Sev Yeter 37. Bölüm Özeti 7 Ağustos Salı Fragmanı ( 1. kısım ) # Raman Ishita’yı suçlar

Sev Yeter 37. Bölüm Özeti 7 Ağustos Salı Neler Yaşanacak ?  ( Part 1)

Romi çok fazla tavuk yediği için karnı ağrımaktadır. Issu gelir ve neden ona çok fazla tavuk yediğini sorar. Romi yemeyeğim bu yemek yengem (Bhabhi= Abisin karısı demek ) tarafından yapılan ilk ve son tavık yemeği der. Issu gğler ve ona ilaç verir.Mihika Pencap’la ilgili şeyler için Mihir’e şikayet eder. Mihir Issu’nun herşeyi nasıl kontrol ederek herkese kendini sevdirmesini över, Mihika’nın bundan ders almasını söyler.Mihika Issu’ya yapılan muamele bana yapılırsa sessiz kalamam der. Mihir Mihika’yı kucaklar ve onu sevdiğini söyler.

 

Raman, Ishita’nın oyunculuğu ile Bua’nın kalbini nasıl kazandığını öven konuşma yapar. Issu rol yapmadığını ve gerçek hisleri olduğunu söyler. Raman, Bay Mehta’dan bir çağrı alır. Ishita aniden gülmeye başlar.(pembe telefonu kullandığı için). Raman, Bay Mehta’ya evinde zihinsel sıkıntılı birisinin olduğunu söyler, sonra görüşmesini söyler ve telefonu kapatır.Issu’ya sen delirdin mi? der. Pembe telefonu gösterir, kendisinin ne zamandan beri pembe şeyleri sevmeye başladını sorar.

Aldığı pembe telefonu sekreteriyle göndertip açtırmasına çok sinirlenmiştir. İyi ki onunla gönderttin yoksa kafana atardım o telefonu der. Issu Ruhi’nin telefonu aldığını söyler. Kızı şuçlama şimdi der ve telefonu yatağa atar. Issu telefonu eline alır ve güler. Shravan gelir ve Ruhi’ye geç kaldığını söyler. Ishita Ruhi’nin beslenme çantasını paketler.Shravan Ruhiyle geç uyandığı için onu dalga geçer Ruhi matematik kitabını unutur. Ishita onu kontrol eder ve Ruhi’nin matematikte çok kötü olduğunu öğrenir. Raman, tabi ki der, annesi onunla ilgileneceğine, babasına ders vermekle meşgul der.

Issu babasının Ruhi ile ilgili çok fazla şeyle ilgilenmediğini en azından matematik öğretebileceğini hatırlatır.Raman  şimdi ofise gittiğini ve eve geldiğinde Issu’nun Ruhi’ye matematik öğretmesini istediğini söyler.Issu Raman’ın öğretmesini söyler ve tartışırlar. Issu sonunda Raman’ın her akşam 2 saat babasıyla matematik çalışacağını söyler. Raman çok fazla işi olduğunu söyler ve Ruhiye 2 + 2 nin kaç olduğunu sorar Ruhi 4 der.Raman Ruhi’nin matematiği bildiğini söyler,Ruhinin matematiği kötü değil ki der. Issu Ruhi’nin matematik problemini çözeceğini onu okulda en iyisi yapacağını düşünür.

Raman modern görünüşlü güzel bir kızla konuşurken Issu gelir. Raman onu Issu ile tanıştır ve Sheila’nın matematiğnin çok iyi olduğunu onun Ruhi’nin matematik öğretmeni olacağını ayrıca Ruhi’ye bakacağını söyler.Issu Raman’ın böyle güzel bir kadınla samimi şekilde konuşmasına sinir olur ve Ruhi’nin matematik öğretmenine ihtiyacı yok, Onun anne babasını ilgisine ihtiyacı var der. Raman ve Issu matematik öğretmeni hakkında yine fikir ayrılığına düşerler. Raman kabul etmiyorsan o zaman sen öğret, der. Sheil’yı tutmadıkları için Ruhi dişçi olamayacak çünkü matematiği zayıf, der. ıIssu ne gerekirse kendisi yapacağını söyler.

Ishita, Ruhi’nin okulunun önünde beklerken, Shagun da gelir.Ishita ona nasıl olduğunu sorar. O esnada Adi gelir ve Ishita’nın annesinden uzak durmasını ister. Ishita sadece sağlığını sorduğunu söyler. Adi annesinin Ishita’nın umurunda olmadığını söylernasıl olduğunu sormana gerek yok der. Shagun’a, buraya gelmemesi gerektiğini söyler. Evde dinlenmiş olmalıydın der ve sonra ayrılırlar.

Sev Yeter 37. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Sev Yeter 37. Bölüm Özeti 7 Ağustos Salı Fragmanı ( 1. kısım ) # Raman Ishita’yı suçlar (3 Yorum)

  1. 130 part 2 başlarında şagun işitayı kurtarır Aşogun elinden aynı tuzaklaRaman dan ayrılmıştır hep huçluyıruz ya sonra rahat ve para için terk ettiş Raman ı ilaçlı limonata klasik ama her zaman gundemde olabilir kötüler için….