Sev Yeter 39. Bölüm Özeti 9 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım) # Romi Bala’nın masum olduğunu söyler.

Sev Yeter 39. Bölüm Özeti 9 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak ?

Romi, Bala’nın masum olduğunu söyleyerek kolej kurulunun önünde hatasını kabul eder.  Romi ceza almaya hazır olduğunu söyler. Kurul Romi’yi kovar ve Vandu’yu tekrar işe alacaklarını ancak Balayı alamayacaklarını söyler. Vandu Bala alınmazsa bende işe girmem dese de Bala onu yatıştırır. Simmi çocuğunun isim töreni için Parmeet ile konuşurken Issu konuşulanları duyar. Parmeet’e bir telefon gelir ve Ashok yardım edeceğini söyler. Bunun için Raman şehir dışında olursa sen törene rahatça katılabilirsin diyor. Ishita işteyken annesinin kazasını anlatan bir bayanla konuşur. Kadın komşusunun olay yeri tanığı olduğunu söyler.

Issu eve gittiğinde Amma fenalaşır. Raman doktoru arar ve telefonu İssu’ya verir. Sonunda annesi sakinleşir ve uyur. Doktor  bir kaç saat gözlem altında tutulmasını söyler. Ruhi Issu ile uyumak ister Raman Issu’ya annesinin yanında kalarak durumunu takip etmesini söyler kızıyla kendisi ilgilenir Raman kızına hikaye okur ve Ruhi uyur. Ertesi gün Raman ve Issu balkondan birbirleriyle konuşur. Issu çocuk bakmanın ne kadar zor olduğunu anladın mı der. Raman Ruhi senin gibiş şımarık der. Issu kızlar babalarına çeker der. Raman nasıl yani beni gibi kaba mı der Issu kaba değil ama senin gibi inatçı der.

İsim verme töreni öncesinde Bhalla bebeği Issu’nun aldığı pembe elbise içinde görür ve çok hoşuna gider. Simmi Parmeet geldiğinde neler olacağını merak eder. Bala üzgün şekilde eve gelir iş bulamadığı için kendini kötü hisseder. Vandita onu rahatlatır ve çok düzgün bir kariyeri olduğu için onun iş bulacağını sabretmesini söyler.

Raman Issu ile bebeğin babası Parmeet’in isim törenine gelmesi ile ilgili konuşur. Raman Parmeet’in gelmesini istemez fakat Issu bebeğin babası olduğu için gelmesi gerektiğini söyler. Simmi için bir günlüğüne katlan der. Raman önemli bir telefon alır ve gitmesi gerektiğini söyler. Parmeet’in o yokken gelecek olmasına çok kızar.

Mihika Mihir’i görür ve beraber giderler. Simmi bebeğiyle gelir ve Parmeet olmadan her şey nasıl iyi olabilir der. Raman bu tören için çok para harcadı am şimdi kendisi yok der. Gelen rahip bebeğin anne babasını Puja töreni için sorar. Bay Bhalla bebeğin babasının olmadığını kendisi ve eşi ile pujanın yapılacağını söyler ancak Simmi Parmeet olmazsa puja yapılmayacak der ve Parmeet gelir. Herkes onu gördüğüne şok olur.Bay Bhalla onu kimin  çağırdığını sorar Simmi kendisinin çağırdığını söyler. Parmeet Issu’ya bakar ve Puja başlar.

Mihir Raman bunları biliyor mu diye sorar Issu bildiğini Simmi için katlanacaklarını söyler. Bayan Bhalla bebeğe ismini Issu verecek diyor. Simmi kızıyor ve Parmeet ben kızın babasıyım ben vereceği diyor. Bay Bhalla senin ailenden kimse yok Bu sebeple bebeğe ismini Issu verecek der. Parmeet Ashok ve Shagun ‘u çağırarak davet ediyor. Ashok ve karısı içeri girerken herkes şok oluyor. Hatta Parmeet daha da ileri giderek bebeğin ismini Shagun’un vereceğini söylüyor ve bebeği Shagun’un kucağına verir. Sahgun’un kucağındaki bebek çişini yapıyor. Shagun bu duruma kızıyor. Simmi ye bağırıyor. Shagun üzerini temizliyor ve geldiğinde bay ve bayan Bhalla çocuğa ismini Issu verecek diyor.

 

dizibilgi google play

Sev Yeter 39. Bölüm Özeti 9 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım) # Romi Bala’nın masum olduğunu söyler. (2 Yorum)

  1. vaybe pinar abla ozetler bir birinden harikaa)))
    cok hizli ozet hazirliyorsunuz masallah)))