Sev Yeter 40. Bölüm Özeti 10 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım) # Amma ifadesini değiştirir

Burak 01 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 40. Bölüm 10 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak?

İkinci bölüm özetimiz…

Raman Amma’yı merdivenlerden kucağında arabaya götürmek için indirir . Raman Amma’nın pujaya gelmesini istemektedir. Amma’yı arabaya oturtur. Bir ara Issu ve Raman yakınlaşırlar ve Raman Issu’nun saçlarındaki çiçeklerin çok yakıştığını söyler. Göz göze bakışırlarken Mihika geç kaldıklarını söyler. Onlar Bua’nın evine gelirler. Raman Issu ile birlikte ateşin etrafına oturur. Dumandan etkilenir ve öksürür. Issu bırakmasını söylese de Raman devam eder. Bir ara elleri birbirlerine değer ve Issu Raman’ın değiştiğini düşünür.

Mihika ve Vibhu, Raman’ın prasadam yiyerek Ishita’yı kucağına oturtması için bir plan yaparlar. Mihika bu ritüellerin sevgiyi artırdığını söyleyerek Raman’ı kandırır. Ishita, Raman’ın kucağına oturur. Appa Amma’ya ne yaptıklarını sorar . Amma onları seyret aşkla prasadam yiyorlar der. Bua ji herkesin tekrar gelmesini ister ve Raman’a özel teşekkür eder, herkesin kalbini çok daha kısa sürede kazandın der, Ishita çok iyi bir seçim der. Raman Amma’nın annesi gibi olduğunu söyler. Amma gülümser.

Simmi bebeğini Bayan Bhallaya bırakarak Parmeet ile buluşur. Parmeet ona küpe almıştır. Parmeet  Simmi’den kendisine güveniyorsa yardım etmesini ister. Raman bunu duyarsa kızar der. Ashok Raman’ı tuzağa düşürmeye çalışıyor eğer ben söylersem beni dinlemez ama biz bunu Raman söylemek zorundayız der. Simmi ne yapacağını sorar. Raman’ın dosyalarını benim için almalısın der , ben böylece Raman’a yardım edebilirim der. Simmi’ye bunu Raman bilmeden almasını söyler çünkü beni düşman zannediyor der. Bana bu dosyayı ver ben Raman’ı kurtaracağım der. Kendisinin dışında kimsenin Raman’ı batmaktan kurtaramayacağını söyleyerek gözünü boyar. Simmi dosyaları almak için Raman’ın odasına giriyor. Raman ve Issu gelince dosyaları saklıyor ve ilaç aradığını söylüyor. Raman Issu’yu yanına çağırıyor ve araba olayındaki köstebeğin Simmi olduğundan şüphe ettiğini söylüyor. Simmi Parmeet ile işbirliği yapıyor diyor.

Bayan Bhalla, Simmi’den neden Raman’ın odasına gittiğini sorar. Simmi, Raman’ı Ashok’tan kurtarmak istediğimi söylüyor, bir şeye ihtiyacım vardı der ve  gider. Bayan Bhalla bunun ne olduğunu sorar. Raman Simmi’yi tanıdığımı söyler, her zaman el yazımı mı kopyaladı, sadece benim imzamı o yapabilir, der.

Parmeet Simmi’ye teşekkür eder. Sonra içinden Raman’ın işi harap olacak ve kimse bunu durduramaz, üzgünüm Raman, kahraman olmak istedim, ama sen beni kötü adam haline getirdin der. Raman Parmeet benim sim kartımı kullanarak beni tuzağa düşürmeyi planladı der. Ishita sanırım kazayı da o yaptı der. Raman, Parmeet’in bunu yaptıysa, bunu saklayacaktır der. Issu kimin arabası olduğunu sorar. O araba pahalı ve tıpkı seninki gibi olmalı der.(Ashok’un arabası) Raman polisle konuşur. Eve gelip Amma ile konuşmalarını söyler. Bala, Adi’yi ders vermeye gelir. Shagun, Ishita’nın akrabası olduğunu bildiğini söyler. Bala profesyonel olmaları gerektiğini söyler. Adi beni bekliyor der ve ayrılır.

Polis Amma’yı yaşanan olayla ilgili sorgular. Issu annesinin bütün detayları anlatmasını ister. Amma yolun ortasındayken bayıldığını  ve bir arabanın ona çarpmaktan sakınarak ağaca çarptığı şeklinde ifade verir. Herkes şok olur. Amma kendi hatası olduğunu söyler şekerim düştü sürücünün hatası yok der. Issu annesine neden yalan söylediğini sorar. Polis onu zorlamayın der. Polis Amma’nın verdiği son ifadeyi göze alacağını söyler.

Polis gittikten sonra Issu ve Appa neden böyle yaptığını sorar. Suçluyu neden korudun der. Amma Bayan Bhallaa yanıma gelerek bir anne olarak onu anlamasını, Issu ve Raman’ın kaza nedeniyle Parmeet’i suçlayacaklarını ve bu sebeple kızı Simmi’nin hayatının darmadağın olacağını söylediğinden bu şekilde ifade verdim der . Raman buna kızar ve annesinin neden böyle yaptığını ve Parmeet’i koruduğunu anlayamaz. O cezalandırılmalı der. Bayan Bhalla bunu Simmi için yaptım der ve sonra özür diler. Amma’ya  bu sefer doğruları söylemesini söyler. Kızımı yanlış ellere veremem der. Onun hayatı ancak Parmeet ceza alırsa kurtulur der.

Polis Parmeetin kazayı yaptığına dair elimizde kanıtlar ve tanıklar var der. Raman, Parmeet’in kaza için Ashok’un arabasını aldığını söyler. Polis tanığın son plaka rakamlarını söylediğini, tamircinin de Parmeet’in numarasını verdiğini, dolayısıyla suçlunun Parmeet  olduğunu söyler. Raman polisle birlikte Ashok’un evine gider. Raman Parmeet’in kazayı yaptığını söyler Ashok Parmeet’in arabası yok çünkü ben arabayı 4 gün önce sattım der ve kâğıtları gösterir ve Raman şok olur.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.