Sev Yeter 41. Bölüm Özeti 13 Ağustos Pazartesi Fragmanı (2. Kısım) # Vandu 3 aylık hamiledir

Burak 01 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 41. Bölüm Özeti 13 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak?

Ishita dışarıda üzgün şekilde durmaktadır. Raman dışarı çıkar ve onu görür. Ne olduğunu sorar. Hiçbir şey söylemez. Raman seni buldum der. Eve gittiğini sandım der. Issu nasıl eve yalnız giderim, herkes soru sorar der. Eski arkadaşların arasında yeni bir karına ihtiyacın olmadığını söyler. Sen sadece karılarına hakaret edersin der. ( Issu Raman’ı Shagun’a hakaret ederek konuştuğu için üzülmüştür.) Raman şimdi neden kızdığı anlıyorum der.

Adi’nin babası olduğunu biliyorum, onu seviyorsun, tekrar onun gibi bir mutluluk elde edemiyorsan, neden benimle evlendin, benimle ilgili her şeyi biliyordun der. Issu ağlar ve kimseye mutluluk veremeyeceğini söyler, her kelimen haklıydı, asla bir anne olamam, bu benim meselelerim, senin mutluluğunu alamıyorum, buna  hakkım yok, o yüzden seninle Adi arasında asla girmeyeceğim der. Raman Adi ve sen iyi bir yerdesin, Shagun sadece benim için Adi’nin annesi der. Ishita bunun hakkında emin misin der Raman evet der.

Issu Shagun’un sana kızgın olduğunu söyler. Öfkenin sadece sevdikleri için olduğunu, aşkın ve öfkenin çok farklı olmadığını söyler. Raman ona bakar. Bu senin düşüncen der. Sen daima Shagun’u azarlıyorsun. Shagun sadece Adi’nin annesi olarak saygıyı ve alay edilmemeyi hakkediyor der. Raman bunun senin fikrin der, başka bir şey değil. Shagun’un benim için sadece Adi’nin anası der, Onun içerisinde birazcık sen olsaydı ona asla hakaret etmezdim der. Bayan Bhalla güzel kadınları öldüren bir sapığın çevrede dolaştığını Simmi’nin dışarı çıkmamasını söyler. Issu Ramanı check up için uyandırır. Kan testi yapılacağı için acele etmesini söyler.

Raman eğer birisinin kan alan karısı, sonra vücutta hiç bir şey kalmaz diyerek  kendisiyle konuşur. Shagun oraya gelir ve onunla birlikte Ishita’yı görünce şok olur. Raman’a Adi’nin formunu doldurdum, buraya imzala der. Raman formu imzalar. Shagun Raman’a neden kan aldırdığını sorar, iyi misin? der. Raman evet der, Ishita tam bir kontrol yaptırmamı önerdi. Shagun gelir ve Raman’ın hala iğnelerden korktuğunu söyler, elini tutturana kadar, kan aldıramaz der. Raman böyle bir şeyin gerçekleşmediğini söyler, korkmuyorum der. Kan alınırken Raman acıyı hisseder ve Ishita’nın elini sıkıca tutar. Ishita gözlerini kapatır. Shagun kıskanır. Raman Ishita’ya ağlayarak bakar. Ishita Raman’ın telefonu meşgulse, beni arayabilirsin, Raman’ı gönderebilirim der. Raman Issu’yu över ve meşgulsem bile onun telefonuna cevap veririm der. Issu kibar olmanın kolay olduğunu söyler. Eğer konuşabiliyor ve problemlerimizi çözebiliyorsak, o zaman neden alay etmeliyiz , Raman bunun gibi konuş, tatlım der.

Ruhi ve Shravan eve gelir. Ruhi, Bayan Bhalla’ya sarılır. Shravan da ona sarılır. Ruhi bunun en iyi seyahatim olduğunu söyler. Shravan da benimki de der. Raman ve Ishita görür ve gülümser. Ruhi ve Shravan onlara ne yaptığını anlatır. Raman Ruhi’yi çağırıyor ve onu özledi mi diye sorar. Ruhi evet der, seni özledim ama çok eğlendik, çok sayıda fotoğraf çektik. Ruhi resimlerini ve çiçekleri gösterir. Raman bana ne getirdin diye sorar. Ruhi gül kullanır mısın? der. Herkes güler.

 

Adi Bala ile ders çalışmayı çok sever. Bala ona çok iyi öğretir Vandu hastaneye gider ve 3 aylık hamiledir, çok gerilmiştir. Mihika bütün bayanlarla alışverişe gider ve çocukları Mihir’e bakması için bırakırlar. Mihir Raman’la görüşür ve toplantısı olduğu için çocukları Raman’a bırakır. Raman Issu’dan bir telefon alır. Mihir nerede diye sorar Raman gittiğini söyler. Çocuklara ben bakıyorum der. Issu hemen geleceğini söyler. Raman rol yaparak ben çocuklara çok iyi bakarım der. Issu Ananya’yı sorar. Raman uyuyor der. Uyanınca onu besle der ve telefonu kapatır. Herkes eve gelir ve Issu havada bir yastık yakalar evin geri kalanı felaket derecede dağılmıştır. Ananya altına çiş yapmıştır. Çocuklarının yüzleri çizilidir. Yastık savaşı yapmışlardır.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir