Sev Yeter 42. Bölüm Özeti 14 Ağustos Salı Fragmanı (1. Kısım) #Raman Issu’yu kucağında taşır.

Burak 01 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 42. Bölüm 14 Ağustos Salı Günü Neler Yaşanacak?

 

Önceki bölümümüzde ev halkı alışverişe çıkmış ve çocuklara Raman bakmak zorunda kalmıştı. Bayanlar alış verişten döndüklerinde evi darmadağın görmüşlerdi.  Vandu hastanede 3 aylık hamile olduğunu öğrenmiş ancak kimseye söylememişti.

Issu Vandu ile odaya gelir ve Vandu onun elini tutar. Çocukluktan beri Vandu’yu tanıdığını söyler ve bana yalan söyleme ne saklıyorsun der. Seni hastanede gördüm. Bana neden yalan söyledin, der. Vandu sadece check-up yaptırmak için gittiğini söyler. Gerçeği Issu’dan gizler .Vandu Issu’ya hamilelik testinin negatif olduğunu söyler ama bunu stres yapacağını ve üzüleceğinden Amma’ya söylemesini ister. Raman odasındadır ve kendisini kimsenin rahatsız etmemesini isterken  aniden Mihir gelir ve ona yaklaşır. Raman onu kravatından yakalar. Raman çocuk bakımını kendisine bıraktığı için Mihir’e kızgındır. Mihir  Ashok’un arabasının kime satıldığını bulduğunu söyler ve evrakları gösterir. Raman evraklara bakar ve gülümser.

Ramon Issu’yu arar ve Amma’nın kazasını kimin yaptığını buldum sana adresi gönderiyorum der. Issu bunun üzerine hızlıca Raman’ın yanına gelir. Issu ayağını sıkan sandaletler yüzünden zor yürümektedir. Raman neden küçük numara aldın diyerek ona kızar. Onları at dese de Issu pahalı olduklarını ve yeni aldığını söyler. Arabanın sahibini bulurlar ve  görüşmek için  kapıyı çalarlar. Adam kapıyı açar ve konuşma başlar. Raman adama arabayı son zamanlarda mı aldınız diye sorar. Adam evet der. Arabayı Ashok’tan aldığını söyler. Raman arabanın büyük bir kaza geçirdiğini biliyor musunuz diye sorar. Adam evet der. Ben sürerken kaza yaptım. Benim hatamdı, der. Raman adamın söylediklerine inanmaz ve Ashok sana bunları söylemek için para mı ver di? der ve sonra ayrılırlar. Adam Ashok’u arar ve 3 kişinin gelerek araba hakkında bir şeyler sorduğunu söyler. Senin söylediğin  şekilde  cevaplar verdim ancak bana inanmamış gibiydiler, der.

Issu da sandalet ayağına vurduğu için yürüyemez. Sandaletleri çıkararak eline alır. Bu sefer de ayağına çakıl taşları batar. Raman onu kucağına alarak taşır. Herkes onlara bakarken Raman Issu diyetini aksatdın mı diye sorar. Evdeki herkes seri katil hakkında konuşmaktadır. Appa güvenlik sistemlerini arttırmanın iyi olacağını söyler. Bayan Bhalla kendilerini korumaları gerektiğini söyler. Pammi ona kadınların gücünü göstereceğiz, der. Bayan Bhalla sapığın güzel kadınları günlük olarak öldürdüğünü söyler. Bu arada Raman eve gelir ve neler oluyor diye sorar. Issu güler ve herkes seri katil ile yüzleşmeye karar verdi der. Raman da güler ve siz kadınlar adamı öldürürsünüz, der. Issu basın bu haberleri abartıyor birazcık der. Raman dalga geçerek sapığın kadınlardan öç almak isteyen bir koca olduğunu söyler. Dalga geçmeye devam ederek asıl kadınlar sorularıyla kocalarını öldürüyor der.

Bala Iyerler’in evine gelir ve Raman’la Adi’nin hakkında konuşurlar. Bala Adi’nin çok akıllı olduğunu ve matematikte çok iyi olduğunu söyler. Ashok ve Shagun tipik bir zengin aile ve çocukları ile ilgilenmiyorlar hatta okul üniforması bile Adi’ye küçük geliyor onu değiştirmemişler der. Raman duyduklarına çok üzülür.

 

Raman eve geç gelir.  Babasına neden hala ayakta olduğunu uyumadığını sorar. Bugün çok fazla işim vardı der ve Issunun nerede olduğunu sorar.Bay Bhalla klinikten bir telefon geldiğini ve Issu’nun kliniğe gittiğini söyler. Raman güvenlik görevlisine Issu’yu sorar. Görevli adam Issu’nun  bir adamla gittiğini söyler. Ramanın aklına seri katil ile ilgili söylenenler gelir ve endişelenir. Raman Issu’nun kliniği ne gider ve masanın altında kan izlerini görmesiyle daha da gerilir. Issu’nun masasında gülen yüz şeklinde maske vardır. Raman bu maskeyi görür ve sapığın maskesi zannederek endişelenir. Koridorda birisinin yürüdüğünü fark eder  ve hızla adamı kovalar adamı seri katil zannetmiştir.

Arkadaşlar emeğimize saygı için lütfen reklamlara tıklamayı ve yorum yapmayı unutmayalım…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 42. Bölüm Özeti 14 Ağustos Salı Fragmanı (1. Kısım) #Raman Issu’yu kucağında taşır.” üzerine 2 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Özet için teşekkürler çok güzel olmuş

    1. Pınar dedi ki:

      teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir