Sev Yeter 38. Bölüm Özeti 8 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım) # Raman Romi’yi tokatlar.

Sev Yeter 38. Bölüm Özeti 8 Ağustos Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Issu Raman’ı durdurmaya çalışır. Raman kızgın şekilde eve gider ve Romi diye bağırır. Bayan Bhalla’ya telefonlarımı açmıyor nerede o der. Ammaya arabayla o çarptı demesiyle evdeki herkes şok olur. Simmi Romi’nin tarafını tutar Raman bunu suçunu gizlemek için yaptı der. Raman Romi’nin yerini öğrenmek ister Simmi bilmediğini söyler. Raman arkadaşlarını arayacağını söyler. Bayan Bhalla oğlunun bunu yapmasına çok üzülür. Simmi Romiye gitmesini kendisinin söylediğni aksi takdirde Raman’ın ona çok kötü davranacağını bildiğini söyler.

Amma Issu’ya eve gitmek istediğini söyler.doktor Amma’nın operasyonunun koplike olduğunu ve devamlı olarak bilgilerin monitör edilmesi gerektiğini söyler. Dinlenmesi ve ilaçlarını düzenli alması koşuluyla gidebileceğini söyler. Raman evde Amma’ya bakması için bir hemşire ayarlar. Herkes Ammanın eve gelmesiyle çok mutlu olmuştur.

Romi telefonda Bayan Bhalla ile konuşurken Raman onları duyar ve yerini öğrenir. Parmeet Romi’nin saklandığı yere gelir ve korkmamasını, ona yardım etmek için geldiğini söyler. Raman seni hapse gönderecek, o Issu ne derse yapıyor der. Bana katıl seni kurtarayım der. Romi kızar ve Parmeet’in yardımını istemez. Parmeet onu Raman’a karşı kışkırtır. Romi hapse girmeyi seninle beraber olmaya yeğlerim der. Romi Parmeet’i kovarken Raman gelir ve Parmeet i Romi ile görmesiyle daha da kızar. Raman benim kardeşimi bana karşı mı kullanacaksın kemiklerini kırmadan buradan kaybol der ve Parmeet gider. Raman Romiye tokat atar. Romi Amma’ya çarpmadığını söyler. Mihika’nın fotoğraflarını Mihir’e kızdığın için yaptım der, kazayı kabul etmez.

Bayan Bhalla Issu’ya Ammanın durumunu sorar. Daha sonra Raman eve Romi ile gelir. Raman polisi çağıracağını söyler. Rominin kazaya karıştığını düşünüyorum der. Polis Bhalla’ların evine gelir. Romiyi götürmek ister ancak Raman Polisle görüşerek Romi’nin kazaya karışmadığını söyler. Benim kardeşim suçsuz der. Issu şok geçirir ve ağlar. Romi annesine sarılır. Issu Raman’a doğruları biliyorken neden böyle yaptın der. Bayan Bhalla Mihika’ya ne yaptıysa sen onu cezalandır ancak hapse gitmesin bak zaten kazaya da karışmadığını söylüyor.Lütfen onu affet der. Issu affetmeyeceğini söyler.

Raman, Romi’ye her şeyi Ishita’ya anlatmasını ister. Romi Ishita’ya gelir ve dün bana sorduklarından korktuğum için konuşamadım, kaza zamanında orada değildim, ben de hastanedeydim. Yalan söylemiyorum, bir kolej gezisine gittim ve bir orada bir kızla tanıştım, Bunty de beni aradı, hamile olduğundan şüphe ediyordu. Ishita vay dier. Romi ona her şeyi anlatır. O kızla buluşmaya gittiğini söyler. Raman’ın bunu bilmesi durumunda beni öldürür. Sana gerçekleri söyledim ben kazaya karışmadım der. Raman Balayı issiz bıraktın onun karısı ve çocuğu var sen parasızlık nedir bilir misin git ve herkesten özür dile Mihika seni affetmezse gelme der. Romi önce kendi ailesinden sonra tüm Iyer ailesinden ve Issu’dan özür diler. Issu kazaya karışan arabayla Romi’nin kullandığı araba benzer arabaymış der. Kazaya karışanın Romi’nin arabası olmadığını söyler.

dizibilgi google play

Sev Yeter 38. Bölüm Özeti 8 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım) # Raman Romi’yi tokatlar. (3 Yorum)