Sev Yeter 45. Bölüm Özeti 17 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Ailedeki herkes Issu’yu destekler.

Burak 13 Ağu 2018 Sev Beni  0

Shagun Rama’nın ofisine gelir. Raman, dünyaya olduğu müddet Adi için savaşacağını söyler, Adi’ye bir şey olmasına izin vermeyeceğim der. Beni dinle, Ishita çok zeki ve iyi bir anne, bizi anlayacaktır, lütfen bana izin ver Adi’yi ona söyleyeyim der.  Shagun hayır der, bana söz vermiştin, ona güvenmiyorum, o Adi’nin annesi değil, onun annesi benim, asla ona gerçeği söyleme der. Raman  tamam der, kimseye gerçeği söylemeyeceğim.  Shagun ayrılmak üzere iken Mihir onunla konuşmak ister ve Sahgun Mihir’in odasına girer. Mihir ne yaptığını sorar. Shagun onu tersler. Git ve Raman’a sor der. Bayan Bhalla Romi’yi arar ve Issu ile yemek gönderdiğini söyler. Issu geldi mi diye sorar. Issu bu arada Raman’ın ofisine gelir ancak Shagun ile karşılaşmazlar.

Issu Ruhi’nin okul ile ilgili evraklarının imzalatmak için ofise gelmiştir. Raman onu durdurmak ve onunla konuşmak ister. Okul evraklarını unuttuğu için özür diler.  Issu evrakları imzalattıktan sonra çıkar ve asansöre biner. Shagun ile Issu aynı asansördedirler, asansör arızalanmıştır ve kat arasında sıkışıp kalır. Issu ve  Shagun biribirlerini görürüler. Shagun konuşmak istemediğini Raman’ın kendisini kurtaracağını söyler. Issu ise suçunu kabul etmesini ister. Shagun avukatı ile ve Raman’la görüştüğünü bu dava ile ilgili endişelenmemem gerektiğini  söylediler der. Bu esnada yüzü terlemiştir Issu bunu fark eder ve yalan söylediğin yüzünden anlaşılıyor der. Asansörün kapısı açılır ve Raman ikisini de aynı asansörde gördüğüne şaşırır. Elini Issu’yu içeriden çıkarmak için uzatır. Shagun elini tutmak ister. Raman Issu elini tut der. Issu Mihir’in ona yardım etmesini ister ve Mihir’in elini tutar. Raman daha sonra Shagun’u sıkışmış asansörden çıkarır. Mihir Issu ile görüşür. Kendisi daima Raman’ın tarafını tuttuğunu ancak bu sefer Raman haksız olduğu için Issu’yu tuttuğunu ve onu destekleyeceğini söyler.

Ashok Shagun’u Raman ile görüştüğü için azarlar. Sahgun Ashok ile tartışır. Mahkeme kararını gördün mü, şimdi mutlu musun, bana karşı dava açılıyor.Planın yanlış gitti. Benim hapse gideceğimi görmen seni mutlu mu ediyor ? diye sorar.  Bana dokunma Raman bana yardım ediyor sen hiçbir şey yapmıyorsun der. Issu avukatı ile görüşür ve Shagun un cezalandırılması için her şeyi yapmasını ister. Arabayı satın alan adamın telefonunu ona görüşmesi için verir. Shagun Raman’a Adi’nin mahkeme davasıyla ilgili her şeyi bildiğini söyledi. Adi gelir ve sözlerini tutmayacağını söyler, annemi Ishita’nın için hapse mi göndereceksin der. Eğer anneme bir şey olursa mahkemeye gelip tüm gerçekleri anlatacağım der. Raman hayatta olduğum sürece sana ve annene  bir şey olmasına izin vermeyeceğim der.

Raman eve geri döner ancak kimse onunla ilgilenmez. Herkes yaptıklarından ötürü Issu’nun tarafını tutmaktadır. Raman acıkmıştır ancak evdeki hiç kimse bu konuda hazırlık yapmamıştır ve yemek için kimse onu beklememiştir. Kendisi mutfağa giderek karnını doyurmak ister. Dolaptan yemeği çıkartırken döker ve üstünü değiştirmeye gider. Geldiğinde ise Ruhi onun için yemekleri ısıtmıştır. Bu Raman’ın çok hoşuna gider ve kızının büyüdüğünü düşünür. Bu saate kadar neden uyumadığını sorar. Ruhi yemeğe yalnız oturmanı istemedim der. Ruhi Issu annesinin onun odasında kaldığını söyler. Issu’yu neden üzdün baba diye sorar. Raman gözünden yaş akar. Ruhi yemek acı mı baba der Raman yok der ve göz yaşlarını siler.Ruhi odaya geri döner ve Issu’ya bana be söylediysen aynen yaptım anne der. Issu teşekkür eder. Ruhi babasının yanına yatmaya gider.

Ertesi gün mahkeme görülecektir. Sahgun mahkemeye gitmek için hazırlık yapar biraz geç kalmıştır. Ashok da gelmek ister ancak Shagun izin vermez. Raman evden Bayan Bhalla’yı ve Issu’yu alarak mahkemeye gider.İniş sırasında Issu’nun sarisi kapıya sıkışır. Mahkeme salonuna Shagun dışında herkes gelmiştir. Raman onu merak eder. Sonra Shagun da salona gelir. Amma Issu’nun avukatı ile tanışır ve onun elinden geleni yapmasını söyler. Bayan Bhalla Shagun ‘u avukat bayan Kaur’a gösterir. Daha sonra Bayan Bahalla Shagun’a hakaret eder ve Amma’nın kurtulduğuna sen şükür et der.

Sev Beni Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? Sev Beni Başlama Tarihi

“Sev Yeter 45. Bölüm Özeti 17 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Ailedeki herkes Issu’yu destekler.” üzerine 2 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Teşekkürler

  2. &Aynur& dedi ki:

    pinar ablammm coook guzelll olmuss)))
    eline emegine saglik)))
    yeni ozetleri merakla bekliyorum)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir