özeti 21 Ağustos Salı Fragmanı (2. Kısım)# Raman gerçekleri hakime anlatır.

Burak 16 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 47. Bölüm 21 Ağustos Salı Neler Yaşanacak?

Raman gerçekleri Issu’dan sakladığı için kendisini kötü hissetmektedir ve Issu ile konuşmayı düşünür.  Issu anne babalar çocukları için her şeyi yapar ancak çocuğun  hatalarının ebevenyleri tarafından üstü örtülmesi halinde ileride birçok hata daha yapacağını ve her hatadan sonra ailesinin hatasını örtbas etmesini bekleyeceklerini söyler. Alınan dersler çocuğu doğru insan yapar der. Bunları Adi’ye kimsenin öğretmediğini eğer onlarda sessiz kalırsa /öğretmezlerse kimim öğreteceğini düşünür. Raman Adi için endişelendiğinden bizimle arasının bozulmasını göze alarak onu korumak için olanları gizledi der. Keşke Raman gelerek olanları bana söylese der.

Shagun, dün kötü bir şekilde Adi’yi azarladığı için onunla konuşur ve kızar. Onu mutlu etmek için para verir ve kantinde arkadaşlarına bir şeyler almasını söyler. Bugün önemli bir gün, bu mahkeme davasını sona erecektir der. Raman asla senin incinmene izin vermez ve sözünü tutar çünkü baban seni çok seviyor der. Bu kaza hakkında kimseye bir şey söylememesini ister.  Adi ona teşekkür eder ve sarılırlar. Daha sonra Adi’nin arkadaşları için bir parti düzenleyeceğini ve Raman’ı çağıracağını söyler.

Mihir Raman’ı arayarak toplantıya gelmesini ister. Mihir üzgün olduğunu söyler ve onu affetmesini ister. Seni her zaman destekledim fakat bu sefer sana karşıydım. Sen daima doğru olanın desteklenmesini istersin. Ben seni bu davada yanlış buldum der. Raman sana haksız olduğumu nasıl söyleyebilirim der. Bazen bazı şeyler doğru ve yalanların üzerindedir ben bittiğine sevindim der ve birbirlerine sarılırlar.

Raman Adi’nin okul disiplin kurulundan telefon alır ve hemen gelmesi söylenir. Müdür Adi’nin yasak olmasına rağmen  okula cep telefonu getirdiğini söyler. Adi öğretmenleri ile tartışır. Onlara bağırır ve babasının hiçbir şeyin olmasına izin vermeyeceğini söyler. Müdür siz onu ne yaparsa yapsın koruyacak mısınız der. Ona nasıl bir mesaj verdiniz der. Adi adına Raman özür diler  ve Adi’yi azarlar. Shagun Raman’a cumartesi parti düzenleyeceğini ve gelmesini söyler. Raman parti düzenleyerek Adi’yi şımartıyorsun der. Raman Shagun’u azarlar. Adi’nin hayatını mahvettiğini söyler. Shagun Adi Adi bu partiden memnun kalacak Adi’nin hayatının bir parçası olmasına izin verdiğim için bana teşekkür etmelisin der. Raman kendi ellerimle çocuğumun hayatını mahvediyorum der.

Raman Issu’nun kliniğine gelir . Issu’nun elini tutar ve çok büyük bir hata yaptığını ona söylemesi gerektiğini söyler. Issu ne oldu der. Raman kazayı Adi yaptı der. Sana bunu söylemeliydim diyerek üzülür. Issu bunu bilmeyi haketmiyormuydum diye sorar. Shagun’u desteklemesine kızdıklarını ama altında yatan sebebin Adi olduğunu biliyorum der. Adi’yi araba kullanırken gördüğünü ve Shagun’un daha önce kaza yaptığına dair onu azarladığını duyduğunu söyler. Ben senin Shagun’u desteklemediğini biliyorum der. Her ikisi de ağlarlar. Raman Adi’yi desteklemekle hata yaptığını söyler, onu polise vermeliydim der. Shagun Adi’yi çok fazla şımarttı der. Anne çocuğunu şımartmadan, azarlamadan doğru yolu göstermeli aynı senin Ruhi’ye yaptığın gibi der. Shagun annelik görevini yapmıyor. Kendi ellerimle çocuğumu kaybediyorum şimdi o benim masum oğlum değil, ben onu doğru yola kayacağım der. Alacağım kararda yalnız yürüyemeyeceğim desteğine ihtiyacım var der.

Daha sonra görevli polis memurları Adi’yi karakola götürmek için gelirler. Shagun bunu Issu’nun yaptığını düşünür. Shagun Adi’ye hiçbir şey söylememesini söyler. Shagun Raman’ı arar ve olanları anlatır. Issu şikayet etti der. Raman kendisinin gerçeği hakime anlattığını söyler. Shagun şok olur. Bunu nasıl yaparsın Raman der. Raman oğlunu çok sevdiğini ama onu hataları için destekleyemeyeceğini söyler. Sen annesin görevini aksatıyorsun ama ben yapmayacağım der.

Hakim Adi’yi sorgular. Bayan Bhalla Issu’ya kızar neden Adi’ye bunu yaptığını sorar. Issu Adi’nin yakalanmasını Raman istedi der. Raman gelir ve onaylar. Herkes şok olur. Hakim kararını yarın açıklayacağını söyler ve Adi’yi çocuklar için olan nezarethanede tutarlar. Amma hakime Adi’nin kazayı yapmadığını söyler ve davayı geri çektik der. Hakim bu ilk sefer olduğu için Adi’ye ceza vermeyeceğini onun için başka bir çözüm bulacağını söyler. Burada çocuklar için düzenlenen gözetim yerinde bir gün kalacağını söyler. Adi Shagun’a onu durdurmasını söyler. Shagun ağlar. Shagun Raman’a kızar. Sen nasıl bir babasın der. Bu yüzden seni bıraktım Ashok’layım der. Bir daha Adi’yi almana izin vermeyeceğim der.

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 47. Bölüm Özeti 21 Ağustos Salı Fragmanı (2. Kısım)# Raman gerçekleri hakime anlatır.” üzerine 5 yorum

 1. Parla dedi ki:

  Simdi sevmiyorki gelecekteki bolumlerde sevecek. Shagun cocuklari goturuyor ve cocuklara yalan soyluyor ki guya ishita ve ramanin sizin benim yanimda olmanizdan haberi var aslinda kaciriyor. Cocuklari bir evde birakib kendiside bi yere gidiyor. Issu da cocuklarin yerini oyrenmisdir. Ruhi ac oldugu icin adi ona yemek yapmaya karar verir bu arada qaz acik kalmis adi ocaği yandirirken her yeri alev burur. Issu da shagun da oraya gelmisler tartisirken alevleri gorurler ikisi de iceriye girerler ruhi ve adi sikisib kalmislar adi shagunu cagirirken shagun alev oldugu icin korkub kacar ve isshu cocuklari kurtarir adi de issunun onu kurtardigini shagunun kactigini oyrenince issiyu sevmeye baslar

 2. Jemal dedi ki:

  Adide issuyu sevmeye basliyo

 3. Jemal dedi ki:

  Yani issu kısır falan degilmis

 4. Jemal dedi ki:

  Biliyomusunuz gelejekdeki bolumlerde issu hamile

 5. Jemal dedi ki:

  Vay canina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir