Sev Yeter 43. Bölüm Özeti 15 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım) #Raman ve Shagun’un kaldığı otelde yangın çıkar

Burak 02 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 43. Bölüm 15 Ağustos Çarşamba Neler Yaşanacak?

Mihir Raman’ı arar ancak Raman konuşmayı eliyle keser. Sekreter Mihir’e Raman’ın tüm toplantılarını iptal ettiğini söylemiştir. Raman Adi Shagun’a çok bağlı, onu incitemem der. Avukat, annenizden neden  saklama gereksinimi duydunuz der . Raman, benim için oğlumdan önemli  hiç bir şey olmadığını söyler ve telefonu kapatır. Mihir konuşulanları yarım yamalak duyar. Raman Shagun’u rahatır. Sana ve Adi’ye bir şey olmasına izin vermeyeceğim der. Raman Issu’dan gizli işler yaptığı için tedirgindir.

 


Romi eve gelir ve Ishita’yı görür. Raman ve Shagun’u düşünür. Raman’ın Shagun ile otel odasında ne yapar deracaba, Ishita bunu biliyor mu? diye düşünür. Issu’ya gördüklerini söyleyip söylememe arasında kalır. Raman Shagun ve Pathak’ın kaldıkları otelde yangın çıkar. Oteli boşaltırlar. Romi Raman’ın da o otelde olduğunu söyler. Herkes buna şaşırır. Onun arabasını orada gördüm der. Issu arabayla hızla otele gider. Romi arkasından bisikletle gider. Issu, dumandan etkilenen Shagun’u kucağına alıp kurtarmaya çalışan Raman’ı görünce şok olur.

Raman Issu’ya olanları anlatacağını söylese de Issu kızgın şekilde Romiyle gider. Issu yolda ağlarken Raman’ın ona neden yalan söylediğini şimdi daha iyi anlıyorum der. Ishita eve gider. Herkes Ishita’ya Raman nerede olduğunu sorar. O ağlar. Bay Bhalla Raman’ın nerede olduğunu sorar, Romi iyi olduğunu söylüyor. Ishita Raman ve Shagun’u birlikte otelde gördü der. Herkes şok oluyor.

Adi Shagun’u görmeye gelir ve Raman’a ne olduğunu annesine neyaptığını sorar. Raman Shagun un iyi olduğunu söyler, onu doktora götürdüm, endişelenecek bir şey yok dier. Shagun bir toplantıya gittiğini, otelde yangın çıktığını ve Raman’ın onu  kurtardığını söyler, ben iyiyim, baban bize hiçbir şeyin olmayacağına söz verdi der. Raman, Ashok’un evinden ayrılır. Ashok ve Parmeet Raman’ı evi  terk ederken görür. Ashok, çok sinirlenir. Raman eve gelir. Bay Bhalla, ona Shagun ile ne yaptığını sorar. Ishita sizi görmüş der. Raman  cevap vermek istemez ve odasına gider. Ishita ağlıyordur. Ashok, Shagun’la Raman hakkında konuşur. Shagun, Raman’nın çok iyi bir avukatla toplantı ayarladığını söyler. Ashok kıskanır. Shagun en azından Raman’ın onu  ve Adi için endişelendiğini söyler. Ashok’la tartışırlar.

 

Raman öksürür ve Ishita ona ilaç verir. Issu’nun anladığın gibi olmadığını söyler. Issu, Shagun’un eski eşin olduğunu söylüyorsun ondan nefret ediyorsun ve onunla gizlice mesajlaşıyor ve tüm gününü otelde geçiriyorsun, bana bunu açıklar mısın der? Raman gördüğün her zaman doğru değildir der. Issu yalan söylemesinin uygun olmadığını eşine her zaman doğruları söylemesi gerektiğini söyler. Raman Shagun ve ben Adi için bir problem çözüyoruz. Bunu çözmezsem, Adi büyük bir problem yaşayacaktı, onu çok seviyorum ve bunu onun için yaptım der. İnsanların sevdiklerinizden bazen bazı şeyleri saklamak zorunda kaldıklarını söyler. Çaresiz olduğunu ve Issu’dan 10 kat daha incindiğini söyler. Problem çözülene kadar sana bir şey söyleyemem der. Issu bunu, Adi için yaptığınızı görüyorum, ancak, benim güvenimi sarstın der. Issu ve Amma Bala ve Vandu’ya neden herkesi çağırdıklarını söyler. Vandu hamile olduğunu söyleyince herkes sevinir.

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 43. Bölüm Özeti 15 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım) #Raman ve Shagun’un kaldığı otelde yangın çıkar” üzerine 3 yorum

  1. merve dedi ki:

    Yeni özet yokmu

  2. İşra dedi ki:

    Yeni ozet gelmeyecek mi ya

  3. Parla dedi ki:

    Y….E….N….İ Ö….Z….E….T

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.