Sev Yeter 44. Bölüm Özeti 16 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım) #Ishita Raman’ın Shagun ve çocuklarla pikniğe gitmesine izin verir

Burak 08 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 44. Bölüm 16 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak?

Bölüm Raman evden  ayrılması ile başlar. Ishita ve Mihika Vandu’yu kızdırır. Ammi Vandu’nun hamileliğini söylemediğini söyler. Ishita kliniğe gider. Sarika, birisinin beklediğini söyler, hasta değil yalnız der. Bekleyen  Ashok Khanna’dır ve kişisel bir şey konuşmak zorunda olduğu için geldiğini söyler. Ishita, ona neden buraya geldiğini sorar. Ashok seninle Raman ve Shagun hakkında konuşmak istiyorum der. Raman Pathak ve Shagun’la konuşur. Pathak, CCTV kameraların kazayı yakaladığını söyler. Görüntüleri tekrar kontrol edebilirler ve durumun o zaman  kritik olacağını söyler. Shagun, herhangi bir ihtimal yok mu? bu olamaz, Raman lütfen bir şeyler yap der. Pathak, çekimlerin polis karakolunda olduğunu söyler.

 

Ashok, Ishita’ya, benimle ilgilenmediğinizi biliyorum, ancak Shagun ve Raman arasında olanları istemiyorum, Shagun’u uyardığım, ama ben dinlemiyor ve anlamıyor der hatta Raman da dinlemiyor der. Ashok, Ishita’ya, Shagun’un artık karısı olmadığını Raman’a söylemesini istiyor.  Ishita, özellikle Ashok’tan kocam aleyhine hiçbir şey duymak istemiyorum der Ashok’a gitmesini söyler. Ashok, Raman’a çok güvenme der. Ishita Raman ve Shagun ‘un konuşmalarının oğulları hakkında olduğunu ve yanlış bir şey olmadığını söyler, ona güveniyorum ve size bunu göstermem gerekmiyor der. Ashok güvenin iyi olduğunu söyler, ancak kör güven yanlış der ve ayrılır.

 

 

Pathak, çekimleri alırlarsa ciddi bir sorun olabilir der ama bir şeyler yapmaya çalışacağını ekler. Raman, Pathak’a müfettişe rüşvet vererek ve görüntüleri almasını ister. Raman, Shagun’a herkese yalan söylüyorum, yasa dışı çalışma yapıyorum der. Shagun üzgün olduğunu söyler. Ishita eve gelir ve Raman ve Shagun hakkında düşünüyordur. Raman’ın Adi’nin meselesini söylediğine kendisi için yeter Ishita der. Ishita, Raman için beklemem gerekir bana doğru zaman geldiğinde ne olduğunu söyleyecektir ona güveniyorum der.

 

Ruhi gelir ve Ishita ile konuşur. Bebeklerin hastaneye nasıl geldiğini sorar? Ishita, tanrının bebekleri verdiğini ve onları hastaneye gönderdiklerini, ebeveynlerin onları hastaneden aldıklarını söyler. Ruhi, küçük bir erkek kardeş vermesi için tanrıya dua ettiğini söyler, Issu ve Baba hastaneye gidin ve onu benim için alın der. Ishita ağlamaya başlar.  Ishita, tanrı’nın zaten Ruhi’ye iyi bir erkek kardeş verdiğini ve bunun da Adi olduğunu söyler. Ruhi Adi’nin onunla oynamadığından ve Adi’nin onu okulda kızdırdığından şikayet eder. Raman, tüm kamera görüntülerini Pathak’ın temizlediğini söyler ve Shagun’un endişe etmemesini ister. Shagun, Adi korktuğunda, Tanrıya şükür diyor. Raman ona korkmayacağını söyle der, Shagun Adi’nin evde olduğunu  görünce şok olur. Adi’nin okul öğretmeni, Aditya Adi’nin kustuğunu söyler. Shagun doktor arayacağım der. Shagun doktorun sana enjeksiyon verdiğini söylüyor, daha iyi hissedeceksin.

 

Adi lütfen gidelim diyor, iyi hissetmiyorum. Raman’ın, sözünü daima tuttuğunu, korkmamasını, hiç kimsenin onları ayıramayacağını, sen, ben, Ruhi ve Raman’ın küçük bir yolculuğa çıkacağını ve bir değişim yaşayacaklarını söyler. Keşke bir aile olarak beraber olsak bu şansı tekrar yakalayabilir miyim? bilmiyorum der. Adi istersen babasıyla konuşabileceğini , onu arayacağını söyler. Shagun neden tatile veya pikniğe gitmemeliyim? Ishita’nın hiç kimsenin Shagun’un yerini alamayacağını bilmesinin zamanı geldi der. Adi Raman’ı arar ve bir günlüğüne onu Delhi’den çıkarmasını ister. Raman gülümser. Adi, Ruhi’yi özlediğini ve onu da getirebileceğini söyler. Raman evet der. Adi babasına tatile sen, annem ve Ruhi ile birlikte gidelim diyor. Raman şok olur ve iyi der, gideceğiz. Raman, Ruhi ile ve Ishita olmadan bunun nasıl mümkün olabileceğini düşünür? Raman uzun yıllar sonra oğlu Adi’nin tatil yapmak istediğini ve hep bunu hayal ettiğini söyler.

