Sev Yeter 46. Bölüm Özeti 20 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)# Ishita’nın Avukatı Shagun’u Sıkıştırır.

Sev Yeter 46. Bölüm 20 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak?

Mahkeme başlar. Avukat Bayan Kaur Shagun’un Amma’ya çarptığını iddia eder. Simmi Raman’ın tarafını tutmaktadır. Bayan Bhalla bunu Issu’ya söyler. Ondan utandığını belirtir ayrıca Parmeet’in intikamı almak istiyor herhalde der. Issu erkek kardeşi olduğu için tutması doğal der. Shagun daha sonra tanık kürsüsüne çıkar. Önce kendisini tanıtır. Raman’dan boşandığını söyler. Oğlunun sorumluluklarının üzerinde olduğunu söyler, bu Raman’ın şu anki karısı Ishita’nın söylediği gibi değil der. Hala çocuklarının babası Raman ile görüştüğünü söyler ve Issu buna dayanamıyor der. Issu benden intikam almak istedi. Lütfen benim ve çocuklarım için adaleti sağlayın der. Bayan Kaur araya girer ve çok güzel rol yaptığını söyler. Avukat arabanın plakasını sorar. Shagun numarayı söyler ve bu arabayı Ashok Adi için aldı der. Avukat arabayı neden hemen kazadan önce ucuz fiyata sattıklarını sorar. Shagun küstahça problem yarattığı için sattık bu suç mu der. Avukat ben size suç olduğunu söylemedim ki neden savunmaya geçiyorsunuz der.

Adi’yi ogün okuldan kim aldı der. Shagun şoför aldı der. Seni spadan kim aldı der. Shagun yine şoför der. Avukat bize araba kullanmayı bildiğinizi söylemişdiniz der. Yaşlı kadına nasıl çarptınız der. Avukat arabanın yeni sahibini (ki arabayı çok uygun fiyata alan) tanık olarak davaya çağırdığını ve birazdan burada olacağını söyler. Hakim 15 dakika kadar daha bekleyeceklerini yoksa tanık olarak alamayacaklarını söyler. Avukat belkide birisi onun buraya gelmesine engel oldu der. Sonra Romi tekerlekli sandalyede Ravipal’i getirir. Issu gülümser. Avukat Ravipal’i sorgular. Arabayı nasıl park ettiğini kendisinin tekerlekli sandalyede olduğunu söyler. Ravipal şoför tuttuğunu söyler o beni doktora götürdü der. Avukat son 2 aydır Ravipal’in hastaneye gitmediğini ispat eder. Ashok’un şirketinden 1 lakh lik çek aldığını gösterir. Araba Shagun’laydı neden yalan söylediniz der. Shagun Ravipal Ashok’un özel şoförüydü ayağını kırdı ve işini kaybetti der. Avukat arabanın tamire gitmesi ile alakalı da sorular sorarak Shagun‘u sıkıştırır. Ayrıca Avukat Bayan Kaur Ravipal’i de sıkıştırarak yalan söylediği için hapse atılabileceğini söyler. Ravipal hiçbir şey bilmediğimi söyler, ne imzalamam söylendi ise orayı imzaladım, yaşlı bir kadına çarptığını bilmiyorum, kimseye zarar vermedim. Ayrıca avukat Ashok’un sahte satış evrakları düzenleyerek Shagun’u kurtarmak istedi der.

Ruhi okulda Adi’nin yanındadır ve Adi Issu’nun Shagun’u hapse göndermek istediğini söyler. Ruhi dayanamaz ve ağlar. Avukat sorularına devam eder. Shagun un kaza günü nerede olduğunu sorar. Shagun alış- veriş merkezindeydim der sadece vitrinlere bakıyordum herhangi bir şey almadım der. Avukat bir şeyler yediğini veya içtiğini sorar belkide bir kahve içmek için yemek bölümüne gitmişsiniz der  Shagun evet der. Avukat Shagun yalan söylediğini, o alışveriş merkezinde yemek yeme bölümünün olmadığını söyler.

Siz orada değildiniz ve kazayı yaptınız der. Raman Shagun’u korumak için söz alır. Evet o yalan söylüyor. Mall’da değildi  ve onunla ben birlikteydik der. Issu ağlar. Avukat eski karınla ne yapıyordun der. Raman o bu davanın konusu değil der. Avukat o zaman siz onu çok seviyorsunuz ve onu korumak istiyorsunuz der. Issu avukatı ile görüşmek ister. Hakim dava yarın devam edecek der. Issu çok sinirlenmiştir ve avukatına Raman’ın o gece Amma’yı hastaneye götürdüğünü, Shagun’u korumak için yalan söylediğini söyler .Raman bunu duyar. Issu Raman’a çok kızmıştır. Ona herkesin içinde imajını ve saygınlığını kaybettiğini söyler. Sadece ben değil bütün ailem kırıldı der. Biz onun yalan söylediğini biliyoruz der.

Ramna Shagun ile konuşur. Eğer sana bir şey olursa Adi kazayı yaptığını itiraf edecek der. Bunu Adi için yaptığını ona söyle ve sana kötü bir şey olmasına izin vermesin der. Issu ve Bhallalar eve gelir. Bayan Bhalla Raman’ı desteklediği için Simmi’ye kızar. Bay Bhalla onu sakinleştirir. Simmi tabiki de kardeşimi destekleyeceğim der.

 

Değerli arkadaşlarım kardeşim Irmak Arıcı’ya desteklerinizi bekliyorum…

dizibilgi google play

Sev Yeter 46. Bölüm Özeti 20 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)# Ishita’nın Avukatı Shagun’u Sıkıştırır. (9 Yorum)

  1. Merhaba pinar hanim gercekten kardesinizin sesi harika. Bize boyle dizilerin ozetlerini verdiyiniz icin size coook ama coooooooook tesekkur ederim. Iyi ki varsiniz

  2. Pınar ablacım kardeşinin sesi çok güzel maşallah nazar değmesin inşallah)) desteğim herzaman ırmak ablamızla))) ablamızın sesine nazar değmesin ❤❤

  3. pinar ablammmm ozet harikaaaa))))
    eline emegine saglik))))))
    tesekurlerrrr))))
    yeni ozeti merakla bekliyorummmmmm))))))