Ishita odadır ve elbiselerini diker. Raman Ishita’ya söylemek zorunda olduğunu, Ishita’nın onu anlayacağını düşünür. Raman Issu’ya piknik yapmayı planladığını söyler. Ishita iyi bir fikir der, Ruhi çok mutlu olacak. Ishita herkesi alacak mıyız diye sorar, Simmi ve Ananya için de iyi bir değişiklik olur, otobüsle mi gideceğiz der. Ishita heyecanlanır. Raman Adi, Ruhi ve Shagun, ben onlarla gidiyorum der. Ishita eline iğneyi batırır. Raman Ishita diye seslenir. Ishita iyi olduğunu söyler. Raman, Adi’nin bunu altı yıl sonra bana sorduğunu ve ona hayır diyemediğim için üzgün olduğunu söyler. Ishita ağlar. Raman Issu’dan, Ruhi’yi bu pikniğe gelmeye ikna etmesini ister. Ishita ayrılır. Raman neler olduğunu sorar. Neden kimseye bir şey anlatamıyorum, bir tarafta Adi ve diğer tarafda Ruhi ve Ishita. Raman ağlar ve Ishita’nın onu anlamasını ister, birkaç günlük mesele der. Ishita geri döner ve ağlamaya devam eder. Ishita, Adi’nin neden Ruhi’yi almak istediğini sorar? Adi, Ruhi’ye okulda bile sevgiyle davranmaz. Bunu neden istedi der. Raman Adi’nin Ruhi’nin erkek kardeşi olduğunu ve onu özlediğini söyler. Ishita iyi dir, Ruhi’yi al ve bana sorma o zaman der ve Amma’nın evine gider. Toshi onu görür ve şok olur. Ishita Amma’nın evinin kilitli olduğunu görür ve nereye gittiklerini sorar?

Bayan Bhalla, Ishita’nı ağladığını görünce gelir ve ona evlenmeden önce nasıl olduğunu üvey annesini ve babasını anlatır. Issu’yu yatıştırır. Onu Annesi gibi sevdiğini ve acılarını paylaşabileceğini söyler. İkisi de ağlar ve sarılırlar. Bayan Bhalla Raman ile konuşacağını söyler. Issu hiçbir şey söylemesini istemez, o zaten endişeli der. Ishita her şeyi Bayan Bhalla’ya söyler ve Ruhi’yi ikna etmeleri gerektiğini söyler. Bayan Bhalla, kabul etmemelisin der. Shagun çok akıllı Adi’yi Raman’a yaklaşmak için kullanıyor Ben Ruhi’nin gitmesini istemem der. Issu Ruhi’yi Shagun doğurdu der. Bayan Bhalla ama onun annesi sensin der. Raman iki çocuğu içinde sıkışıp kaldı, Adi onun zayıf tarafı ve bugün Adi Ruhi’yle birlikte olmak istemiş o bunları görünce çok mutlu olacaktır der. Raman’a çok güveniyorum, onu anlıyorum, Raman Adi’nin önce babası sonra benim kocam, babasının görevini yapmasını engelleyemem. Bayan Bhalla ona ağlayarak sarılır söylüyor ve harika olduğunu söyler, bugün gözümde büyüdün, Shagun bana zehir doldurdu. Sen dünyanın en güzel gelinisin(Bahu) der. Issu ona teşekkür eder.

Ashok Sarma ve karısını cumartesi akşam yemeğe davet eder. Shagun neden ona sormadığını söyler.Ashok problem ne ddr. Shagun o gün dışarıda olmak zorundayım der. Ashok nerede olacağını sorar. Shagun Raman ve çocuklarla aile tatiline gideceklerini söyler. Adi çok eğlenecek der. Ashok şok olur. Nerede olacağının sorar Shagun cevap vermez. Ashok çok kızar ve  Issu beni dinlemiyorsun diye sitem eder ve ona ders vereceğini söyler. Ishita, Ruhi’yi ikna etmeye çalışır. Ruhi, Ishita olmadan gitmeyeceğini Shagun ile iyi hissetmediğini söyler. Ishita ona sarılır söyler. Ruhi, Ishita’ya okuldaki en iyi anne yarışması hakkında bilgi verir. Ishita, Ruhi’nin birinci olmasını, böylece ebeveynleri olan  Issu ve Raman’ın da en iyi olduğunu insanların bilmesini ister. Issı kardeşi ile iyi bir ilişki içinde olmasını ister. Ruhi Adinin onunla ilgilenmediğini söyler. Ishita benim bir çözümüm var der. Adi seni pikniğe davet etti, gidip özel puanlar al, benim işim olduğundan gelemiyorum, iyi eğlenirsin der. Ruhi tamam der Adi ile arkadaş olacağım.

Bayan Bhalla ve Ishita piknik için çantayı hazırlarlar. Bay Bhalla, Raman’ın yaptığı şeyin yanlış olduğunu söyler. Ishita Ruhi’ye talimatlar verir. Ishita çantayı Raman’a verir ve her şeyin olduğunu söyler. Raman, teşekkür eder. Ishita, Ruhi’nin fotoğraflarını çekip ona yollamasını ister. Raman Ruhi’yi alır ve ayrılırlar. Ruhi durur ve Ishita’ya bakar. Seni özledim Ishi Maa. Ishita git ve eğlen o zaman der.

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 44. Bölüm Özeti 16 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım) #Ishita Raman’ın Shagun ve çocuklarla pikniğe gitmesine izin verir” üzerine 6 yorum

 1. Parla dedi ki:

  Lutfen yeni ozetleri verin ya lutfennnnnnnn lutfen ya artik yeni ozet gormek istiyorum.

 2. Merve dedi ki:

  Yeni özet lütfen

 3. Parla dedi ki:

  Yeni ozetleri verin ya lutfenn

 4. ??? dedi ki:

  Neden yeni özet gelmiyor

 5. Yusra dedi ki:

  Çok şükür yeni özet yayınlandı teşekkürler sevyeterin özeti kördüğüm gibi akıcı değil sanki punarcım

 6. ??? dedi ki:

  Ilk yorum benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.